Шокиращо масово самоубийство или убийство в Петрохан - какво знаем и какво липсва

  • 1 487 512
  • 45 552
# 33 210
И защо се разделиха на две групи?
Да е по-зрелищно самоубийството ли?
Да привлекат още повече внимание върху педофилията си?
Да ни държат в напрежение и да се изпотят разследващите ли.
Чуден сценарий.
Виж целия пост
# 33 211
Какво е правил Калушев с децата?
Има доказателства за това ли? Че аз не знам да има. Нито на брифингите казаха. Бъркам ли?

Нищо доказано. Подхвърлиха го първия ден,след това представиха "материал за размисъл" на базата който в темата регулярно се пише като доказан факт. Както и за дрогата, гъбите, чайчетата...

Мисля на втория брифинг потвърдиха, че няма открити дрога и други опиати в хижата и кемпера, няма и в телата, освен неустановено количество барбитурати в тялото на Калушев.

Хексе, педофилия и опозоряване биха обяснил (може би) самоубийство на Калушев.
За тримата в хижата няма нищо в тая връзка.
Виж целия пост
# 33 212
И защо се разделиха на две групи?
Да е по-зрелищно самоубийството ли?
Да привлекат още повече внимание върху педофилията си?
Да ни държат в напрежение и да се изпотят разследващите ли.
Чуден сценарий.
"Децата" не за знаели за плана. Те не са разбирали и " вината" си. Мисля че искрено са вярвали в ламата.
Виж целия пост
# 33 213
Какво е правил Калушев с децата?
Има доказателства за това ли? Че аз не знам да има. Нито на брифингите казаха. Бъркам ли?

Например това, че ги е отчуждавал от семействата им, докато междувременно са се водили, че ходят редовно на училище.
Защо според теб е била тази потайнственост?
И да, доказателства за отчуждаването има и то не от брифингите, а като информация от самите родители.
Виж целия пост
# 33 214
Има нещо, което не ми дава мира.

Ако приемем, че са се уплашили от нещо и са се самоубили, какво може да е това нещо?

Разследване и съд категорично отхвърлям. Никой с пари и връзки не е толкова застрашен, че да се самоубие.

Педофилия като причина  също не мога да приема. Имахме депутат подсъдим за педофилия. Но дори да се докаже нещо, то ще е за един, не за другите четирима.


Безпаричие - съжалявам, но с активите и заплатите, които имат безпаричието е далеч от тях.

Вие имате ли някакви идеи?

Важи и за  варианта убийство. Но там изобщо не мога да избистря идея. Не съм в тези среди.
Ламата е Бог, не му е опция да го разнасят по съдилища, мерки за неотклонение и т.н. Отделно обвиненията са доста опозоряващи. Пари и връзки може да го измъкнат, но насреща му може би е имало по-големи пари и връзки, например родителите на момичето се спрягат като известни и влиятелни хора.
Освен всичко друго, тази педофилия не е като на дребните ни депутати-кокошкари, разни учители-грумъри и т.н. Тя е от десетилетия и е серийна, вероятно с въвлечени много деца, промиване на мозъци, отделяне от семейната среда и т.н. Не е просто един чичко, който черпи децата с бонбони, за да ги примами. Става дума за тежко престъпление с други думи.
Не налагам на никого какво да мисли, но за мен тези неща са повече от очевидни.
Виж целия пост
# 33 215
Публичен линч няма, тъкмо обратното. Величаене на един спорен като морал човек, слагане на плочи и каквото се сетите там.
Дано все пак повечето родители се сетят, че безплатно е само сиренето в капана за мишки и никой не би им отглеждал децата, без нещо насреща. И да знаят, че сметката, обичайно се плаща от децата.
Виж целия пост
# 33 216
Всички мислят в посока спасяване на децата от Калушев на Околчица. Е толкова ли никой не помисли, че те бягат там, за да се скрият, ама не от мафията, а защото може пък за са извършили самите те престъпление? И да им се налага да носят отговорност за него например...

Да, и аз помня, че съвсем в началото, се коментираше първо Калушев като извършител на събитията в Петрохан.
После се коментираше, че може да е бил Ники, а Калушев да е пробвал да го измъкне, заедно с Алекс.
Но после се появиха записите и наклониха везните натам, че сякаш 3мата от Петрохан сами са се заличили.
Какъв би бил мотива на Ники да ги убие?
Какъв би бил мотива на Калушев да ги убие?
Виж целия пост
# 33 217
Най-вероятно е, да са били заплашени от арест. Може би, децата са щели да си кажат какво се е случвало. Знаели са, че няма да им се размине току така, за разлика от на други. Да им запорират сметките.
Кои деца, Алекс и Ники?
Виж целия пост
# 33 218
В една правова държава всеки заслужава истината. И виновният, и невинният. Така, че от тази гледна точка ми е все едно. Искам независимо и професионално разследване.
Пълно противоречие между хулите и фантазиите в темата и реалността на хората, които са ги познавали.
Съжалявам, но някак имам по-голямо доверие в преценката на хора [поне на база това, което могат да видят], които от години са еталон на успешен мениджър, отколкото на анонимни [или смятащи, че са анонимни].
Затова не се получава, въпреки нахъсването.
Виж целия пост
# 33 219
Какво е правил Калушев с децата?
Има едно единствено обяснение защо Калушев се е обграждал с малки момченца. Едно единствено. Няма друго логично обяснение. Хайде, покрай Валери е бил на печалба, но за други изглежда е бъркал от собствения си джоб.
Историите за благородния чичко, който си умира да спасява чужди дечица (ама по възможност момченца) ги разказвайте вечер на децата си. Добрите феи съществуват само в приказките.
Виж целия пост
# 33 220
Всички мислят в посока спасяване на децата от Калушев на Околчица. Е толкова ли никой не помисли, че те бягат там, за да се скрият, ама не от мафията, а защото може пък за са извършили самите те престъпление? И да им се налага да носят отговорност за него например...

Да, и аз помня, че съвсем в началото, се коментираше първо Калушев като извършител на събитията в Петрохан.
После се коментираше, че може да е бил Ники, а Калушев да е пробвал да го измъкне, заедно с Алекс.
Но после се появиха записите и наклониха везните натам, че сякаш 3мата от Петрохан сами са се заличили.
Какъв би бил мотива на Ники да ги убие?
Какъв би бил мотива на Калушев да ги убие?
Къде съм писала, че Ники е убивал някой? Никой не е убивал. Калушев ги е убил, и е имал огромен мотив за това.
Защо непрекъснато е имало около него деца между 8-15 години? Защото на това му се вика прогресивна педо. Fil. Ия.
Виж целия пост
# 33 221
...


Освен всичко друго, тази педофилия не е като на дребните ни депутати-кокошкари, разни учители-грумъри и т.н. Тя е от десетилетия и е серийна, вероятно с въвлечени много деца, промиване на мозъци, отделяне от семейната среда и т.н..

Темата е сериозна, но това ме накара да се смея.
Подчертах и "вероятно" Wink
Отговорих ви добронамерено, а отдолу още хора явно мислят в тази посока и го казват. Но на вас ви е смешно.
Ще знам да не отговарям вече и да ви пропускам в темата.
Виж целия пост
# 33 222
Аз чакам да видя дали като се стопи снега, ще се вдигне охраната на хижата...Не знаем защо групата я е охранявала, плюс терена, но пък виждаме, че МВР продължава тяхната дейност. Теренът около кемпера , единствено местопрестъпление с извършени убийства, по уж още течащо разследване, свободен...
Виж целия пост
# 33 223
Няма значение полът на децата, а това че са деца. Лишени от родителска грижа, образование и детство. 5 часа на ден медитация....
Виж целия пост
# 33 224
Скрит текст:
Всички мислят в посока спасяване на децата от Калушев на Околчица. Е толкова ли никой не помисли, че те бягат там, за да се скрият, ама не от мафията, а защото може пък за са извършили самите те престъпление? И да им се налага да носят отговорност за него например...

Да, и аз помня, че съвсем в началото, се коментираше първо Калушев като извършител на събитията в Петрохан.
После се коментираше, че може да е бил Ники, а Калушев да е пробвал да го измъкне, заедно с Алекс.
Но после се появиха записите и наклониха везните натам, че сякаш 3мата от Петрохан сами са се заличили.
Какъв би бил мотива на Ники да ги убие?
Какъв би бил мотива на Калушев да ги убие?
Къде съм писала, че Ники е убивал някой? Никой не е убивал. Калушев ги е убил, и е имал огромен мотив за това.
Защо непрекъснато е имало около него деца между 8-15 години?
Скрит текст:
Защото на това му се вика прогресивна педо. Fil. Ия.

На по 15-16 г. са били в началото Деян и Валери, в последните години бая е свалил възрастта. Л. е бил на 7. Скоро направо от детските градини е щял да ги търси.

Големият ми син е на 6 години и като знам още колко много има нужда от мен... направо е страшно да отделиш 7 годишно от майка му.

desi_slava, защо баща убива синът си (наскоро имаше такъв случай), защо син коли баща си, защо дъщеря намушква майка си или внучка убива баба си?
Когато имаме затворена група, в която стане убийство, причини колкото щеш. Най-често са импулсивни и емоционални решения. И тъй като Николай е по-млад и предполагаемо по-неуравновесен, в началото си мислих, че ако конфликтът е бил вътрешен, по-скоро той е реагирал.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия