Шокиращо масово самоубийство или убийство в Петрохан - какво знаем и какво липсва

  • 1 494 822
  • 45 727
# 22 080
Верно ли си представяте отнесен таван на кемпер от пистолет, пък било то е мечешки? Нали минавайки през главата на Калушев, този пистолет е намалил от скоростта си, не е като да е изстрелян в тавана директно .
И, да, затова са карали бързо,  сигурно и на червено са минали, за да не вземе някой да забележи , че няма дупка. Rolling Eyes
По тези второстепенни пътища не видях светофар, затова не са минавали на червено.
Моля ви, понякога е добре да се включи човек и към филм- Боливуд.
Виж целия пост
# 22 081
Верно ли си представяте отнесен таван на кемпер от пистолет, пък било то е мечешки? Нали минавайки през главата на Калушев, този пистолет е намалил от скоростта си, не е като да е изстрелян в тавана директно .
И, да, затова са карали бързо,  сигурно и на червено са минали, за да не вземе някой да забележи , че няма дупка. Rolling Eyes
По тези второстепенни пътища не видях светофар, затова не са минавали на червено.
Моля ви, понякога е добре да се включи човек и към филм- Боливуд.
Имаше твърдения ,че са го карали бързо полицаите или който там го е свалил от Околчица, за да не се видело на камерите, че няма дупка от куршум. Предполагам към София е закаран кемпера, все някъде е имало и светофари, предполагам. Rolling Eyes Но както и да е, това беше ирония, сарказъм или както искате го интерпретирайте. Големи пояснителни бележки все трябва да се пишат.
Четете бе, хора! Понякога четете 2-3 мнения, прескачате няколко страници и после някакви странни включвания.
Виж целия пост
# 22 082
За пръв път чувам за ДНК на жертвата по оръжието на престъплението. В крининалните романи са пръстови отпечатъци.

То за много неща чухме за първи път. ДНК на жертвите нищо не доказва. Все пак са си били техни оръжията. Няма обаче пръстови. Никакви. Което е странно. Сигурно са се самозастреляли с ръкавици.

Като ще бутаме темата в политиката, кой искаше разсекретяване на цялата информация, и кой гласува против, The One True King?
Но предвидливо са успели да ги свалят и изчезнат, след като успешно са се самозастреляли 😶‍🌫️
Виж целия пост
# 22 083
ако наистина са се гърмели вътре в кемпера, би трябвало да има изходни отвори. все пак кемперът не е версай, а и са се стреляли с пистолет с голям калибър - за защита от зимни мечки.
и рикошетът е интересен. от какво е рикоширал?

каква информация за кемпера е изнесена, някой може ли да обобщи?
Виж целия пост
# 22 084
А кой каза, че НИКАКВИ пръстови отпечатъци не са намерени по оръжията? Друга информация намирам с едно семпло търсене в гугъл:
"При разследването на случая "Петрохан", върху намерените оръжия са открити само ДНК и пръстови отпечатъци , които принадлежат на починалите лица. Не са установени отпечатъци или ДНК на други хора. "
Източник БНТ2 ( на тях вярваме ли им или са хора на С.?)
Виж целия пост
# 22 085
Вие този кемпер от хартия ли си представяте, че е направен?
Виж целия пост
# 22 086
е не е от стоманобетон все пак.
Виж целия пост
# 22 087
За оръжието което говорят се казва че без проблем трябва да пробие общите части на кемпера. През двигателя едва ли.
Виж целия пост
# 22 088
Овчарят е извикал на човека, опрян на прозореца. Не е разбрал първоначално какво е състоянието му. Но не казва да е имало кръв по прозореца... Не трябваше ли да е окървавен прозореца, а и човека?
Виж целия пост
# 22 089
Да, на снимката Ралица е отбелязана - 3 деца, 2-те са Ники и Алекс. Но жената, която я е отбелязала ми е във френд листата, вероятно затова аз виждам, вие не. Не бих искала да я поствам тук, просто ми е интересно споменавала ли е в изявите си Ралица за интереси общи, семейни с тези на Макулеви.
На снимката е друг Алекс, не е Макулев..
Виж целия пост
# 22 090
е не е от стоманобетон все пак.
Несериозно е просто...
Ако толкова лесно се правеше дупка, такава е нямало и е трябвало да прикрият отсъствието ѝ, какво пречи на полицаите да стрелнат веднъж с пистолетите си и да пробият дупка? Ще карат бързо, за да не се види на камерите, майко мила...
Виж целия пост
# 22 091
А кой каза, че НИКАКВИ пръстови отпечатъци не са намерени по оръжията? Друга информация намирам с едно семпло търсене в гугъл:
"При разследването на случая "Петрохан", върху намерените оръжия са открити само ДНК и пръстови отпечатъци , които принадлежат на починалите лица. Не са установени отпечатъци или ДНК на други хора. "
Източник БНТ2 ( на тях вярваме ли им или са хора на С.?)

Може ли линк?

На пресконференцията казаха, че са открити ДНК на простреляните. На един със сигурност нямаше пръстови, само ДНК.

Кои са "хора на С."?
Виж целия пост
# 22 092
За оръжието което говорят се казва че без проблем трябва да пробие общите части на кемпера. През двигателя едва ли.
Зависи от траекторията,  както и от позицията, в която е бил Калушев, когато е стрелял. Има подсилени части по ръбовете на кемперите, освен това ако има слънчеви панели или антена на пътя на куршума също могат да намалят силата на инерцията. В общия случай обаче, да, от панели тип сандвич са направени кемперите. В конкретния случай, кемперът е доста модерен, по-подсилен от обикновените кемпери, доста "по-" е от повече масови кемпери.
Виж целия пост
# 22 093
А кой каза, че НИКАКВИ пръстови отпечатъци не са намерени по оръжията? Друга информация намирам с едно семпло търсене в гугъл:
"При разследването на случая "Петрохан", върху намерените оръжия са открити само ДНК и пръстови отпечатъци , които принадлежат на починалите лица. Не са установени отпечатъци или ДНК на други хора. "
Източник БНТ2 ( на тях вярваме ли им или са хора на С.?)

Може ли линк?

На пресконференцията казаха, че са открити ДНК на простреляните. На един със сигурност нямаше пръстови, само ДНК.

Кои са "хора на С."?
Предполагам на прокурор "Туин Пийкс".
Виж целия пост
# 22 094
е не е от стоманобетон все пак.
Несериозно е просто...
Ако толкова лесно се правеше дупка, такава е нямало и е трябвало да прикрият отсъствието ѝ, какво пречи на полицаите да стрелнат веднъж с пистолетите си и да пробият дупка? Ще карат бързо, за да не се види на камерите, майко мила...


несериозно е на въпрос за дупки да се хвърляте с отговор кой карал бързо и защо.

харесва ми твърдата убеденост "такава е нямало".

три изстрела в малкото пространство на кемпера и нито един не е минал през стена или покрив?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия