Шокиращо масово самоубийство или убийство в Петрохан - какво знаем и какво липсва

  • 1 490 907
  • 45 633
# 22 365
Е кой я пита дали има претенции. Каква е тя на ИК - роднина по пряка линия ли.
Нее, просто мисля тя беше, която каза, че Калушев е завещал имоти на двете момчета - поправете ме ако греша. И това беше някакъв аргумент защо не може да ги е убил.
Виж целия пост
# 22 366
Страшен борец е бил И.И., мда..

.
Е кой я пита дали има претенции. Каква е тя на ИК - роднина по пряка линия ли.
Нее, просто мисля тя беше, която каза, че Калушев е завещал имоти на двете момчета - поправете ме ако греша. И това беше някакъв аргумент защо не може да ги е убил.

Елементарна манипулация на родителите.
Виж целия пост
# 22 367
Скрит текст:
Да напомня, че "прекрасният" Ивей е осъдил Родината си да плати 600млн евро компенсации на руснаците! Тия пари ние сме ги платили... В същото време въоръжен до зъби е "пазел" гората на същата тази Родина от дървосекачи и бракониери!!! Сбъркана философия без аналог!
Оф.. това е бизнес все пак. Ако не беше той щеше да е друг.
Много ясно,че щеше да е друг, но в случая е той и пак той се е "борил" срещу дървосекачи, при положение че сме платили тая крупна сума, от която е взел огромен хонорар..Въпросът е принципен, но той явно не е има такива принципи..
Очевидно след това е получил "просветлението".
Виж целия пост
# 22 368
Ралица ще съди държавата в Страсбург... и ще я осъди. Не за друго, а за всички течове на информация от следствието и за очерняне на жертвите, без предоставени доказателства.
Ако ние тук сме "консервативни" и се хвърляме като бик на червено при споменаването на "педофилия" и "секта", в белите държави хората работят с доказателства, опазване на лични данни, достойнство...

Та хонорара на Ивей е бизнес, но другото ни е от глупостта.
Виж целия пост
# 22 369

Този Бузов голям филмар. Не е и запознат с всички факти, имаше няколко несъответствия в изказването му.
Но все пак повдига интересни въпроси.
Виж целия пост
# 22 370
Ралица ще съди държавата в Страсбург... и ще я осъди. Не за друго, а за всички течове на информация от следствието и за очерняне на жертвите, без предоставени доказателства.
Ако ние тук сме "консервативни" и се хвърляме като бик на червено при споменаването на "педофилия" и "секта", в белите държави хората работят с доказателства, опазване на лични данни, достойнство...

Та хонорара на Ивей е бизнес, но другото ни е от глупостта.
А ако има доказателства? Пак стигаме до това какво е доказателство за педофилия. Щото данни има и те това казаха - че има данни.
Виж целия пост
# 22 371
Ралица ще съди държавата в Страсбург... и ще я осъди. Не за друго, а за всички течове на информация от следствието и за очерняне на жертвите, без предоставени доказателства.
Ако ние тук сме "консервативни" и се хвърляме като бик на червено при споменаването на "педофилия" и "секта", в белите държави хората работят с доказателства, опазване на лични данни, достойнство...

Та хонорара на Ивей е бизнес, но другото ни е от глупостта.

Ще ги осъди за всички лъжи и за очернянето, и за всичко недоказано, защото всяко замитане е в нейна полза.
Това, че я затварят отвсякъде, доказва, че е права.
Ивей е способен доказан адвокат, работи за тези, които го наемат, тук защо има съмнение?
Виж целия пост
# 22 372
Ралица ще съди държавата в Страсбург... и ще я осъди. Не за друго, а за всички течове на информация от следствието и за очерняне на жертвите, без предоставени доказателства.
Ако ние тук сме "консервативни" и се хвърляме като бик на червено при споменаването на "педофилия" и "секта", в белите държави хората работят с доказателства, опазване на лични данни, достойнство...

Та хонорара на Ивей е бизнес, но другото ни е от глупостта.
А ако има доказателства? Пак стигаме до това какво е доказателство за педофилия. Щото данни има и те това казаха - че има данни.

До момента, в който от разследващите изтекоха какви ли не данни, няма доказателства.
А дори и да се появят, определени подробности, които се огласиха, са абсолютно излишни. Да не говорим за изстъпленията на Тошковците от трибуната на НС. Това са накърняващи достойнството на жертвите факти, а в Страсбург държат много на достойнството и личното пространство. Просто няма начин да загуби такова дело.
Виж целия пост
# 22 373
Е, още по-великия софийски журналист го видяхме вече. Малко му куцат фактите, ама важното, че бил развълнуван. Даже тук му се възхищаваха.
Виж целия пост
# 22 374
Ако Деян е жив и иска да си остане такъв, добре ще направи да стане защитен свидетел на партньорските служби за едно хубаво разследване. Ако няма правно основание за такова, може да се свърже с Христо Грозев от Insider/Bellingcat.

Истината за случая стана важна след масираната му политическа злоупотреба.
Живеем във време, когато политиката ни бие яко по психиката, джоба и шансовете да оцелеем.
При това родната се оказа не само зависима от, но и влияеща върху глобалната, всичко се е навървило
 като три синджира роби, чер арапин бял кон язди, майно ле и де да беше само той, конниците на Апокалипсиса са от всякой десен.

Само истината може да ни помогне. Може да е болезнена, но останалото е дълбоко увреждащо, щетите не са за подценяване.



Magenta2022

# 22 364 10 март 2026, 12:43 ч.
Ако службите са ги наблюдавали във връзка с незаконна дейност и са неглижирали сигналите за педофилия за ИК и това излезе наяве, нали се сещате какъв ще е отзвукът. Виждаме, че няма да се разсекретяват материали за ДАНС, свързани със случая.


"наблюдавали" , "неглижирали" – какви читави политкоректни евфемизми сте избрали, най-искрени поздравления, честно!
Взимам си бележка
Виж целия пост
# 22 375

Този Бузов голям филмар. Не е и запознат с всички факти, имаше няколко несъответствия в изказването му.
Но все пак повдига интересни въпроси.

Филмар, защото не говори празни приказки???

Даниел Бузов е избран за журналист на годината 2023.
Виж целия пост
# 22 376
Ами той нищо не може да докаже, така че баш празни приказки говори. Бърка и факти.
Положението при него е ЕЖК, ама й имам доверие.

Иначе, както вече казах, повдига интересни въпроси. Ама трябват доказателства, само с говорене не става.
Виж целия пост
# 22 377
Хайде, сега и мексиканката контролирала дейностите на Петрохан Sweat
Виж целия пост
# 22 378
След като Деян, седмият и единствен жив "мускетар", си е бил камшика, и не полага усилия да защити/оневини, групата за какво си говорим.

Ако са му най-близките и скъпи хора, ще позволили, ако са невинни наистина, да се петни името и дейността им.

Очевидно той не е бил "на прицел" на лошите преди, няма и да е сега. Защо избяга?
Виж целия пост
# 22 379
Ралица ще съди държавата в Страсбург... и ще я осъди. Не за друго, а за всички течове на информация от следствието и за очерняне на жертвите, без предоставени доказателства.
Ако ние тук сме "консервативни" и се хвърляме като бик на червено при споменаването на "педофилия" и "секта", в белите държави хората работят с доказателства, опазване на лични данни, достойнство...

Та хонорара на Ивей е бизнес, но другото ни е от глупостта.

Ще ги осъди за всички лъжи и за очернянето, и за всичко недоказано, защото всяко замитане е в нейна полза.
Това, че я затварят отвсякъде, доказва, че е права.
Ивей е способен доказан адвокат, работи за тези, които го наемат, тук защо има съмнение?
Никой не може да осъди.
Няма доказателства, откъде е излязло "очернянето". Дочул, прочел и т.н.
Та е рано да се радвате.
България трябва да я осъди за клевета, уронване на престижа. За изфабрикувани лъжи.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия