Шокиращо масово самоубийство или убийство в Петрохан - какво знаем и какво липсва

  • 1 518 708
  • 46 450
# 29 760
Е защо им е насила да го влачат към дхарма рая?
Виж целия пост
# 29 761
Е защо им е насила да го влачат към дхарма рая?

Щото шефът е казал.
Виж целия пост
# 29 762
Честно казано, за пръв път и аз виждам снимката (досега умишлено се въздържах не само заради емоционалното въздействие, а и защото не се знае кой в какъв момент я е направил и дали това е положението на телата при откриването им).
Ще я гледам на части, че ми е трудно, но на първо четене ме впечатлиха две неща (вероятно обсъждани досега) - много малко кръв за огнестрелни рани в главата, по-скоро остатъчна, като след местене на телата. Облеклото на Ивей - кой самоубиец (планиран при това, а не принуден) би избрал да си отиде и да бъде запомнен последно в този вид?! Не са били в гората, в хижата са имали със сигурност облекло.


Наскоро имаше друг случай на самоубийство в Бургас и там много бързо излезнаха снимки на човека в колата му.
Изстрелът в дошъл от дясно на ляво, куршумът минава през шофьорското стъкло и през витрината на магазин от другата страна на улицата. (може да потърсиш, Бургазлиев мисля беше фамилията на човека).
Единтсвената кръв беше една малка струйка от изходната рана на слепоочието. Даже по прозореца нямаше нищо.
Сега сигурно ще има едно дълго обяснение, как онзи е бил в седнало положение, пък тези са в легнало, как това, как онова.
Явно обаче, в истинския живот не всичко е като на кино и не става както сме гледали по филмите.
Виж целия пост
# 29 763
А аз се питам ако панталоните на Ивей са стопени от огън, как не се вижда нито една рана от изгаряне.
Не е ли възможно кръвта в стомаха да е от нараняване преди изстрелите?
Виж целия пост
# 29 764
Имената на родителите на момичето се въртят из Фейсбук. Не знам дали е вярно. Но на доста места спрягат тях.

Къде по-точно във фб, не ми е попадало? Може ли линк.
Виж целия пост
# 29 765
Облеклото на Ивей - кой самоубиец (планиран при това, а не принуден) би избрал да си отиде и да бъде запомнен последно в този вид?! Не са били в гората, в хижата са имали със сигурност облекло.

Честно! Когато видях снимката за пръв път, това беше първата ми мисъл!
Струва ми се ужасно унизително и дори си помислих, че има умисъл в това, да го оставят със съдран панталон, по гол г*з, с пръсната глава.
Виж целия пост
# 29 766
И аз няма да анализирам снимката. Има хора, на които плащаме всички да направят експертизи. Чак пък някой Супермен да ги е носил и полагал.
Ивей се е подпалил, докато са палили хижата.
Едва ли от адреналина е усетил нещо.
Той и кметът на Гинци каза, че единият е с изгорели дрехи, на другия брадата.
Виж целия пост
# 29 767
Предполагам, че първо лягат и тогава се самоубиват, защото са налягали в перфектни пози, особено тези по гръб? И още нещо, ако лягат и се стрелят, защо ръцете им са близо до телата? След изстрел в главата възможно ли е да си мърдаш ръцете и да си кръстосаш краката? Май не. Абсурдна е тази подредба от снимката...
Виж целия пост
# 29 768
Предполагам, че първо лягат и тогава се самоубиват, защото са налягали в перфектни пози, особено тези по гръб? И още нещо, ако лягат и се стрелят, защо ръцете им са близо до телата? След изстрел в главата възможно ли е да си мърдаш ръцете и да си кръстосаш краката? Май не. Абсурдна е тази подредба от снимката...
На брифинга казаха, че са се гърмяли в поза изправено положение на главите. Или са били на колене, или прави. Според брифинга.
Виж целия пост
# 29 769
А аз се питам ако панталоните на Ивей са стопени от огън, как не се вижда нито една рана от изгаряне.
Не е ли възможно кръвта в стомаха да е от нараняване преди изстрелите?

При увеличаване се виждат червени петна, които можа да са от изгаряне.
Виж целия пост
# 29 770
И пак не мога да си представя, как пушката, с която се прострелва Ивайло, остава под тялото на Пламен?
При тази идеална подредба на телата...
Виж целия пост
# 29 771
Е защо им е насила да го влачат към дхарма рая?

Щото шефът е казал.
И щото не е искал този "рай да води в ада (по Ст. Вълдобрев)". Той, човека си е имал кинти по сметката, що да трябва да оставя този луксозен начин на живот?
Виж целия пост
# 29 772
Забележете ръцете на Ивей как са сгънати в лактите. Застрелва се с карабината под челюстта, оръжието отскача в страни, Пламен го довършва, после себе си и пада върху пушката. Лудост
Виж целия пост
# 29 773
Пламен е отдясно на Ивей, а смъртноснана рана на Ивей е в лявото слепоочие.
За свитите ръце на Ивей, моето обяснение е, че инстиктивно пуска пушката и се хваща за лицето, поне за това, което е останало. Но няма как да се простреля сам втори път, при това положение.
Виж целия пост
# 29 774
Нали коментирахме, че Дечо го е довършил. Наши си интерпретации
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия