Шокиращо масово самоубийство или убийство в Петрохан - какво знаем и какво липсва

  • 1 484 492
  • 45 465
# 23 460
Ирис, според мен субтитрите не са просто "грешни" - това не е запис, пуснат от някой тийн в мрежата, за да го приема за безобидно грешно, а представено от разследващ орган и прокуратура доказателство.
С втория запис, правен преди повече от месец преди събитието - същото - разказват ни какво трябва да видим, защото в действителност това не се вижда.
Въобще, поне един да излезе и да обясни логично и смислено цялата им безобразна и противоречаща на закона публична кампания по случая, ще съм благодарна. Ама няма да излезе.
За мен случаят е приключен. Фактът, че производствата са обединени толкова късно при очевидната връзка между тях, да не говорим, че колкото повече време минава, толкова повече "изстиват" и следите, по които може да се работи, ако изобщо е налице намерение, също е показателен (например - нямало възможност във Враца да се установи концентрацията на фенобарбитала, а това е важен за разследването въпрос - нямало и толкоз. Ама че има други места и лаборатории, че можело още отначало да обединят производствата, за да не се стига до такова безумно обяснение...И колко още такива неизяснени и невъзможни вече за изясняване въпроси ще има, за които няма и да се знае и могат да се видят само при цялостен поглед върху разследването?!). Не е случаен и моментът, в който са освободени телата от Околчица. 
Страшното, и едновременно комичното е, че тези всичките се позовават на НПК. Такива безумия в него няма, въпреки че и треските за дялане не са малко.
 

Виж целия пост
# 23 461
Изтеглих си девесекундно видео от Ютюб, качено от offnews. Там, където за последно, преди пожара, влизат тримата в коридорчето.
Изтеглих го, защото чух, че след репликата Влизай, и изстрелът, се чува още една реплика.
Кажете ми какво чувате вие: (ще го чуя вкъщи със слушалки, но аз чувам с невъоръжено ухо "Ебати боклука"
"Е*ати студа" чувам със слушалки.

Аз чувам през цялото време гърмене на нещо си,това може да са разпилените патрони или там разпилените им провизии, точно изстрелите са в 21:30 и някъде 20 - та секунда нататък, първите два са един след друг почти, изстрелите имат едно такова оттекване -различно е, дори и да не гледате видеото  се различават.
Виж целия пост
# 23 462
А няма ли някаква вратичка в закона, с която в този случай да се забрани кремация? Тъй като реално случая не е приключен.

Напред в темата мисля имаше коментари, че не може кремация в този случай.
Виж целия пост
# 23 463
Изтеглих си девесекундно видео от Ютюб, качено от offnews. Там, където за последно, преди пожара, влизат тримата в коридорчето.
Изтеглих го, защото чух, че след репликата Влизай, и изстрелът, се чува още една реплика.
Кажете ми какво чувате вие: (ще го чуя вкъщи със слушалки, но аз чувам с невъоръжено ухо "Ебати боклука"
"Е*ати студа" чувам със слушалки.

Аз чувам през цялото време гърмене на нещо си,това може да са разпилените патрони или там разпилените им провизии, точно изстрелите са в 21:30 и някъде 20 - та секунда нататък, първите два са един след друг почти, изстрелите имат едно такова оттекване -различно е, дори и да не гледате видеото  се различават.
девесекундно видео на оффнюз, не това тричасовото.
В тричасовото репликата след изстрелът липсва.
Какъв пожар, още не са го запалили.
Виж целия пост
# 23 464
Защо да е неадекватно да искаш максимална яснота за това, което се е случило? Наранени са ви чувствата, че няма да бъде погребан?
Кое ви възпалява толкова много във връзка с желанието ѝ за допълнителни експертизи?
Аз също искам максимална яснота и независима експертиза.  Също като жената в жълто.
 Ако РА сега го кремира, няма да може да се направи нищо повече
И да не го кремира, веднъж предадат ли се телата на близките, никаква експертиза повече няма да е меродавна - не може да се установят нито условията на съхранение и работа, нито да се гарантират, както и не може вече да се разчита на запазване на тялото от всякакви следи и въздействия. Каквото са установили съдебните медици при огледа и първите експертизи - това ще е. Всяка следваща експертиза, включително допълнителната, която е назначена, а е възможно и други да се назначат в рамките на производството, ще стъпват на нея за някои данни и на данните от огледа. Затова е важно всички възможни медицински и комплексни експертизи с участието на телата да бъдат извършени, докато телата са на разположение на разследването. Много често обаче такива експертизи се назначават чак в съдебната фаза на процеси (каквато тук не се очаква) и вещите лица са ограничени от отразеното в протоколите за извършените огледи и първата медицинска експертиза. Понякога (зависи какво е останало неизяснено, за да се назначат) това не е фатално, но понякога е. Просто данните са заминали заедно с телата.
Виж целия пост
# 23 465
Изтеглих си девесекундно видео от Ютюб, качено от offnews. Там, където за последно, преди пожара, влизат тримата в коридорчето.
Изтеглих го, защото чух, че след репликата Влизай, и изстрелът, се чува още една реплика.
Кажете ми какво чувате вие: (ще го чуя вкъщи със слушалки, но аз чувам с невъоръжено ухо "Ебати боклука"
"Е*ати студа" чувам със слушалки.

Аз чувам през цялото време гърмене на нещо си,това може да са разпилените патрони или там разпилените им провизии, точно изстрелите са в 21:30 и някъде 20 - та секунда нататък, първите два са един след друг почти, изстрелите имат едно такова оттекване -различно е, дори и да не гледате видеото  се различават.
девесекундно видео на оффнюз, не това тричасовото.
В тричасовото репликата след изстрелът липсва.
Какъв пожар, още не са го запалили.

Аз гледам официалните видеа винаги, то като чуя само офнюз и всичко завършващо с нюз  , отива в коша . Това, което съм написала е базирано на официалното видео.
Виж целия пост
# 23 466
Видях, че малко по-нагоре сте се върнали към записите от камерите и искам да питам...Дечо на кого показва конфигурацията от три пръста с преобладаващ среден? На убийците ли? ..или на тези които ще разглеждат камерите..тези от кочината и от Мордор? ...или просто така си върви и си показва средни пръсти..нищо, че бил най-срамежливият и скромен от всички...На кого показва този знак?? Аз знам, питам някои от вас..
Виж целия пост
# 23 467
на света, който не ги разбира и не е за тях.
Виж целия пост
# 23 468
И аз понякога показвам  средни пръсти, когато съм на чашка в компания, така, за ефект.
Но ако някой чака да ме убива, не бих му показвала среден пръст
Виж целия пост
# 23 469
на света, който не ги разбира и не е за тях.
анджък...Което какво значи?

И аз понякога показвам  средни пръсти, когато съм на чашка в компания, така, за ефект.
Това е друг случай.. Laughing
Той не е бил на чашка...най-много на нещо друго..
Виж целия пост
# 23 470
Добре, че бащата на Ники се оказа със здрав разум относно тялото на детето му.
Виж целия пост
# 23 471
И какво ще намерят под снега? Личните карти на килърите?
Нямам представа. Но сигурно има причина хижата все още да е под контрол и строго охранявана.
Виж целия пост
# 23 472
чакат да се стопи снега, защото може да е изпаднало нещо в снега, докато са били живи и обикаляли.
Виж целия пост
# 23 473
То пак, че не е избухнал случайно някой пожар в хижата междувременно. Съвсем, съвсем случайно, разбира се. Да изгори всичко и да останат записки на Ивай от преди 2 месеца.
Виж целия пост
# 23 474
Ирис, според мен субтитрите не са просто "грешни" - това не е запис, пуснат от някой тийн в мрежата, за да го приема за безобидно грешно, а представено от разследващ орган и прокуратура доказателство.
С втория запис, правен преди повече от месец преди събитието - същото - разказват ни какво трябва да видим, защото в действителност това не се вижда.
Въобще, поне един да излезе и да обясни логично и смислено цялата им безобразна и противоречаща на закона публична кампания по случая, ще съм благодарна. Ама няма да излезе.
За мен случаят е приключен. Фактът, че производствата са обединени толкова късно при очевидната връзка между тях, да не говорим, че колкото повече време минава, толкова повече "изстиват" и следите, по които може да се работи, ако изобщо е налице намерение, също е показателен (например - нямало възможност във Враца да се установи концентрацията на фенобарбитала, а това е важен за разследването въпрос - нямало и толкоз. Ама че има други места и лаборатории, че можело още отначало да обединят производствата, за да не се стига до такова безумно обяснение...И колко още такива неизяснени и невъзможни вече за изясняване въпроси ще има, за които няма и да се знае и могат да се видят само при цялостен поглед върху разследването?!). Не е случаен и моментът, в който са освободени телата от Околчица. 
Страшното, и едновременно комичното е, че тези всичките се позовават на НПК. Такива безумия в него няма, въпреки че и треските за дялане не са малко.
 



Да добавим също и че чакат да се стопи снегът и да цъфнат налъмите, за да изследват хижата.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия