Шокиращо масово самоубийство или убийство в Петрохан - какво знаем и какво липсва

  • 1 487 417
  • 45 552
# 22 755
Дадоха достатъчно материал,да се обсъжда...поне седмица- две..
Снега да се стопи,нови анализи да се направят..
Експертизи да излезнат..
Бърза работа,нямаме..
Виж целия пост
# 22 756
Да и всичко това повече навява да е инсценирано самоубийство, отколкото меланхолично такова.
Ще видим какво ще намерят във връзка с банковите сметки. И дали ще се разровят относно истинската дейност на Калушев, не тази, свързана с фасадата, изградена около образа му на будист, спасител, учител, защитник на природата.....
Истинската е свързана с превозните средства, притежаваните оръжия, двата ползвани имота, пълният му контрол като лидер на създадена от него тайна организация, чадърът, връзките в министерства, информацията, с която е разполагал, .......
Това, което е свързано с децата, е само част от картинката.

Депресията е на Калушев, който не вижда друг изход и най-вероятно решава да психяса и останалите. А тези тримата са били страшно податливи на манупилация и психясване от негова страна.
Виж целия пост
# 22 757
И на никой от тия, не му дожаля и не опита да спаси децата...
Вие за кучетата сте се тръшнали.
Виж целия пост
# 22 758
Това с невъзможността да се определи времето на смъртта на хората в кемпера е една от мистериите по случая.
Какво точно не могат да определят? Точния час, точния ден или точната седмица?
Труповете са намерени на 8.02. Какво се чудят - дали са починали на 1.02 или на 7.02? Би трябвало разликата да е отчетлива, независимо какви са метеорологичните условия и типът изолация на кемпера?
Виж целия пост
# 22 759
Не е точка. Защото на Петрохан имало сняг и не могат да направят огледа..😒🤔

Те там за други неща ще оглеждат. Труповете са си дело на самите трупове. Точката беше по въпроса с килъри от небето, от пещерата, от гората, от селото.
Виж целия пост
# 22 760
Да и всичко това повече навява да е инсценирано самоубийство, отколкото меланхолично такова.
Ще видим какво ще намерят във връзка с банковите сметки. И дали ще се разровят относно истинската дейност на Калушев, не тази, свързана с фасадата, изградена около образа му на будист, спасител, учител, защитник на природата.....
Истинската е свързана с превозните средства, притежаваните оръжия, двата ползвани имота, пълният му контрол като лидер на създадена от него тайна организация, чадърът, връзките в министерства, информацията, с която е разполагал, .......
Това, което е свързано с децата, е само част от картинката.

Депресията е на Калушев, който не вижда друг изход и най-вероятно решава да психяса и останалите. А тези тримата са били страшно податливи на манупилация и психясване от негова страна.
Пишете, моля, когато излагате предположения, че са ваши хипотези.
Виж целия пост
# 22 761
Ами датите не са ,1 или 8..
Варианти...2-3-4+5+6+7+,

..1
Виж целия пост
# 22 762
И на никой от тия, не му дожаля и не опита да спаси децата...
Вие за кучетата сте се тръшнали.
Мен ме вълнуват най-вече децата.
За кучетата аз писах, защото имаше молба да пишем какво казват, а съм чела , че тук това се коментираше.
Така отпада въпросът какво се е случило с тях.
Виж целия пост
# 22 763
44 сметки на толкова народ и фирми не са много.
В една нормална, редовна фирма, е съвсем нормално да има:
- сметка, която да скоро е била левова
-сметка, открита още със създаването си като еврова
-разплащателна сметка, към която е издадена дебитна карта
-сметка, по която се използва кредитна карта, при пътувания зад океана.

Това са минимум 4 сметки на фирма. Фирмите, свързани пряко с шестимата са:

- НАКЗТ
- Българска асоциация по екстремни спортове
- БЪЛГАРСКА РЕЙНДЖЪРСКА АСОЦИАЦИЯ
- ЕВРОПЕЙСКИ ИНСТИТУТ ЗА КАРСТОВИ И ХИДРОГЕОЛОЖКИ ИЗСЛЕДВАНИЯ - Е.А. МАРТЕЛ
- ИНС-Дечо Василев ЕТ
- В И М КОМПАНИЯ ООД
- Клауд Акаунтант ООД
- В и М КОНСУЛТАНТИ ООД
- ДИГИТАЛНО СЧЕТОВОДСТВО

До тук са 9 активни фирми, в които един или повече от петимата, са собственици или съдружници... Само фирмените сметки са около 30.
И те са имали лични сметки, предполагам са имали и в лева, и евро... Дори ми се струват малко тези 44 сметки, които ще разглеждат, защото в НАКЗТ съдружници са и майката и пастрока на Калушев. Надявам се и до сметките на Деян да се доберат...
Виж целия пост
# 22 764
Това с невъзможността да се определи времето на смъртта на хората в кемпера е една от мистериите по случая.
Какво точно не могат да определят? Точния час, точния ден или точната седмица?
Труповете са намерени на 8.02. Какво се чудят - дали са починали на 1.02 или на 7.02? Би трябвало разликата да е отчетлива, независимо какви са метеорологичните условия и типът изолация на кемпера?

Единствено го разбирам, ако има завещание.
Виж целия пост
# 22 765
И на никой от тия, не му дожаля и не опита да спаси децата...
Вие за кучетата сте се тръшнали.
На мен за кучетата също ми е мъчно. Но тук в темата алтернативната версия е, че килъри са избили тези добри хора, не можели те да се само/ убият и да причинят зло нито на кучета, нито на хора.
Но и моето мнение е, че тримата от Петрохан са знаели прекрасно къде е повел ламата децата, и че са съучастници в тяхната нелепа смърт.
Дано децата поне не са знаели!
Виж целия пост
# 22 766
Да,прави сте,за хора без работа ...и 44са малко
Завещанието пада,защото децата са убити ,явно...
Виж целия пост
# 22 767
Точно. Много сметки ,дейност 0.
Виж целия пост
# 22 768
Счетоводителят е работел активно, счетоводната фирма си работи и сега.
Виж целия пост
# 22 769
Най-важното сега беше, че се работи активно.
Дадоха информация за напредъка.

Кой напредък? Ако не беше такава темата, тук щях да сложа смеещи се човечета.
От 18.02 до 11.03, 3 седмици, аз не чух за никакъв напредък.
Даже една дата на смърта не можаха да изяснят... поне ориентировъчно!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия