Шокиращо масово самоубийство или убийство в Петрохан - какво знаем и какво липсва

  • 1 486 636
  • 45 544
# 22 890
Нали психологът Тодоров каза, че има такива други свидетели.

Ми аз не съм му слушала участието. С една приятелка на кафе го пуснахме и ми се стори много тегаво. Пък и той дали е привлечен като експерт, още не е ясно. На мен точно тази част от цялата история ми е най-неприятна и въобще не я отразявам. Важно е какво точно са правили и по поръчка на кого.
Има доста нечисто там, под някаква пасторална форма на живот.
За момчетата е изключително жестоко, но виждам как родителите са във фаза на отрицание и това е доста жалко.
Дано разкрият злоупотреби в Космос, да накажат директорката и там каквото следва. Да спрат регистрация на такива паразитни организации. Някакви такива мечти имам.


И разбра ли се кой им е подарил този дрон? Едва ли е да им е играчка, докато са си играли на войници с пушки с боички.
Виж целия пост
# 22 891
Е, нали изпратиха в чужбина проби за гъби и други подобни неща.
Ще дойдат и от там резултати.
Да,да, като изследванията за измислената чума във Велинград.Изпратени проби в Европейска лаборатория, която потвърдила наличие на чума в стадото на бай Рибан...Само дето тя е закрита две години преди това...

Айде и ветеринари се появиха:rolling_eyes:
Какви ветеринари(въпреки че има-такива са правили аутопсията на кучетата), става дума за лъжите и увъртанията на височайши лица... Безброй пъти. Това е само един пример...
Виж целия пост
# 22 892
Забелязахте ли, че една и съща сума е била дарена на Ивайло И и на училище Космос - 251 000. Звучи ми като дарителят да е един и същ.
Това на пресконференцията ли го казаха? Изслушах частта за училището и не казаха нищо за дарения.
Виж целия пост
# 22 893
Знае ли се дали Клаушев е левичар? Неговият изстрел също го обявиха отляво...

Левичар бил.
Глупости на търкалета! Има снимки как Калушев чертае нещо на една маса където са с Деян и др. Чертае/пише с дясната ръка.
Виж целия пост
# 22 894
То Ивай е стрелял и с дясна и лява, та и това за Калушев ще го натаманят някак.
Виж целия пост
# 22 895
Е, нали изпратиха в чужбина проби за гъби и други подобни неща.
Ще дойдат и от там резултати.
Да,да, като изследванията за измислената чума във Велинград.Изпратени проби в Европейска лаборатория, която потвърдила наличие на чума в стадото на бай Рибан...Само дето тя е закрита две години преди това...

Айде и ветеринари се появиха:rolling_eyes:
Какви ветеринари(въпреки че има-такива са правили аутопсията на кучетата), става дума за лъжите и увъртанията на височайши лица... Безброй пъти. Това е само един пример...

Само дето лабораторията работи и информацията ви  е грешна, четете и се информирайте от достоверни източници, а не от тик токъри и инфлуенсъри.
Виж целия пост
# 22 896
То Ивай е стрелял и с дясна и лява, та и това за Калушев ще го натаманят някак.
Не съм слушала брифинга, наистина ли са казали, че е стрелял с лява ръка? Ако е така си е поредния гаф. Калушев е бил десняк.
Виж целия пост
# 22 897
Алекс е убит в ляво слепоочие, нали бил в молитвена поза в дъното на кемпера. Ники в челото, лама в устата. какво е подозрителното, ако е стрелял с дясна ръка? Или пък с лява? Ако Ники е бил на седалката до шофьора, Калушев е бил отзад и Алекс вдясно от него , какво неясно има?
Аз уж го слушах, но не чух да са казвали с коя ръка е стрелял.

Като видях и снимки от вътрешността на подобен кемпер, са си били близко един до друг.
Виж целия пост
# 22 898
Е, секта, култ, "извратен будизъм"...и с лява, и с дясна могат. Вие пък, не забелязвайте толкова.

То Ивай е стрелял и с дясна и лява, та и това за Калушев ще го натаманят някак.

Знае ли се дали Клаушев е левичар? Неговият изстрел също го обявиха отляво...

Левичар бил.
Глупости на търкалета! Има снимки как Калушев чертае нещо на една маса където са с Деян и др. Чертае/пише с дясната ръка.
Виж целия пост
# 22 899
Е как какво е подозрително? Един десничар винаги ще стрелял с дясна ръка и обратно. Абсурд е десничар да стреля с лява ръка. А с коя ръка е стреляно  си личи и по барутния нагар.
Виж целия пост
# 22 900
Алекс е убит в ляво слепоочие, нали бил в молитвена поза в дъното на кемпера. Ники в челото, лама в устата. какво е подозрителното, ако е стрелял с дясна ръка? Или пък с лява? Ако Ники е бил на седалката до шофьора, Калушев е бил отзад и Алекс вдясно от него , какво неясно има?
Аз уж го слушах, но не чух да са казвали с коя ръка е стрелял.

Като видях и снимки от вътрешността на подобен кемпер, са си били близко един до друг.

Беше в частта с обясненията за изстрелите и казаха че идва отляво изстрела при клаушев. Дано не бъркам, ще го постна после
Виж целия пост
# 22 901
Изобщо не виждам, защо трябва да се коментира с лява ръка или десен крак е стрелял. Факт, че има убито дете и младеж, другото не е толкова важно.
Виж целия пост
# 22 902
Е как какво е подозрително? Един десничар винаги ще стрелял с дясна ръка и обратно. Абсурд е десничар да стреля с лява ръка. А с коя ръка е стреляно  си личи и по барутния нагар.
Ама кой е казал, че е стрелял с лявата?

friends,
Моят спомен е , че за Алекс казаха, че е прострелян в ляво слепоочие.
Виж целия пост
# 22 903
Знае ли се дали Клаушев е левичар? Неговият изстрел също го обявиха отляво...

Левичар бил.

Овна, и как решихте, че Калушев е левичар? Хубаво е, преди да пишете нещо наизуст, да проверявате малко.


Виж целия пост
# 22 904
Изобщо не виждам, защо трябва да се коментира с лява ръка или десен крак е стрелял. Факт, че има убито дете и младеж, другото не е толкова важно.
А не е ли важно да се стигне до истината  КОЙ ги е убил?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия