Шокиращо масово самоубийство или убийство в Петрохан - какво знаем и какво липсва

  • 1 485 679
  • 45 521
# 23 115
Не съм го запазила къде е, из опитите на всеки да е активен във ФБ и да измисли своя версия беше. Не е официална статия.
Не Краули, никъде не съм написала да няма разследване, дори и ако са наемни убийци. Учудих се на двойния стандарт да обвиняваш някого в това да е платен убиец и да страдаш за него, как е убит, ти да видиш. Само защото единия ти е противен, а на другия симпатизираш.
Виж целия пост
# 23 116
Освен ако не нагласиш пистолета така, че да стреляш с палеца. Тогава сякаш съвсем естествено пистолета би се завъртял отляво на дясно.
Не съм пробвала, де!
И с каква цел го правиш?! Да ти е неудобно, но да отговаря постмортем на внушенията на заключението на разследващите?!
Виж целия пост
# 23 117
Не. Откатът е СЛЕД изстрела, предвид скоростта на изстрелване физичните закони не позволяват куршумът да направи парабула или да смени посоката.
Не разбирам, но при изстрел вкл.в устата на самозастрелващия се, има откат на оръжието, който може да промени позицията на ръката му и оттам посоката на куршума, така ли е?

Боряна, не те разбрах, кой страда за и обвинява хипотетичния наемен убиец?
Виж целия пост
# 23 118
Освен ако не нагласиш пистолета така, че да стреляш с палеца. Тогава сякаш съвсем естествено пистолета би се завъртял отляво на дясно.
Не съм пробвала, де!
И с каква цел го правиш?! Да ти е неудобно, но да отговаря постмортем на внушенията на заключението на разследващите?!
Точно за да ти е по-удобно. Анакондата е голям пистолет, би трябвало да е неудобно за китката ако стреляш с показалец.
Виж целия пост
# 23 119
Нека някой да даде разположение на вътрешността на кемпера, моля. Или поне приблизително разположение (щото де да знам колко и какви модификации има, но да кажем на базов модел)
Виж целия пост
# 23 120
Нали, ако е убийство, ще трябва да търсят убийците.
И този глас насред пожара:"Недейте!" Някой ще обясни ли!?
Не се чува "Недейте!", а "Деечо". Прослушайте го на качествени слушалки с увеличен на макс звук. Чува се много ясно.

За "Снимай, снимай" - съмнявам се да от разследващите. Не е и от външни лица, защото кучето тича там и не реагира (няма как да не усети човек, ако има такъв). Казва го един от тримата. На следващия кадър единият излиза и започва наистина да снима.
Виж целия пост
# 23 121
Краули, хора из ФБ. Хем Терзиев им е платил да убият А.Петров( тоест са наемни убийци), хем понеже са добри хора сега са отказали друга поръчка и са ги убили. Така по-ясно ли го написах.
Виж целия пост
# 23 122
Нали Ники беше с нагар от барут по ръцете, съобщен на първия брифинг? Сега се оказа застрелян от упор не знам от къде, вече не помня?
Виж целия пост
# 23 123
Ами аз това чета за отката:
- оръжието започва да се движи назад и нагоре (дулно вдигане) още докато куршумът пътува през цевта. Поради това цевта може да се отклони леко от първоначалната точка на прицелване, преди куршумът да излезе.

Заради отката на военното обучение преди 100 години стреляхме по мишените в легнало положение. Не, че можеше да успеем прави, де.
Виж целия пост
# 23 124
Така че, ако са установили, че е от упор и куршумът е останал в главата, значи е възможно.
И означава, че са излъгали, че в кемпера са намерени 3 гилзи и 3 проектила, защото тази информация я изнесоха още при намирането на кемпера или следващия ден.
Освен ако не нагласиш пистолета така, че да стреляш с палеца. Тогава сякаш съвсем естествено пистолета би се завъртял отляво на дясно.
Не съм пробвала, де!
И с каква цел го правиш?! Да ти е неудобно, но да отговаря постмортем на внушенията на заключението на разследващите?!
Не, не, нямам това предвид. Просто съдя от себе си, как бих се чувствала по-сигурна в такав позиция и за себе си имам усещането, че палеца би ми бил по-силен и сигурен. Спекулирам, разсъждавам си.
Виж целия пост
# 23 125
Нека някой да даде разположение на вътрешността на кемпера, моля. Или поне приблизително разположение (щото де да знам колко и какви модификации има, но да кажем на базов модел)

Някъде по-назад някой беше дал линк със снимки на такъв кемпер отвън и отвътре, но е доста назад.

Според мен с такъв голям пистолет той задължително го е държал с две ръце. С една не би му било удобно, мисля аз.
Виж целия пост
# 23 126
Ако е вярно това, че кучетата са оставени да се задушат и умрат мъчително в пожара, за мен няма логика ако си решил да се самоубиеш с изстрел да не убиеш така и кучетата си, а не да ги оставиш да умрат толкова мъчително. Още повече от изповядващи будизма. Аз лично не съм чула вой на кучета на записите.

Има явни противоречия между брифингите относно изстрелите, първия път за АМ казаха, че е в тила, сега в слепоочието. Не им вярвам никак.

Това със заседналия проектил не го разбирам изобщо как е възможно въобще. Дори и при рикошет.

Връзката с Людмила Живкова и нейните мистични увчечения, особено в района на Странджа, училище "Космос" и т.н. са много и интересни и заслужават внимание.
Виж целия пост
# 23 127
Не. "Хора из ФБ", тълкуващи собствените си измишльотини няма как да са ми ясни.

Краули, хора из ФБ. Хем Терзиев им е платил да убият А.Петров( тоест са наемни убийци), хем понеже са добри хора сега са отказали друга поръчка и са ги убили. Така по-ясно ли го написах.
Виж целия пост
# 23 128
Скрит текст:
Ако е вярно това, че кучетата са оставени да се задушат и умрат мъчително в пожара, за мен няма логика ако си решил да се самоубиеш с изстрел да не убиеш така и кучетата си, а не да ги оставиш да умрат толкова мъчително. Още повече от изповядващи будизма. Аз лично не съм чула вой на кучета на записите.

Има явни противоречия между брифингите относно изстрелите, първия път за АМ казаха, че е в тила, сега в слепоочието. Не им вярвам никак.

Това със заседналия проектил не го разбирам изобщо как е възможно въобще. Дори и при рикошет.
Връзката с Людмила Живкова и нейните мистични увчечения, особено в района на Странджа, училище "Космос" и т.н. са много и интересни и заслужават внимание.
И то сериозно внимание.
За съжаление хората, които трябва да го направят вероятно имат връзка с въпросното внимание.
Тъй че аз лично не очаквам да излезе нещо от тази връзка, или по-скоро, тези връзки.
Виж целия пост
# 23 129
Нали Ники беше с нагар от барут по ръцете, съобщен на първия брифинг? Сега се оказа застрелян от упор не знам от къде, вече не помня?
Да, има нагар. Което не изключва да е застрелян от упор. Означава, че е стрелял.
Къде, по кого, не е ясно, Имаше теория, че може да е вдигнал ръце когато са го застрелвали и от там барутни частици по тях.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия