Шокиращо масово самоубийство или убийство в Петрохан - какво знаем и какво липсва

  • 1 493 468
  • 45 694
# 22 140
Добри, няма рикошет в официалната версия.
Това дойде от "изтеклите" сведения на собственика на врачанската медия, която първа беше научила, че кемперът е намерен. Според него изстрел с такъв голям калибър и от близко разстояние би отнесъл половината глава на жертвата. Понеже той има малка дупка, се предполага, че е убит случайно от рикошет. Това нито е отречено, нито е потвърдено засега.

Интересно защо никой не споменава липсващата нощ между оставянето на момичето в София и пристигането на другия ден в Петрохан. Всички повярваха на Слави Ангелов, че тримата са пренощували в София, но къде, какво, нищо не се чу. Или аз съм пропуснала?
Няколко пъти срещам този въпрос-чуденка от различни потребители. Не отговарях до сега защото отговора ми изглежда елементарен и логичен, но май има нужда да се напише - Значи кемпера е освен превизно средство и къща, дом. Спиш където си решиш. Просто спираш и си лягаш в леглото. Напълно логично е след като са карали от морето до София да са били уморени, било е доста късно. Просто са спрели на някое тихо място и са си легнали по леглата.
Виж целия пост
# 22 141
Е нали ги търсеха? Значи ще знаеш, че се издирва кемпер в този район и ще викаш тези са на меден месец, дай по-долеч да мина?
Доколкото си спомням до намирането на кемпера не беше обявен за издирване. Нали и затова ги критикуваха.
Виж целия пост
# 22 142
Тримата подпалвачи не могат да бъдат идентифицирани с членовете на групата, останали в хижата след отпътуването на кемпера. Чисто теоретично може да са били чистачите.
Могат, защото се виждат добре на камерите и се чуват гласовете им. Няма никакво съмнение, че са именно те, а не външни хора.
Виж целия пост
# 22 143
Интересно защо никой не споменава липсващата нощ между оставянето на момичето в София и пристигането на другия ден в Петрохан. Всички повярваха на Слави Ангелов, че тримата са пренощували в София, но къде, какво, нищо не се чу. Или аз съм пропуснала?
Няколко пъти срещам този въпрос-чуденка от различни потребители. Не отговарях до сега защото отговора ми изглежда елементарен и логичен, но май има нужда да се напише - Значи кемпера е освен превизно средство и къща, дом. Спиш където си решиш. Просто спираш и си лягаш в леглото. Напълно логично е след като са карали от морето до София да са били уморени, било е доста късно. Просто са спрели на някое тихо място и са си легнали по леглата.
Колко тихи места има между София и Петрохан? Това не е пустиня. Все пак говорим за разстояние, което се изминава за под 2 часа и път, по който има непрекъснато движение и шум.

Артемис, аз се опитах да кажа същото преди няколко страници. Ужасно е.
Виж целия пост
# 22 144
С какъв "тон" следва да се напише официално писмо/искане?

Подробните искания на родителите след освобождаването на телата https://offnews.bg/temida/reshitelniat-moment-v-kojto-istinata-z … te-ba-862500.html

Прави впечатление императивния тон - "тялото на сина ми следва да остане, в мястото където са намира", " държа да се произнесете с постановление" и т.н.
   Ясно е, че за тези искания няма правно основание. Не знам кой ще се съгласи да прави "частна" аутопсия и по какъв процесуален ред. Може и да е възможно, не знам. Ще видим.
Виж целия пост
# 22 145
Ако куршума е пробил шибидаха се предполага, че е излезнал, как тогава намират три гилзи и три проектила в кемпера?
Виж целия пост
# 22 146
Не съм много сигурна, но май казаха, че единият изстрел е повредил шибидаха. А не, че е излязъл извън кемпера.
Виж целия пост
# 22 147
Мисля, че официалната версия беше само за намерените гилзи в кемпера, а врачанската медия ( изтичане на вътрешна информация, но без да е доказано) внесе тия подробности за рикошет, за пробилия изстрел, пистолет за мечки и тн.
Виж целия пост
# 22 148
Да, аз затова скоби го написах, не помня добре. Обаче като чета за предполагаемото оръжие на убийството, няма проблем да си излезе.
Виж целия пост
# 22 149
Пристигат с кемпера около 12 часа на 30ти в София, нали, не е 12 вечерта. В хижата пристигат чак на другия ден в 14 часа. Доста трябва да са поспали.
Виж целия пост
# 22 150
Куршума пробил нещо си, рикошета, големината на входната рана и  изходната на Калушев, колко гилзи, липса на отпечатъци -  официално някой споменавал ли е или вече миш-маша от информации и слухове е пълен?
Виж целия пост
# 22 151
Споменаха вида оръжие. Как преминал през главата и повредил шибидаха.
И тук казаха, че има особености...след което започнаха изтичания.
Виж целия пост
# 22 152
Скрит текст:
Интересно защо никой не споменава липсващата нощ между оставянето на момичето в София и пристигането на другия ден в Петрохан. Всички повярваха на Слави Ангелов, че тримата са пренощували в София, но къде, какво, нищо не се чу. Или аз съм пропуснала?
Няколко пъти срещам този въпрос-чуденка от различни потребители. Не отговарях до сега защото отговора ми изглежда елементарен и логичен, но май има нужда да се напише - Значи кемпера е освен превизно средство и къща, дом. Спиш където си решиш. Просто спираш и си лягаш в леглото. Напълно логично е след като са карали от морето до София да са били уморени, било е доста късно. Просто са спрели на някое тихо място и са си легнали по леглата.
Колко тихи места има между София и Петрохан? Това не е пустиня. Все пак говорим за разстояние, което се изминава за под 2 часа и път, по който има непрекъснато движение и шум.

Артемис, аз се опитах да кажа същото преди няколко страници. Ужасно е.
Шегувате се!  Smiley
Виж целия пост
# 22 153
Аз очаквам да има някакъв брифинг тази седмица. Как бързо се задейства прокуратурата след интервюто на Ралица в ефир. Протестът не е отменен. Въпросите са много.
От пресконференцията останах с впечатление, че проектилите са открити в кемпера, за пробит кемпер не помня да са казали.
При двама шофьори, не вярвам от умора да са останали да нощуват в София. Имало е друга причина, но каква и дали е проследено, дано чуем някой ден.
Виж целия пост
# 22 154
Не се шегувам. Абсолютно сериозна съм.

От една страна имаме Николай, който е сниман по целия път от София до Петрохан, дори и какви цигари си купува от Шел-а, а от другата страна кемпер, който изчезва за 24 часа.
Нали всички осъзнаваме, че говорим за разстояние, което е пренебрежимо малко и за ден със снежна буря, което изключва отдалечаването от проходими пътища.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия