Шокиращо масово самоубийство или убийство в Петрохан - какво знаем и какво липсва

  • 1 486 091
  • 45 531
# 22 710
Още чакат резултатите. Взети са проби.
Разминаване голямо има тук с този кемпер.
Виж целия пост
# 22 711
Не видях някой от темата, който е гледал брифинга , да е споделил- прокуратурата с постановление ще предостави на РА исканите документи от молбата от 06.03, та осван освобождаването на телата, ще и дадат и заключения от експертизи, така го разбрах.
За мен тепърва ще се работи по установяването на датата на смъртта. Прокурорката каза " приблизително", заради атмосферните условия. На мен това ми говори, че смъртта е настъпила скоро след установяване на кемпера на Околчица, ако беше в последните дни / ден/, преди намирането, щеше да е по-лесно. Вероятно са били изстинали и затова ще е приблизително.
Виж целия пост
# 22 712
Брифингът е гавра с данъкоплатците.
44 сметки свързани с нпо-то, пуснато, без да се упомене нищо конкретно-техни ли са, на дарителите ли са, и големите 300 хил лв за 4 години..
Ива Маджаров едвам изчете за огнестрелните рани на Тримата, мъка беше за слушане...
Отклоняване на внимание и замитане... Ефектът е пълна нула, съпоставим с бомбастичните данни, разказани на 18 февруари. Нищо потвърдено, напротив Избегнати за развиваните тук теми .

Брифинг като слънце ! Satisfied Много ми беше важно да  разяснят за кучетата въпреки, че има доста по-важни въпроси.
Продължаваме ли  с Туин Пийкс ?
Виж целия пост
# 22 713
И аз това си помислих тези дни, … че сектата продължи да се възпроизвежда с нови безкритични участници и след смъртта на основателя..

Брифингът е гавра с данъкоплатците.
44 сметки свързани с нпо-то, пуснато, без да се упомене нищо конкретно-техни ли са, на дарителите ли са, и големите 300 хил лв за 4 години..
Ива Маджаров едвам изчете за огнестрелните рани на Тримата, мъка беше за слушане...
Отклоняване на внимание и замитане... Ефектът е пълна нула, съпоставим с бомбастичните данни, разказани на 18 февруари. Нищо потвърдено, напротив Избегнати за развиваните тук теми .

На вас сега ако ви кажат да пускате DMS за Макулев и Ралито съм сигурна, че ще го направите , както много други неориентирани . Мдаа , това правят сектите с хората. Дано Ралито се е приземила с гръм и трясък и поне пропусне великия пост за Калуша.
Виж целия пост
# 22 714
44 сметки? За 5 човека 44 сметки? Аз такова чудо не съм виждала, нито чувала.
Даренията всъщност са абсолютно мижава работа, ако изключим това за 250хил. на Ивайло Иванов. За 3-4 години 50 хиляди лева е едно голямо нищо. Явно рязко са намаляли платежоспособните фенове на сектата.
За кемпера - е, поне сега ще се спре с манипулациите за рикошети и други глупости.
За времето на смъртта казаха, че е определен приблизителен ден.
За Космос - дано им отнемат лиценза и ги затворят. Не съм наясно с международни лицензи и т.н., но на това се надявам.

С две думи - всичко си е, както си е. Изненади няма. Не, че някой е очаквал де.

Кучетата са умрели от задушаване и от болките. Направена е аутопсия от ветеренирни лекари. Ужасно е

От къде е това инфо? Горките животинки. 😔
Изобщо не се надявам, че ще се спре с манипулации и конспирации. Тепърва започват.

Браво на министъра и органите, че продължиха с брифингите. Не очаквах и съм приятно изненадана.
Явно водещата версия се подкрепя от доказателствата, това е положението.
Виж целия пост
# 22 715
Продължаваме напреТ в същия дух да правим експертни експертизи, разполагайки с ограничена информация и факти 🧐
Виж целия пост
# 22 716
Сега ще ти отговпрят-сектанти, психопати, промити мозъци.
Дя, ама си "сектант" от коло ... 5-10 години?
На фона на 40 години човещина, как си мислите, че се заличава емоция и провързанпст, ако веднъж е създадена?
Даже и онова женско същество (първото) ,измъчвало животни, не посягше  единсъвено на кучета, тъй като си имало такова. Второто женско същество не подбираше,защото няма никаква емоционална привързаност/не е отглеждала собствено животно.

[/i]
Значи не са намерени така, както съобщи в статията си Слави Ангелов, май. уж и снимки беше видял...

Кучетата единствено е възможно просто да са ги забравили, след като са ги прибрали , както обикновено за нощта, в бързината си да се подпалят и гръмнат.  

Съзнателно такава жестокост към тях няма как да е влизала в плановете, нито пък се връзва с каквато и да е идеологическа и психологическа обосновка.
Ирис, според мен не можеш да забравиш кучета, когато ги отглеждаш,  обичаш и наричаш "душичко" - аз, която в младите си години (сега не знам, не съм се пробвала) имах период с изключително силен страх от височина, се качих на покрива на двуетажна къща (не знам как и нямам съзнателен спомен), за да спася кучето си - взех го от покрива, наведох се към терасата на втория етаж и го пуснах там. После се наложи да ме свалят, че не знаех как и не можех да сляза.
Виж целия пост
# 22 717
Продължаваме напреТ в същия дух.

С генерални изводи, без доказателства за твърденията. 😁
Виж целия пост
# 22 718
Продължаваме напреТ в същия дух.

С генерални изводи, без доказателства за твърденията. 😁
И без да четем всичко. Важното е да пишем.
Виж целия пост
# 22 719
Значи не са намерени така, както съобщи в статията си Слави Ангелов, май. уж и снимки беше видял...

Единственото, което казаха за телата, намерени в кемпера е, че са били в непосредствена близост. Никъде не казаха, че не са били както го съобщиха на брифинга на 18.02.
Виж целия пост
# 22 720
Нали и София казва, че са й взели телефона. Вероятно имат право.
Но продължава да ми се бият двата факта - не е отключил телефона си, но разследващите го пуснали да напусне страната. Много неясноти има около този Деян.
Още по-странно е, защо, ако приемем, че при случай на самоубийства и смърт на всички засегнати, Деян трябва да е защитен или да се крие?! Нали всичко  вече е изяснено и жив причинител няма?!
Виж целия пост
# 22 721
Сега ще ти отговпрят-сектанти, психопати, промити мозъци.
Дя, ама си "сектант" от коло ... 5-10 години?
На фона на 40 години човещина, как си мислите, че се заличава емоция и провързанпст, ако веднъж е създадена?
Даже и онова женско същество (първото) ,измъчвало животни, не посягше  единсъвено на кучета, тъй като си имало такова. Второто женско същество не подбираше,защото няма никаква емоционална привързаност/не е отглеждала собствено животно.

[/i]
Значи не са намерени така, както съобщи в статията си Слави Ангелов, май. уж и снимки беше видял...

Кучетата единствено е възможно просто да са ги забравили, след като са ги прибрали , както обикновено за нощта, в бързината си да се подпалят и гръмнат.  

Съзнателно такава жестокост към тях няма как да е влизала в плановете, нито пък се връзва с каквато и да е идеологическа и психологическа обосновка.
Ирис, според мен не можеш да забравиш кучета, когато ги отглеждаш,  обичаш и наричаш "душичко" - аз, която в младите си години (сега не знам, не съм се пробвала) имах период с изключително силен страх от височина, се качих на покрива на двуетажна къща (не знам как и нямам съзнателен спомен), за да спася кучето си - взех го от покрива, наведох се към терасата на втория етаж и го пуснах там. После се наложи да ме свалят, че не знаех как и не можех да сляза.

А как се убиват две деца ???
Виж целия пост
# 22 722
Кого е видял тогава овчаря умрял на шофьорското място и до него. Забравихте ли какво е казал!?.
Виж целия пост
# 22 723
Само РА е обжалвала постановлението и е пуснала жалба, явно другите семейства ще си вземат телата.
Виж целия пост
# 22 724
Нали и София казва, че са й взели телефона. Вероятно имат право.
Но продължава да ми се бият двата факта - не е отключил телефона си, но разследващите го пуснали да напусне страната. Много неясноти има около този Деян.
Още по-странно е, защо, ако приемем, че при случай на самоубийства и смърт на всички засегнати, Деян трябва да е защитен или да се крие?! Нали всичко  вече е изяснено и жив причинител няма?!
Смъртта по начина, по който твърди прокуратурата, не изключва да са вършили криминални неща, които да застрашават знаещите. Тези 44 сметки показват, че има и други дейности, освен бране на боровинки и гъби. Освен това, сметки на 12 лица? Кои са тези други хора?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия