Шокиращо масово самоубийство или убийство в Петрохан - какво знаем и какво липсва

  • 1 487 609
  • 45 552
# 33 375
Аз откровено казано, не мисля, че са ползвали каквито и да било тежки наркотици.
По-скоро трева, разни гъбки и чайчета, както казвате.
Не знам до колко тези неща могат да се открият в кръв/коса/урина и за какъв срок.
Виж целия пост
# 33 376
Хрумна ми една идея във връзка със споделеното от съфорумка. Ами ако преди или през декември''25 е имало друго дете момче, оставено в хижата при ламата и Николай и Алекс са му направили нещо? И родителите да са разбрали и оттам да се е задействала цялата история с екзита.
Виж целия пост
# 33 377
Моментът с шепненето “Миши дай да те цункам”  това не са ли Алекс и Ники? И двамата имат леко женски глас и ако шепнат си звучи точно така.
Това до Ники е момиче с вързана светла коса нагоре. Мишик и Мишинка.
Виж целия пост
# 33 378
Може ли линк към клипа с момичето, че сега не мога да го намеря
Виж целия пост
# 33 379
Може ли линк към клипа с момичето, че сега не мога да го намеря
сега ще отрежа кадрите.
Виж целия пост
# 33 380
Може ли линк към клипа с момичето, че сега не мога да го намеря
сега ще отрежа кадрите.

ако може и звука да отрежеш, защото нищо от това, което описваш, не се чува.

чува се само едно "Миши/е".
никакви мишинки, никакви дай да те цункам
Виж целия пост
# 33 381


Дали чувате или не чувате не е мой проблем. 😕Ето видеото.
Виж целия пост
# 33 382


Дали чувате или не чувате не е мой проблем. 😕Ето видеото.

да, видеото го видяхме и чухме много старателно няколко пъти.
говоренето си го измисляш или ти се причува.
Виж целия пост
# 33 383
Аз откровено казано, не мисля, че са ползвали каквито и да било тежки наркотици.
По-скоро трева, разни гъбки и чайчета, както казвате.
Не знам до колко тези неща могат да се открият в кръв/коса/урина и за какъв срок.
Еми беше пояснено, че със седмици и месеци се откриват.
Виж целия пост
# 33 384


Дали чувате или не чувате не е мой проблем. 😕Ето видеото.

да, видеото го видяхме и чухме много старателно няколко пъти.
говоренето си го измисляш или ти се причува.

Пълни глупости, нито се чува нещо подобно,  нито пък има момиче, ами то на какво ли не се начетох и нагледах - конспирациите изкопаха и дъното.
Виж целия пост
# 33 385
Моментът с шепненето “Миши дай да те цункам”  това не са ли Алекс и Ники? И двамата имат леко женски глас и ако шепнат си звучи точно така.
Това до Ники е момиче с вързана светла коса нагоре. Мишик и Мишинка.

Аз не го виждам. Чувам го. Къде се вижда момичето. Иначе, нали обясниха, че цветове, когато е тъмно не се хващат от камерата
Виж целия пост
# 33 386
Както казах, ваш проблем.
Там, където е жълтата отметка, е момичето.

Виж целия пост
# 33 387
Scilo, благодаря за клипчето!
Сега, аз чувам едно Мише, но нищо друго. Не мисля обаче, че го казва някой в клипа, а по-скоро някой "зад кадър". Също като онова прокашляне на конференцията в началото.
Не знам дали забелязате, че сякаш кучето лае в един момент, а почити не се чува звукът. Вятърът също е много силен. Не мисля, че в този момент камерата би уловила шепот до колата.
Втората фигура до колата всд още се опитвам да различа каква е. Ако успея, после ще кажа.

Reunion, не мисля, че са използвали редовно-редовно, защото предполагам ефектът намалява при постоянна консумация.
Виж целия пост
# 33 388
Scilo, благодарности за клипчето! И аз го чувам "Миши!" И няколко секунди по-късно "Миши, дай да те цункам!".
Предвид, че го гледам на обикновен телефон и не съм с толкова остър слух, направо се чудя как някои го чуват, а други, не.
Виж целия пост
# 33 389
Всъщност основните кадри, които се обсъждаха, са от камерата, за която майката много убедено (както за всичко друго) каза, че "там камера няма".
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия