Бе какви течности като ще се самоубиваш или ще те стрелят и се криеш?
Такива, които бяха тиражирани и се твърдеше, че са намерени от същите медии, които размахаха тетрадките и в народното събрание (мисля от Тошко) . Ми дойдохме си на думата, самоубийците не правят такива неща преди да се самоубият, нали? Обикновенно не боядисват, не си убиват кучетата в адски мъки, обикновенно оставят някъде хинтове или обяснение за близките, не оставят завещания на тези които възнамеряват да убият(ако приемем, че е реално завещанието), обикновенно опитни пещерняци и спелеолози, които си играят със смъртта не се самоубиват, нито самовлюбени злодей, не палят в последния момент хижата като спре тока и най-вече не се самоубиват с малка помпа и после да се доубият с пистолет, а и не се самоубиват на "групички". За мен най-странно беше отначало, като откриха 3мата в Петрохан, как така не пуснаха информация и снимки на евентуалният убиец Калушев, ами след ден-два казаха само, че са пуснали няколко коли за издирване, като първо споменаха, че е имало данни за педофилия и мисля после се разбра, кого търсят и евентуално къде го издирват.