Шокиращо масово самоубийство или убийство в Петрохан - какво знаем и какво липсва

  • 1 492 909
  • 45 744
# 22 440
Не ми излизат от ум думите на кмета на Гинци: разпознах двама-трима. И "имаше три пистолета у една карабина".
Единият беше Иво, отговорникът, Другият беше собственикилът, който постоянно пътуваше до София с кафявото си Ауди.
Казали са, че са четири трупа и търсят още двама.
След това, знаем, труповете станаха три, и пистолетите намаляха също с един.
Ако Калушев е бил убит в хижата какъв е бил смисълът да го извозват до Околчица..
Разсъждавам си.
3 трупа каза кмета, четвъртия явно са го търсели и очаквали, заради сигнала на майката на Калушев.
Кой е имал кафяво Ауди?
Виж целия пост
# 22 441
Не ми излизат от ум думите на кмета на Гинци: разпознах двама-трима. И "имаше три пистолета у една карабина".
Единият беше Иво, отговорникът, Другият беше собственикилът, който постоянно пътуваше до София с кафявото си Ауди.
Казали са, че са четири трупа и търсят още двама.
След това, знаем, труповете станаха три, и пистолетите намаляха също с един.
Ако Калушев е бил убит в хижата какъв е бил смисълът да го извозват до Околчица..
Разсъждавам си.

Нали го е снимала някаква камера как шофира с кемпера той към Околчица.
Виж целия пост
# 22 442
Да, но кметът защо ще лъже?
Камерата го е снимала, но имаме думата на разследването, нали. Ние не сме го видели.
Ето, обаче пише, че не се вижда кой кара и кой е до шофьора.
https://offnews.bg/obshtestvo/btv-izlachi-kadri-s-patia-na-kempe … video-860825.html
Виж целия пост
# 22 443
Единият е пътувал често до София, той откъде знае кметът докъде е пътувал? Явно са го виждали да минава през селото с колата. Това ИК ли е бил според вас?
Виж целия пост
# 22 444
Никаква идея. Ще се опитам да науча кой е карал кафяво Ауди 😁
Виж целия пост
# 22 445

Кой е имал кафяво Ауди?

И аз това щях да питам. От къде дойде това Ауди и чие ли е?
Виж целия пост
# 22 446
Защо са изтрити страницата на Ралица, както и тази на протеста от фейсбук?
Някой е искал да я накара да млъкне вероятно? Можело е да сподели нещо, което не трябва.
И аз това щях да питам. От къде дойде това Ауди и чие ли е?
Кмета казва, че собственика имал кафяво ауди и често пътувал с него към София.
Виж целия пост
# 22 447
Тя, ако иска пак може да споделя, бая фейсбук страници са готови да и дадат думата.
Интервюиращи също ще се намерят. Тя дефилира навсякъде.
Виж целия пост
# 22 448
И аз това щях да питам. От къде дойде това Ауди и чие ли е?
Кмета казва, че собственика имал кафяво ауди и често пътувал с него към София.

Тоест, Калушев? Аз това Ауди не го видях сред "автопарка" в хижата. Пропуснала ли съм го или не е било там?
Виж целия пост
# 22 449
Може да са го били продали кафявото Ауди.
Виж целия пост
# 22 450
Може да са го били продали кафявото Ауди.

Ако са го продали, сигурно съвсем скоро ще да е било, след като на кмета не му е направило впечатление, че Аудито вече го няма. Разсъждавам си де.
Виж целия пост
# 22 451
Ами явно не го е ползвал както трябва огледалото. Нали има достъп в бъдещето.

За аудито - по-важното е че някой, вероятно ИК е пътувал често нанякъде, не за провизии предполагам.
Виж целия пост
# 22 452
Скрит текст:
И аз това щях да питам. От къде дойде това Ауди и чие ли е?
Кмета казва, че собственика имал кафяво ауди и често пътувал с него към София.
Тоест, Калушев? Аз това Ауди не го видях сред "автопарка" в хижата. Пропуснала ли съм го или не е било там?
Не му е споменал името.
Виж целия пост
# 22 453
Скрит текст:
И аз това щях да питам. От къде дойде това Ауди и чие ли е?
Кмета казва, че собственика имал кафяво ауди и често пътувал с него към София.
Тоест, Калушев? Аз това Ауди не го видях сред "автопарка" в хижата. Пропуснала ли съм го или не е било там?
Не му е споменал името.

Да, да, аз питам - за Калушев говори, нали?
Виж целия пост
# 22 454
https://www.segabg.com/hot/category-bulgaria/ubitite-hizha-petro … avoenna-druzhinka
Ето го интервюто с кмета.
Според неговите думи, отговорника им Иво /Ивей/ е пътувал често с кафяво ауди до София.
Интересното е обаче, че според него собственика на хижата е бил сред убитите. А третия, с обгорените дрехи, за който ние смятаме, че е Ивей всъщност, той не го е разпознал.
Пълен мармалад.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия