Шокиращо масово самоубийство или убийство в Петрохан - какво знаем и какво липсва

  • 1 485 088
  • 45 486
# 23 220
Като прочетох ЕммаТ и се сетих, че майката на Александър даже не е била фактор.
Виж целия пост
# 23 221
А пък аз видях разминаване с Кастанеда в това, че Иво е бил като огедало. Напротив, целта на магьосниците беше да бъдат огледала без отражение - т.е. да не дават обратната връзка/отражението на човека насреща.
За това как Ники е предпочел Иво до леглото си вместо майка си го разбирам напълно. Моите деца например адски се дразнят когато виждат в мен страх, притеснение когато са болни и дори започнаха да не ми казват вече. Така, че това напълно го разбирам.
Виж целия пост
# 23 222
Тези постове на Ралица не са за хората ,те са за нея -да изпере имиджа си и да се извиси над всички замесени -едва ли не живяла  всяка втора седмица на хижата и веселите съквартиранти- приятели и правели  закуска ,разговаряла с часове със сина си,най-приближената ,най-ценената ,най-хвалената от Иво ,най-най ....Всички дружно висели в и пред болницата ....Тя била  и втора майка и на Сашо...Иво и бил похвалил изкуството ,той я поощрявал .....ниво втори клас емоционална интелигентност.
Виж целия пост
# 23 223
РА описва абсолютен психопат. Била го познавала. Ако го познаваше наистина, никога не би му оставила детето си.
Виж целия пост
# 23 224
Деян не се е разделял с Калушев, така както и Ники не е. Той не ги оставя да бъдят сами, все едно са му собственост. Чак когато се появи някой по-млад ( и сладък), отпуска примката.
Виж целия пост
# 23 225
Майката- викинг изобщо не си прави услуга с тази емоционално- истерична неграмотна логорея, която е изплющяла. Разбира се, че няма да иска да приеме официалната версия- тя предполага, че прекрасния гуру е убил Николай- а кой го е набутал на десет годинки в неговите ръце? В момента тя не се бори за Истината, а за истина, която на нея да й отърва.
И хич не искам да съм на нейно място, когато проумее.

Аз пък не искам да съм на нейно място при никакви обстоятелства.
И ако тя е, разбираемо, емоционална и това повлиява на неприемането на официалната версия, каква е причината толкова много неемоционално обвързани хора, включително тук, да не я приемат?

Че умовете и сърцата ни са на мястото си?
Виж целия пост
# 23 226
Като прочетох ЕммаТ и се сетих, че майката на Александър даже не е била фактор.

За майката на детето се чудя - май няма информация да е била в отношения със сектата, дори това, че не е виждала детето си повече от година, дори когато то е било в София, ме навежда на мисли дали не е била изолирана като мордорски враг.
Виж целия пост
# 23 227
За мен най-плашещото при тази жена е, че освен всичко останало е и психолог. Не, че е единствената смахната, която си избира точно тази професия, но на фона на цялата ѝ история, е направо зловещо.
Иначе, много ясно, че ще ги изписва ангели небесни Калушев и другите от сектата. То остава да признае, че са били кофти типове, които са я използвали и тя радушно е натикала сина си в лапите им.
Виж целия пост
# 23 228
Мери Ан, преди доста години, нали имаше и друго покушение срещу АП.

''Срещу него през годините имаше две покушения, при които той оцелява по чудо. Първият път - на 15 август 2002 г., той бе прострелян на излизане от басейна "Спартак". Петров беше ранен на четири места. Вторият път срещу него бе стреляно с гранатомет на 29 октомври 2015 г. в София. Бронираният му "Мерцедес" го спасява. Тогава Петров обявява награда от 100 000 долара, за да намерят атентатора.''
Виж целия пост
# 23 229
‘Универсалната’ истина е, че всички сме сложни човешки същества със светла и по-тъмна страна, за което тя, като терапевт, за какъвто се изживява, би трябвало да знае доста добре. Обществото и правилата/законите в него са създадени неслучайно за удържане на част от тези тъмни човешки пориви. От цялата й ода се вижда, че го е познавала едностранчиво и се е отнасяла супер илюзорно и безкритично. Колко щедър бил и как раздавал всичко, а когато нямал, намирал начини.. как се ‘намират начини’ ?! Дали тази жена някога си е задавала въпроси.. И като толкова е бил алтруист защо с парите на СА е купил яхта и къща в Мексико, а не е помогнал някому..?! Толкова несъответствия има между реални факти и красиви думи, че до утре може да се пише.. Тези жени са едни сектантки. И работят с хора. Едната гледа деца, а другата уж терапевтира..

Това са нейните възпроятия за нещата, нейната истина. Все пак, за разлика от нас, го е познавала лично. Няма как да преценим, дали нейната истина е универсалната такава. Със сигурност го "познаваме" по-малко от нея.
Виж целия пост
# 23 230
Мери Ан, преди доста години, нали имаше и друго покушение срещу АП.

''Срещу него през годините имаше две покушения, при които той оцелява по чудо. Първият път - на 15 август 2002 г., той бе прострелян на излизане от басейна "Спартак". Петров беше ранен на четири места. Вторият път срещу него бе стреляно с гранатомет на 29 октомври 2015 г. в София. Бронираният му "Мерцедес" го спасява. Тогава Петров обявява награда от 100 000 долара, за да намерят атентатора.''
Да, но 16 години никак не ми се връзват, затова се замислих какво е искал/а да каже съфорумката/съфорумец.
Виж целия пост
# 23 231
От всичко, което написа РА за отношенията и с мъжете от хижата оставам с впечатление, чо това си е било чиста проба ПРИКРИВАНЕ (по Кастанеда).
Виж целия пост
# 23 232
За това как Ники е предпочел Иво до леглото си вместо майка си го разбирам напълно. Моите деца например адски се дразнят когато виждат в мен страх, притеснение когато са болни и дори започнаха да не ми казват вече. Така, че това напълно го разбирам.

Това няма нищо общо. Вашите деца живеят с вас, нали? Или са живели, ако вече са големи. Не сте ги подарила на непознати мъже в гората да ви ги отглеждат, без да ви искат стотинка, предполагам. Естествено, че Ники ще предпочете човека, който го е отгледал, "баща" му, а не жената, която само се прави на негова майка. На нейно място щеше да ми е неудобно да споделям подобни неща. И не само това, тя дори си има зомбирани последователи. Това е по-страшно.
Виж целия пост
# 23 233
Пандорина, съгласна съм за огледалото, може би Ралица така го е разбрала, не знам.
Виж целия пост
# 23 234
То не е ясно колко често е била там Ралица, с тия хиперболи които използва може да се окаже, че и тя е ходила 2-3 пъти годишно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия