Шокиращо масово самоубийство или убийство в Петрохан - какво знаем и какво липсва

  • 1 485 931
  • 45 529
# 33 420
Само.дето са се страхували, че ще ги убият, а не разкрият.
Разбираме, че са грамотни. Щяхме ли да гледаме записи от декември как се кланят на бог Кемпер, ако искаха да не ги разкриват.
Виж целия пост
# 33 421
А майката на Ники, като толкова близка с детето си дали не е знаела нещо за това момиче ако е имало някакви младежки пориви? До сега не е споменавала нищо по темата. А със сигурност щеше да го изстреля в някакъв момент ако е имало нещо между тях.

Нищо не знае. Близка е с Николай само в нейната глава. Дотук не каза да е споделил едно нещо с нея. Сарми й готвил, картини я карал да рисува. Баш като да са много близки ми звучи. То според нея и Ивайло с палачинките е бил много мил, и другите и те. Явно е еднакво близка с всички. Толкова близка, че нищо не знае. Даже ако приемем, че са ги заплашвали, според приятел на Дечо, и това не знае. Е, какво знае тогава? Сармите на Нова година и нарисувай картина на тоя и оня? Голяма близост.
Виж целия пост
# 33 422
Не знам от какво са се страхували повече - да ги разкрият или да ги убият. Но и двата варианта да са минавали през главата на ИК, той е бил съвсем наясно, че дори и само при разкриване, оставащият му живот ще е ад за него.
Виж целия пост
# 33 423
И в крайна сметка излиза че Ники е споделил с баща си за проблеми, а с него не е бил близък. Мисля че някъде из тоновете информация беше споменато. А с майка си, която твърди че са били близки, само пейнтбол, сърми и картини. Отношенията същия батак както и цялата история завършила трагично.
Виж целия пост
# 33 424
Не знам от какво са се страхували повече - да ги разкрият или да ги убият. Но и двата варианта да са минавали през главата на ИК, той е бил съвсем наясно, че дори и само при разкриване, оставащият му живот ще е ад за него.
Разкрият какво?
Виж целия пост
# 33 425
А вие виждате ли крака от страната на дясната врата, които да се качват в джипа? Аз не виждам. Ако момичето е останало в хижата, къде е ходил Ники рано сутринта и какво е станало с нея?
Виж целия пост
# 33 426
Може и баща ѝ да си я е прибрал...Кой знае каква е реалната история. Уж я върнал, уж бил сутринта еди си къде, но това е за пред нас може би.
Виж целия пост
# 33 427
Да, аз виждам крака.
И ако е останало момичето в хижата тогава какво се е случило после … не ми се връзва.
Виж целия пост
# 33 428
Да, аз виждам крака.
И ако е останало момичето в хижата тогава какво се е случило после … не ми се връзва.
Виждам краката в задната част на джипа, после изчезват. Ще ходя да го пусна на лаптопа, че явно не телефона не е ОК.
Виж целия пост
# 33 429
Ивей е бил човекът с разум и сърце в случая. Тъй го чувствам, без да съм Петроханската врачка. Както и не ме напусна усещането, че момичето е останало в хижата, и май така ще излезе.
Ако момичето е останало в хижата, къде отива Николай и какво товари?
Виж целия пост
# 33 430
Според мен на това видео Алекс и Ники се сбогуват. И съвсем нормално е по-големият брат да говори умалително на по-малкия, даже и да го цунка. Вероятно Ники тръгва за София сам, защото не виждам някой да се качва с него в автомобила. Да кажем, че аз залагам на нормални братски отношения между тях.
Виж целия пост
# 33 431
Да, освен това, как момичето се озовава в хижата? Записа от 31.01., в който пристига кемпера, виждат  се тримата да слизат - ИК, Ники и Алекс, нали?
Виж целия пост
# 33 432
А вие виждате ли крака от страната на дясната врата, които да се качват в джипа? Аз не виждам. Ако момичето е останало в хижата, къде е ходил Ники рано сутринта и какво е станало с нея?
Ивей докарва джипа. Ники и момичето са били в Хижата.
Нали знаете, че ние имаме откъслечни кадри. Не се знае всичко по секунди.
Виж целия пост
# 33 433
Не знам от какво са се страхували повече - да ги разкрият или да ги убият. Но и двата варианта да са минавали през главата на ИК, той е бил съвсем наясно, че дори и само при разкриване, оставащият му живот ще е ад за него.
Разкрият какво?

Ще се разбере, вероятно без конкретни имена и детайли.
Виж целия пост
# 33 434
Според мен на това видео Алекс и Ники се сбогуват. И съвсем нормално е по-големият брат да говори умалително на по-малкия, даже и да го цунка. Вероятно Ники тръгва за София сам, защото не виждам някой да се качва с него в автомобила. Да кажем, че аз залагам на нормални братски отношения между тях.
Ново 20..те братя ли са?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия