Шокиращо масово самоубийство или убийство в Петрохан - какво знаем и какво липсва

  • 1 485 637
  • 45 519
# 33 480
Докато няма данни друг да е убил сина й, ако ще до изцяло пожълтяване да повтаря, че калушев е светец, а другите почти... Няма смисъл. И значение.
Виж целия пост
# 33 481
Аз пак се чудя, как така с баща си, с който се вижда далеч по-рядко е споделил за проблеми, а с майка си, нищо? И ако той е бил притеснен, не го ли е забелязала, разговори да е подочула докато е прибивала в тая хижа? Аз за моето дете ( на същите години като НИки) знам че има неща което ми казва, но има и кой знае колко за които не ми казва. Обаче само като му видя физономията и веднага разбирам че има проблем. Още докато ми се появи на вратата и ми е ясен. После чакам да чуя детайлите и дали има нужда от помощ. Тази жена притеснение не е ли усетила, напрежение...Предполагам на баща си е дал и подробности във връзка с какво са били проблемите за които е споделил.
Виж целия пост
# 33 482
Не знам дали видяхте молбата на Ралица към националните медии, когато слагаха плочата на Петрохан.
Като цяло тя в момента търси ефирно време и изяви, за да поддържа треската около случая. Явно не са я поканили, след като излиза с това видео.
Но да, хваща се за всяка теория и конспирация, която може да хвърли вината извън групата.
Виж целия пост
# 33 483
Моите преки наблюдения са, че расте едно цяло поколение, което елементарна обща култура няма. Гледайте онова предаване с Бойко Кръстанов, там участват умните деца.....уж. При все, че живеят по всички правила на правилното общество. Толкова неадекватни разсъждения съм чула, толкова самочувствие без никакво покритие съм срещала, но това се приема за нормално защото тези възрастни са ходили на училище. Не, изобщо не защитавам и оправдавам изоставянето на деца в хижа, но не мога и да оправдая и това, което напуска училището. Тази тежка реалност също никой не я приема, защото се е превърнала в норма на обществото. Изолирани общности винаги е имало и ще има. Въпросът, на който все още няма отговор, защо точно тази общност се заличи по толкова абсурден и брутален начин.
Виж целия пост
# 33 484
За съжаление най-вероятно ще се разберат неща за Николай, които естествено Ралица ще отрича публично (а и пред себе си), защото тя ще смята, че той не е бил такъв и че тя много добре го е познавала.
В такава сбъркана и изолирана среда от малко дете какъв млад човек може да излезе накрая - с проблеми и липси, които водят до още проблеми - за него и хора, с които се наложи да си взаимодейства в живота. В казармата-аквариум не се научаваш как да се справяш в истинския живот и какво е редно или не е редно да правиш.

Нещо конкретно ли се има предвид,  на основата на някаква нова информация, или просто си гадаете?
Виж целия пост
# 33 485
Е, то за мен (и не само) дето не съм им никаква, доказателствата за п....лия никакви ги няма, та за тях....Но това няма нищо общо със способността да разпознаеш близък човвк на клип, отдалече ..Както си плзнаваме децата сред десетки други, дори в еднакви дрехи, и те така.
Виж целия пост
# 33 486

Ето, Ивей, който е отишъл да маха веригата, за да може Ники да мине. В момента, от снимката Ники казва на Ивей:"Мерси много!"
За мен е явно, че са правили нещо зад гърба ИК. Ивей се е опитал да помогне на Ники и момичето, но явно Пламен и Дечо са го усетили и са докладвали на ИК.
Виж целия пост
# 33 487
И зад гърба му да са правили нещо, то не е според мен причина да се отнеме живота на 6 човека. И педофилия да има, пак не е това проблема. АКо беше това, нямаше да крият нищо разследващите. Щяха да изпляскат всичко кое как си е.
Виж целия пост
# 33 488
Е, то за мен (и не само) дето не съм им никаква доказателствата за п....лия никакви ги няма, та за тях....Но това няма нищо общо със способността да разпознаеш близък човвк на клип, отдалече ..Както си плзнаваме децата сред десетки други, дори в еднакви дрехи, и те така.
Щом тук ти казват, че виждат Дечо и Пламен, които реално никога не са виждали на живо и ги виждали само от едни клипчета, а близките нещо недовиждат и не си ги разпознават, смятай...
Виж целия пост
# 33 489
И заради това Калушрв е застрелял момчетата, а другите двама -третия, себе си и са си изгорили живи кучетата? Като все пак са го предвидили преди два месвца,и  са започнали да заличават следите си?
То стана като съвременната, извратена версия на "Ромео и Жулиета".
Виж целия пост
# 33 490
Толкова са малоумни. При всички открити несъответствия по тези записи, дори повече от очакваното са малоумни.
И какви несъответствия по записите има, освен някои несъществени неточности в субтитрите, които бяха пуснали?
Виж целия пост
# 33 491
Изпратих преди известно време на РА записа с Недейте. Видя го, нищо не каза, ограничи ме от коментари във фейсбук. Не че аз нямам още пет акаунта, не съм умряла да й пиша коментари. Исках да помогна, но явно това, което е чула не й отговоря на версиите.
Виж целия пост
# 33 492
О, King, върнете се в началото на темата - влачеха се всякакви анализатори на видеозаснемане, само и само да се поддържа конспирацията. И с такава една увереност се описват в детайли някакви феномени. Най-много ме впечатли някаква, която се занимавала със заснемане/монтаж - накрая се оказа, че анализира друг модел камера, ама няма нищо.
Виж целия пост
# 33 493
Толкова са малоумни. При всички открити несъответствия по тези записи, дори повече от очакваното са малоумни.
И какви несъответствия по записите има, освен някои несъществени неточности в субтитрите, които бяха пуснали?
Аааа, нещо, което е коментирано преди мноооого страници, няма да го подхващаме отново. Малките камъни преобръщат колата. Несъществените, демек.
Виж целия пост
# 33 494
Моите преки наблюдения са, че расте едно цяло поколение, което елементарна обща култура няма. Гледайте онова предаване с Бойко Кръстанов, там участват умните деца.....уж. При все, че живеят по всички правила на правилното общество. Толкова неадекватни разсъждения съм чула, толкова самочувствие без никакво покритие съм срещала, но това се приема за нормално защото тези възрастни са ходили на училище. Не, изобщо не защитавам и оправдавам изоставянето на деца в хижа, но не мога и да оправдая и това, което напуска училището. Тази тежка реалност също никой не я приема, защото се е превърнала в норма на обществото. Изолирани общности винаги е имало и ще има. Въпросът, на който все още няма отговор, защо точно тази общност се заличи по толкова абсурден и брутален начин.

Защото е изолирана и защото е култ и винаги при такива култове има извращения от различен характер. И цялото това нещо води  често до престъпления и/или смърт на членове на култа.

Та да, общата култура е голям проблем, огромен - всички да отиват в гората да живеят и да се оградят хубаво, ако може. Само че не всеки ще може да привлече да го спонсорират политици и бизнесмени, та не знам как ще му се получи. А и няма вече да е ексклузивно и елитарно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия