Шокиращо масово самоубийство или убийство в Петрохан - какво знаем и какво липсва

  • 1 482 881
  • 45 436
# 33 630
В този ред на мисли и защо не се направи всичко, за да се предотврати случилото се от страна на службите и държавата...не само през годините, а най-вече и между 2 и 8 февруари.
Виж целия пост
# 33 631
Засега ламата ги е застрелял.
Виж целия пост
# 33 632
Калушев е отговорил на този въпрос в едно интервю. Казва, че все по-рано децата престават да бъдат деца и все по-рано загубват типичният за едно дете свободен дух, любопитство и отвореност към света. Което е факт. Децата вече не знаят как да си играят, не знаят как да общуват, пристрастени към телефоните и ТВ от съвсем мънички.. Ако Калушев е искал да предаде духовните си принципи, идеите за свобода на духа и осъзнатост е нормално да е търсил все по-малки деца с все по-необременен и не форматиран ум. А не че е искал да са му под ръка за да задоволяват някакви негови низши потребности. А ма то всеки тълкува според това, което сам носи в себе си. Някои хора дори не им хрумва, че човек може да има някакви духовни цели, а не ползва всичко за своя изгода. Аз ИЗБИРАМ да вярвам, че духовни хора има. Ако фактите ме опровергаят...ще ги приема. Засега не са.
Ама какъв човек сме били изгубили само! Забележителен пост, просълзих се. Но нека припомним малко от калушевата духовност, може пък някой да е пропуснал и четейки този пост, горко да съжалява за този си пропуск:
Скрит текст:



Виж целия пост
# 33 633
Духовни хора има. Ламата си е измислил тюрлю гювеч, който да е удобен за него.
Да отговоря на питащия за това ако бяха само 4мата без децата - не, нямаше да съм в темата.Сигурно щях да надавам ухо докъде са стигали политическите участници и какви схемички са измисляни, но определено нямаше да се интересувам кой от тях как си бил изживял живота и защо. Но в случая, изживяли са го така, че 2 деца са застреляни в главата (след многогодишно отделяне от родители и социум)

И тема нямаше да има, извън общата за криминалните случаи. А за политиците и парите нямаше и да се чуе.

Хората се вълнуват заради децата - и двете мъртви, и тези, които са се спасили.
Виж целия пост
# 33 634
Засега ламата ги е застрелял.
Засега ни убеждават, че ламата ги е застрелял.
Виж целия пост
# 33 635
Те родителите какво твърдят няма никакво значение. Я си представете как твърдят, че децата са били "потискани, тормозени, насилвани деца". При положение, че те са ги пратили там.
Виж целия пост
# 33 636
Добре, ако се опитаме да разгледаме версията за външни убийци, как може да се обясни смс-а на Калушев до майка му? Защо в него пише: "Нищо, от това което ще чуеш не е истина", защо по-скоро не е в подкрепа на официалната версия, която се лансира от разследващите? Да е в духа на - съжалявам, направих някои грешки, ала бала? Защо "са написали" смс, който се опитва да го оневини от това, което уж се опитват да ни внушат?
Виж целия пост
# 33 637
Само да кажа, че ловците нямат право да стрелят ей така по варели, където им скимне.
Виж целия пост
# 33 638
Това, че Калушев преди време е спасил някого, не значи че не може да убие другиго.
И Хасърджиев е бил доктор,  спасил хиляди хора чрез дейността си, член на сума ти организации, и бордове,  със сериозен авторитет, което по никакъв начин не му е пречило да си бъде гей- наркоман-педофил-схемаджия,можеше да бъде и убиец, ако беше предозирал свидетелят, който успя да избяга..
 Не бъдете толкова наивни!.
Не знам кой е наивен, но Вие определено не сте информирана
Т.нар. Др хасърджиев е с нулев авторитет в съсловието, отдавна и сред сходните организации; не е спасил никого и никога не е практикувал, а бордовете са длъжности, които се полагат като направиш нпо което беше по онова време единствено. Завършил медицина. Като коко Каменаров впрочем
 Много добре съм информирана. Никъде не съм написала, че лично той е спасил някого и много добре знам, че не е практикувал... затова не съм го написала, ама щом ти така си го прочела- ок.
"И Хасърджиев е бил доктор,  спасил хиляди хора чрез дейността си, член на сума ти организации, и бордове,  със сериозен авторитет"
Това не е ли точно обратното на това, което твърдите?
Виж целия пост
# 33 639
Те родителите какво твърдят няма никакво значение. Я си представете как твърдят, че децата са били "потискани, тормозени, насилвани деца". При положение, че те са ги пратили там.
Как така да няма значение!!
Кой познава тези деца и Калушев по-добре... те или ние тук непознатите от форума?
Виж целия пост
# 33 640
Това, че Калушев преди време е спасил някого, не значи че не може да убие другиго.
И Хасърджиев е бил доктор,  спасил хиляди хора чрез дейността си, член на сума ти организации, и бордове,  със сериозен авторитет, което по никакъв начин не му е пречило да си бъде гей- наркоман-педофил-схемаджия,можеше да бъде и убиец, ако беше предозирал свидетелят, който успя да избяга..
 Не бъдете толкова наивни!.
Не знам кой е наивен, но Вие определено не сте информирана
Т.нар. Др хасърджиев е с нулев авторитет в съсловието, отдавна и сред сходните организации; не е спасил никого и никога не е практикувал, а бордовете са длъжности, които се полагат като направиш нпо което беше по онова време единствено. Завършил медицина. Като коко Каменаров впрочем
  Много добре съм информирана. Никъде не съм написала, че лично той е спасил някого и много добре знам, че не е практикувал... затова не съм го написала, ама щом ти така си го прочела- ок.
"И Хасърджиев е бил доктор,  спасил хиляди хора чрез дейността си, член на сума ти организации, и бордове,  със сериозен авторитет"
Това не е ли точно обратното на това, което твърдите?
Не, не е обратното, ама явно вие го четете наобратно... Пише-Чрез дейността си.

Скрит текст:
Цитат:

Дребничкият доктор започва кариерата си в неправителствения сектор с много активни инициативи и кампании, насочени към профилактика и безплатни изследвания за ХИВ и хепатит В и С.


Много деен, енергичен и комуникативен, той задвижва проекти, които печелят обществени симпатии и признание. Стотици са обхванатите с безплатни тестове в цялата страна, част от които от рискови групи, като роми и гей общности.

Като мениджър в „МЕД Комюникейшънс“ е автор и ръководител на множество здравни проекти, свързани със социалнозначими заболявания - програма „Протекция“, „Високият холестерол убива!“, антиаборт кампанията „От теб зависи!“, инициатива за рак на маточната шийка „Кажи на някой“, „С няколко килограма по-млади!“, „Лекувай остеопорозата!“ и др.




Виж целия пост
# 33 641
Да, двама младежи са убити. И то не заради духовните си практики и живота далеч от родителите си. Затова трябва да разберем КОЙ ги уби? И защо?

Я пак? Двамата са били там именно заради духовните практики. По думите на семействата им те са взети защото са тулкувци, тоест именно заради духовните практики.
Те са взети, заради прераждането, и са се преродили.  He виждам нищо невероятно.
Ако отидеш на война, може да те убият. Ако си алпинист, може да паднеш от високо. Ако си водолаз, може да се удавиш. Кофти е, ама се случва. Тук е същото. Заиграли са се с грешния човек.
Виж целия пост
# 33 642
Скрит текст:
Това, че Калушев преди време е спасил някого, не значи че не може да убие другиго.
И Хасърджиев е бил доктор,  спасил хиляди хора чрез дейността си, член на сума ти организации, и бордове,  със сериозен авторитет, което по никакъв начин не му е пречило да си бъде гей- наркоман-педофил-схемаджия,можеше да бъде и убиец, ако беше предозирал свидетелят, който успя да избяга..
 Не бъдете толкова наивни!.
Не знам кой е наивен, но Вие определено не сте информирана
Т.нар. Др хасърджиев е с нулев авторитет в съсловието, отдавна и сред сходните организации; не е спасил никого и никога не е практикувал, а бордовете са длъжности, които се полагат като направиш нпо което беше по онова време единствено. Завършил медицина. Като коко Каменаров впрочем
  Много добре съм информирана. Никъде не съм написала, че лично той е спасил някого и много добре знам, че не е практикувал... затова не съм го написала, ама щом ти така си го прочела- ок.
"И Хасърджиев е бил доктор,  спасил хиляди хора чрез дейността си, член на сума ти организации, и бордове,  със сериозен авторитет"
Това не е ли точно обратното на това, което твърдите?
Не, не е обратното, ама явно вие го четете наобратно... Пише-Чрез дейността си.

Скрит текст:
Цитат:

Дребничкият доктор започва кариерата си в неправителствения сектор с много активни инициативи и кампании, насочени към профилактика и безплатни изследвания за ХИВ и хепатит В и С.


Много деен, енергичен и комуникативен, той задвижва проекти, които печелят обществени симпатии и признание. Стотици са обхванатите с безплатни тестове в цялата страна, част от които от рискови групи, като роми и гей общности.

Като мениджър в „МЕД Комюникейшънс“ е автор и ръководител на множество здравни проекти, свързани със социалнозначими заболявания - програма „Протекция“, „Високият холестерол убива!“, антиаборт кампанията „От теб зависи!“, инициатива за рак на маточната шийка „Кажи на някой“, „С няколко килограма по-млади!“, „Лекувай остеопорозата!“ и др.




Това са ваши думи, аз коментирам тях.
Първо казвате това: "И Хасърджиев е бил доктор,  спасил хиляди хора чрез дейността си, член на сума ти организации, и бордове,  със сериозен авторитет"

После казвате това: "Никъде не съм написала, че лично той е спасил някого и много добре знам, че не е практикувал"
Виж целия пост
# 33 643
Не знам кой и до каква степен е бил ловец от тях. Като интервюираха представител на Балканка той каза, че задължително се членува в ловна дружинка и има една дузина щуротии... Възможно е сигурно да е така, но обикновен ловец кой знае колко трудно получава  право на заглушител, а групата разполага с два...




Само въпросът за заглушителите да се изясни...пак ще се мине няколко крачки напред.  Това дори не е обикновено оръжие, дори не са 16 разрешителни, това е притежаване на нещо, което нито ловци, нито дори сътрудници на ДАНС  може би притежават по дефолт и нещо, което вероятно се разрешава с цел... Сякаш дори журналистите са твърде пасивни по този случай...

Вече отговорих на Боряна, затова просто ще копирам  и за вас.

Колко заглушители са имали? Два.
Знаете ли, че  е разрешено  ловците да използват заглушители/супресори/.
Когато ловецът стреля с оръжие без заглушител, силният шум може да стресне другите животни в района и да ги накара да избягат.
Има  варел в двора на хижата, целият надупчен от изстрели, защото е служил за мишена .
Нали не очакваме  в тази планинска местност  в "Натура 2000"  да гърмят като на селска сватба, докато се упражняват.
Питахте защо са им заглушители .
 Отговорих.
 Пак не сте доволни Simple Smile 
Да, имали са ловни пушки.

P.S. Заглушители се продават, отдавна е минало времето на първите филми за Джеймс Бонд и заблудата, че само страшни шпиони и убийци  имат заглушители.
https://moskovhunt.com/supresori-za-lovno-orazhie-%E2%80%93-nama … otkata-moskovhunt
Виж целия пост
# 33 644
Скрит текст:
Скрит текст:
Това, че Калушев преди време е спасил някого, не значи че не може да убие другиго.
И Хасърджиев е бил доктор,  спасил хиляди хора чрез дейността си, член на сума ти организации, и бордове,  със сериозен авторитет, което по никакъв начин не му е пречило да си бъде гей- наркоман-педофил-схемаджия,можеше да бъде и убиец, ако беше предозирал свидетелят, който успя да избяга..
 Не бъдете толкова наивни!.
Не знам кой е наивен, но Вие определено не сте информирана
Т.нар. Др хасърджиев е с нулев авторитет в съсловието, отдавна и сред сходните организации; не е спасил никого и никога не е практикувал, а бордовете са длъжности, които се полагат като направиш нпо което беше по онова време единствено. Завършил медицина. Като коко Каменаров впрочем
  Много добре съм информирана. Никъде не съм написала, че лично той е спасил някого и много добре знам, че не е практикувал... затова не съм го написала, ама щом ти така си го прочела- ок.
"И Хасърджиев е бил доктор,  спасил хиляди хора чрез дейността си, член на сума ти организации, и бордове,  със сериозен авторитет"
Това не е ли точно обратното на това, което твърдите?
Не, не е обратното, ама явно вие го четете наобратно... Пише-Чрез дейността си.

Скрит текст:
Цитат:

Дребничкият доктор започва кариерата си в неправителствения сектор с много активни инициативи и кампании, насочени към профилактика и безплатни изследвания за ХИВ и хепатит В и С.


Много деен, енергичен и комуникативен, той задвижва проекти, които печелят обществени симпатии и признание. Стотици са обхванатите с безплатни тестове в цялата страна, част от които от рискови групи, като роми и гей общности.

Като мениджър в „МЕД Комюникейшънс“ е автор и ръководител на множество здравни проекти, свързани със социалнозначими заболявания - програма „Протекция“, „Високият холестерол убива!“, антиаборт кампанията „От теб зависи!“, инициатива за рак на маточната шийка „Кажи на някой“, „С няколко килограма по-млади!“, „Лекувай остеопорозата!“ и др.




Това са ваши думи, аз коментирам тях.
Първо казвате това: "И Хасърджиев е бил доктор,  спасил хиляди хора чрез дейността си, член на сума ти организации, и бордове,  със сериозен авторитет"

После казвате това: "Никъде не съм написала, че лично той е спасил някого и много добре знам, че не е практикувал"


Няма да се разберем явно..и няма смисъл да спамим..
Лично той не е излекувал никого, но чрез дейността си е спасил хиляди..пак го казвам и спирам..Виждам, че десетки хора са ме разбрали, значи говоря разбираемо.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия