Шокиращо масово самоубийство или убийство в Петрохан - какво знаем и какво липсва

  • 1 484 135
  • 45 456
# 32 925
Но пък за сестра му са имали пари, да плащат таксите в НБУ. Интересно. За едното дете имали пари, другото метнато на чичко в гората, без опция да вижда майка си.
Но пък е заветник на ИК.
В полза на Ники има и джип и завещание.
Виж целия пост
# 32 926
Но пък за сестра му са имали пари, да плащат таксите в НБУ. Интересно. За едното дете имали пари, другото метнато на чичко в гората, без опция да вижда майка си.
Но пък е заветник на ИК.
В полза на Ники има и джип и завещание.

Макулеви казаха ли нещо за завещанието? Или те си траят на тази тема
Виж целия пост
# 32 927
Става дума за истинско детство, нормално израстване в пубертета, контакт със съученици от двата пола, възможност да чуваш най-различни гледни точки от различни хора, да виждаш как живеят други хора, и т.н.

Именно! Да бъдеш свободен! Не да те следи чичо лама и да му искаш позволение да четеш книжки! Да не можеш да мръднеш никъде без него и практически да си затворник, изпълняващ заповедите му!
Виж целия пост
# 32 928
Става дума за истинско детство, нормално израстване в пубертета, контакт със съученици от двата пола, възможност да чуваш най-различни гледни точки от различни хора, да виждаш как живеят други хора, и т.н.

Именно! Да бъдеш свободен! Не да те следи чичо лама и да му искаш позволение да четеш книжки! Да не можеш да мръднеш никъде без него и практически да си затворник, изпълняващ заповедите му!
+1!

Скрит текст:
Аз ще ида още малко по-далеч, имайки поглед върху 2 деца от Монтесори училище до 12ти клас.
Макар да са лицензирани, макарда имат задължителните елементи/ математика и португалски/, и макар да не са чак, съвсем затвотени и изолирани/  излизат дефакто от комуната, в която е имплементирано училището, но...инцидентно.../, децата са абсолютно неприспособими към реалният свят. И, продължават да са част от комуната, щото ...това са им начертали прогресивните им родители ...


Относно тунелите...
Преди доста страници се коментираха повечко, аз тогава не писах, но сега - да ви кажа, че съм влизала лично в тунелите, които водят от партийния дом във Варна/ сега общината/ до складовете на бившето Малко казино, което се намираше срещу офицерския мост на плажа.
Бяха отвратителни, тесни, течащи, тъмни/ на места имаше ток, де..., но нарядко/, но наистина бяха проходими, навирали сме се вътре да се крием ... била съм около 11-12 годишна, и ми беше тясно...
Та, ако е имало тунел, то нищо чудно да е бил тесен.
Никой няма, за каквито и да било нужди да е предвиждал, да го строи широк и удобен...
Виж целия пост
# 32 929
Скрит текст:

Тоест, това не е тунел като тунел, а канал? И що ще тоз канал в мазето на хижата? Нищо не разбирам.
Пише си че е тунел, през който преминава тръба.

Благодаря, но искам да кажа, че точно едно голямо нищо се знае за този тунел. Досега четох мненията на какви ли не специалисти и те толкова се различават едно от друго, че няма накъде. Един казва, че било невъзможно да се върви през този тунел, защото малко след това тръбата се разширявала до 1,20м заради предстоящата станция (водосъбирателна ли, пречиствателна ли, не знам и аз каква), а самият тунел е 1,40м. Друг казва, че преди години лично е влизал в тунела, но само на 5-6 метра, защото натам бил срутен. Трети пък казва, че под тоя тунел имало друг, който се засичал с не знам си какво... А някаква госпожа от МВР каза, че от там се били превеждали нелегални емигранти. Чудя се не я ли е срам да го каже и чия работа е ако това е вярно, да се преустанови. Явно моя.

Водонапорен тунел.
Достатъчно голям, за да ходи човек изправен.
Би трябвало да се поддържа от НЕК, но доколко е така, няма кой да каже .
Каскада Петрохан е на Енерго про, но водохващанията са на НЕК ( това включва и съоръженията около водохващанията ).

Това не значи ли, че обикновено е пълен с вода? И е свързан с язовири и ВЕЦ, а не с мазето на хижата?
Виж целия пост
# 32 930
Това не значи ли, че обикновено е пълен с вода? И е свързан с язовири и ВЕЦ, а не с мазето на хижата?
Не, това е галерия /като в мина/ през, която преминава тръба с вода, не би трябвало да има вода извън тръбата.
Виж целия пост
# 32 931
Скрит текст:

Тоест, това не е тунел като тунел, а канал? И що ще тоз канал в мазето на хижата? Нищо не разбирам.
Пише си че е тунел, през който преминава тръба.

Благодаря, но искам да кажа, че точно едно голямо нищо се знае за този тунел. Досега четох мненията на какви ли не специалисти и те толкова се различават едно от друго, че няма накъде. Един казва, че било невъзможно да се върви през този тунел, защото малко след това тръбата се разширявала до 1,20м заради предстоящата станция (водосъбирателна ли, пречиствателна ли, не знам и аз каква), а самият тунел е 1,40м. Друг казва, че преди години лично е влизал в тунела, но само на 5-6 метра, защото натам бил срутен. Трети пък казва, че под тоя тунел имало друг, който се засичал с не знам си какво... А някаква госпожа от МВР каза, че от там се били превеждали нелегални емигранти. Чудя се не я ли е срам да го каже и чия работа е ако това е вярно, да се преустанови. Явно моя.

Водонапорен тунел.
Достатъчно голям, за да ходи човек изправен.
Би трябвало да се поддържа от НЕК, но доколко е така, няма кой да каже .
Каскада Петрохан е на Енерго про, но водохващанията са на НЕК ( това включва и съоръженията около водохващанията ).

Това не значи ли, че обикновено е пълен с вода? И е свързан с язовири и ВЕЦ, а не с мазето на хижата?

Аз затова се зарових да чета, а и както каза Хексе, вътре имало тръба. От един от даващите професионални мнения излезе това, което писах и по-напред: тръбата в началото е по-тясна, но после се разширява до 1,20м и става невъзможно придвижването през тунела, който реално е 1,40м
Не знам дали и кое изобщо е вярно. Това пише из нета.
Виж целия пост
# 32 932
Това, за тунела на Петрохан  го пуснах още преди 2000 страници, но тогава  беше игнорирано .

https://www.bgdnes.bg/krimi/article/22329128

Бившият хижар, преди бай Фидос : "Много неща знам, но ми казват да не ги казвам", споделя той.
Виж целия пост
# 32 933
Скрит текст:

Тоест, това не е тунел като тунел, а канал? И що ще тоз канал в мазето на хижата? Нищо не разбирам.
Пише си че е тунел, през който преминава тръба.

Благодаря, но искам да кажа, че точно едно голямо нищо се знае за този тунел. Досега четох мненията на какви ли не специалисти и те толкова се различават едно от друго, че няма накъде. Един казва, че било невъзможно да се върви през този тунел, защото малко след това тръбата се разширявала до 1,20м заради предстоящата станция (водосъбирателна ли, пречиствателна ли, не знам и аз каква), а самият тунел е 1,40м. Друг казва, че преди години лично е влизал в тунела, но само на 5-6 метра, защото натам бил срутен. Трети пък казва, че под тоя тунел имало друг, който се засичал с не знам си какво... А някаква госпожа от МВР каза, че от там се били превеждали нелегални емигранти. Чудя се не я ли е срам да го каже и чия работа е ако това е вярно, да се преустанови. Явно моя.

Водонапорен тунел.
Достатъчно голям, за да ходи човек изправен.
Би трябвало да се поддържа от НЕК, но доколко е така, няма кой да каже .
Каскада Петрохан е на Енерго про, но водохващанията са на НЕК ( това включва и съоръженията около водохващанията ).

Това не значи ли, че обикновено е пълен с вода? И е свързан с язовири и ВЕЦ, а не с мазето на хижата?

Аз затова се зарових да чета, а и както каза Хексе, вътре имало тръба. От един от даващите професионални мнения излезе това, което писах и по-напред: тръбата в началото е по-тясна, но после се разширява до 1,20м и става невъзможно придвижването през тунела, който реално е 1,40м
Не знам дали и кое изобщо е вярно. Това пише из нета.

Не би трябвало да е така. Стандартно при дълъг тръбен участък под земя или има шахти по трасето, или ако тръбата е в тунел, отстрани между нея и тунела трябва да има минимално разстояние за ремонт и обслужване. Тези деривации действащи ли са? Ако да, ей сега ще се поровя и ще подпитам колеги. Ако не - тръбите са изнесени за скраб и широк тунел може и да има.
Виж целия пост
# 32 934
А този тунел разклонява ли се към Околчица, че и там има застреляни хора?
Виж целия пост
# 32 935
Дори да приемем, че някой друг ги очистил, защо са почнали да трият сайтовете си или тези, които са ги очистили са ги изтрили и защо почват толкоз рано и как са имали достъп , докато нашите светци са живи. Някои са безобидни на пръв поглед- сайта им Роук, другият за спелеология, скай дхармата- не толкова  безобидна мисля  и то се почва от по- рано? Защо се трие и акаунта на Ники , а не например на другите ? Каква е причината  на екзекуторите им да трият от по- рано сайтове ? Ако те са се самоекзитнали обяснение има, искали са да скрият нещо, подготвяли са се за отлитане.
Виж целия пост
# 32 936
В тунела има и скрит вагон със злато, на Таки тайното скривалище, и на сръбската мафия фентанила.
Виж целия пост
# 32 937
Може да са ги заплашвали. За да напише Калушев на майка си... не вярвай на нищо, което ще чуеш.. значи се е досещал, че всичко може да се използва и да се изопачи.
Както и стана, де.
Ето, сайтът за будизъм се тълкува като дяволът евангелието. Хващаме се за думички, за непалски носии, дълги коси. За всичко се хващаме.
Гасенето на пожари, спасяването на хора, опазването на гората от сеч са незабележими дребни детайли на фона на сектата и педофилията.

Какво стана, ще има ли педофилски записи или кадри от самоубийствата? То камери бол, записите къде са.
Виж целия пост
# 32 938
Ламата със сигурност нямаше да ме приеме в тяхната общност, не покривам изискванията .
От Sky Dharma:

Можете ли да извлечете полза от този сайт и този път?
Всеки духовен път е особен и в наши дни повечето от тях всъщност привличат голям брой неуравновесени хора. Това е просто естеството на времето, в което живеем, и не е причина за притеснение. Въпреки това ние сме различни в повече от едно отношение и има някои основни насоки, които могат да ви помогнат да определите дали този път може да ви бъде полезен. Моля, прочетете:

Можете да намерите нашата общност и този сайт за полезни, ако:
   1.   Готови сте да работите усилено и да преминете през реални трудности, за да станете по-малко егоцентричен човек.
   2.   Наистина сте разочаровани от моралното състояние на обществото, в което живеем.
   3.   Чувствате, че „реалността“ е по-гъвкава, отколкото са ви учили.
   4.   Искате да допринесете за глобално благополучие и баланс и смятате, че другите са по-важни от самите вас.
   5.   Имали сте извънтелесни преживявания (OBE), преживявания близо до смъртта (NDE), срещи с извънземни (ET) или други „необичайни“ преживявания и знаете, че има много повече от това, което се вижда на пръв поглед.
   6.   Обичате да давате повече, отколкото да получавате (и да говорите).
   7.   Не обичате да гледате телевизия и не се придържате към общоприетия мироглед.
   8.   В даден момент наистина сте обмисляли дали изобщо да включите децата си в образователната система.
   9.   Имате спомени от минали животи или сте участвали в сесии за регресия към минали животи.
   10.   Многократно сте ставали свидетели на явления, които противоречат на конвенционалната логика.
   11.   Можете добре да се грижите за себе си, да правите рационални преценки и притежавате добро ниво на лична дисциплина и честност.
   12.   Лесно общувате с хора и сте толерантни към различни гледни точки.
   13.   Можете да си представите себе си като човек, който медитира с часове всеки ден, ако е мотивиран от реални признаци за успех.
   14.   Знаете, че стремежът към пари, слава, власт над другите и завистта са детски игри и че истинското духовно развитие е единственото нещо, което има истински смисъл.

Ако можете да отговорите „да, това съм аз“ на горното и разбирате общата идея, тогава може би ще намерите нещо за себе си тук и може би ще можем да ви помогнем.



От друга страна, ако:
   1.   Смятате, че работата за кариера има върховен смисъл.
   2.   Доверявате се на новинарските медии и мислите, че обществото ни като цяло се справя добре.
   3.   Притеснявате се от мнението на хората около вас.
   4.   Предпочитате да играете на сигурно, вместо да се изправите пред неизвестното.
   5.   Смятате, че всички духовни подходи водят до една и съща цел.
   6.   Търсите програми за управление на стреса.
   7.   Не сте сигурни кое е най-доброто за вас.
   8.   Приемате съвременната наука за даденост.
   9.   Чувствате се много уязвими.
   10.   Имате трудности да следвате строг режим в живота си.
   11.   Смятате, че животът се е отнесъл несправедливо към вас досега.

…тогава това, което правим, може да не е във ваш най-добър интерес. Ако някое от горните твърдения ви се струва вярно, моля осъзнайте, че вероятно няма да се чувствате комфортно с нас и други духовни подходи може да са много по-подходящи за вас. И го казваме без никаква ирония – има неща, които ще ви бъдат много полезни.
Виж целия пост
# 32 939
Каскада Петрохан е на Енерго про, но водохващанията са на НЕК ( това включва и съоръженията около водохващанията ).
Да, на НЕК са.
Скрит текст:
[/ spoiler]
Това са стратегически обекти и дейности от значение за националната сигурност и затова не са свободно достъпни пълни карти, както и подробности.
Скрит текст:
[/ spoiler]
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия