Шокиращо масово самоубийство или убийство в Петрохан - какво знаем и какво липсва

  • 1 485 637
  • 45 519
# 22 680
Не се изразих добре-не вярвам че знаейки че ще причинят такава болка на животните, ще ги оставят да се мъчат в огъня, щяха поне да ги застрелят, ако са искали да се преселват заедно. Разбира се, това е от позицията на моето разбиране за нормалност.

И как го разбра това, пита ги и ти казаха ли?
Виж целия пост
# 22 681
Дорис, планинска местност е със силен снеговалеж. Няма нищо странно в спирането на тока. То в града спира, какво остава за там.
Защо обаче не е пуснат генератора е друг въпрос.

Е как защо.
Слизат в мазето да го пуснат, но се сещат какви Сектанти и Пeд@фили са и така се разстройват , че решават да запалят мазето и хижата.
 Не се справят много добре, Дечо си изгаря изцяло кожата на ръцете, Ивайло панталона, а Пламен  леко брадата.
Сещат се, че трудно ще тръгне огънят от мазето към горните етажи , затова награбват чували с пелети и разхвърлят навсякъде. Разхвърлят и личните си вещи в една от стаите, а защо... признавам си, че  нямам обяснение.
Преди това имаше пред камера сбогуване. Показване на средни пръсти, за"балъците" и на кочината ни.
Непонятно е как здрави прави мъже с професии са се самоубили?  Това все пак е самостоятелен избор.Били добри хора. Ламата е успял да им въздейства и слагат край на земния си живот.
Родителите им "ни вопъл ни стон". Вероятно не са одобрявали начина им на живот. Отделени по шубраци, само мъже да "гонят Михаля".
За Ники и Сашко трябва родителите им да се замушат в някоя пещера, а не да правят протест. Помията, която искат да измият от убиеца на децата си е подло и срамно за тях.

Последно.  Това все пак е самостоятелен избор ли е ...или Ламата е успял да им въздейства? Thinking
Виж целия пост
# 22 682
Не се изразих добре-не вярвам че знаейки че ще причинят такава болка на животните, ще ги оставят да се мъчат в огъня, щяха поне да ги застрелят, ако са искали да се преселват заедно. Разбира се, това е от позицията на моето разбиране за нормалност.

И как го разбра това, пита ги и ти казаха ли?
Неуместно ти е заяждането
Виж целия пост
# 22 683
Описаха посоката на изстрелите. Не съм сигурна, че ще мога отново да го изслушам, но от описанието при НЗ и описанието на разположението в кемпера не ми съвпадат в представата.
Предстои назначаване на съдебно-психолого-психиатрична, сексологична и теологична експертиза с участие на експертни лица в съответните области. Какво правиха досега? На какво основание се мята кал вече повече от месец?
Виж целия пост
# 22 684
Хич няма да излязат мирни и смирени тия хора, ама дали ще са разбере всичко около тях и най-вече около Калушев, съмнявам се.
Виж целия пост
# 22 685
Какво очаквахте да се случи с това общонационално издирване дето го дъвчете?
Двама мъже и едно дете, незаподозряни към момента с оръжие се движат с кемпер. Някой въобще можеше ли да предположи, че ще самоубиват нейде? Или спира ги полицията, Калушев /който не се е посвинил да поиска и причина смъртта на съратниците си/ първо предава верческите си разбирания, после пистолетите и юхуу хепи енд! Не, щеше да има трупове на полицаи или граждани и пак +2-те деца и самоубилия се Калушев.

Как въобще я виждахте щастливата развръзка?

Ето, за пореден път хора с големи компетенции от филмите знаят колко време е нужно, какво се прави, как се прави в следствие с 6 трупа. Да му се невиди тая полиция защо не гледа сериалчета в 20 часа и тя!
Виж целия пост
# 22 686
Нищо не се каза на този брифинг и при положение, че си пеят тази песен от начало, ще продължава да се твърди същото. Какво очакват -убийците да оставят нокът и кичур коса по тялото на жертвите или в кемпера ли?Има ли някой който да вярва това? Изобщо ако са убити там, което ме съмнява при положение, че после че кемпера бе закаран от шофьор на собствен ход а би трябвало всичко да е прогизнало от кръв вътре. Един ден на смъртта не може да се каже /то и той ще е измислен вече/, а отклоняват вниманието с Космос, банкови сметки и кучета. Хайде холан…
Виж целия пост
# 22 687
Не се знае в какво състояние на съзнанието са били. При всякакъв тип ‘помрачаване’ под влияние на субстанции или психотично състояние всичко е възможно.
Не се изразих добре-не вярвам че знаейки че ще причинят такава болка на животните, ще ги оставят да се мъчат в огъня, щяха поне да ги застрелят, ако са искали да се преселват заедно. Разбира се, това е от позицията на моето разбиране за нормалност.
Виж целия пост
# 22 688
Не се изразих добре-не вярвам че знаейки че ще причинят такава болка на животните, ще ги оставят да се мъчат в огъня, щяха поне да ги застрелят, ако са искали да се преселват заедно. Разбира се, това е от позицията на моето разбиране за нормалност.

Затваряйки ги и палейки хижата, са били съвсем наясно какво ще се случи с тях. 😔
Виж целия пост
# 22 689
Хич няма да излязат мирни и смирени тия хора, ама дали ще са разбере всичко около тях и най-вече около Калушев, съмнявам се.
Напълно е възможно, което не изключва да са били убити.
Виж целия пост
# 22 690
Издирвали са го тихомълком и са щели да го обвинят в убийствата на тримата...затова е бягал и е гръмнал всички.
Животните е пощадил,но пожара се е развил,не по плановете му.
Кое не е ясно...
Виж целия пост
# 22 691
Описаха посоката на изстрелите. Не съм сигурна, че ще мога, но от описанието при НЗ и описанието на разположението в кемпера не ми съвпадат в представата.
Предстои назначаване на съдебно-психолого-психиатрична, селогична и теологична експертиз с участие на експертни лица в съответните области. Какво правиха досега? На какво основание се мята кал вече повече от месец?
Тази експериза е винаги е след дргите  и след събиране на доказателствата. Преди това нямакак да се случи. Това чакахме да и дойде нейния ред
Виж целия пост
# 22 692
Описаха посоката на изстрелите. Не съм сигурна, че ще мога отново да го изслушам, но от описанието при НЗ и описанието на разположението в кемпера не ми съвпадат в представата.
Предстои назначаване на съдебно-психолого-психиатрична, селогична и теологична експертиз с участие на експертни лица в съответните области. Какво правиха досега? На какво основание се мята кал вече повече от месец?

Предстоят избори.
Виж целия пост
# 22 693
Не се знае в какво състояние на съзнанието са били. При всякакъв тип ‘помрачаване’ под влияние на субстанции или психотично състояние всичко е възможно.
Не се изразих добре-не вярвам че знаейки че ще причинят такава болка на животните, ще ги оставят да се мъчат в огъня, щяха поне да ги застрелят, ако са искали да се преселват заедно. Разбира се, това е от позицията на моето разбиране за нормалност.
Мисля, че изрично беше казано, че не са открити субстанции в кръвта на мъжете на Петрохан.
Виж целия пост
# 22 694

Мисля, че изрично беше казано, че не са открити субстанции в кръвта на мъжете на Петрохан.

Не е открит алкохол. За субстанции не съм чула да са казвали.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия