Шокиращо масово самоубийство или убийство в Петрохан - какво знаем и какво липсва

  • 1 504 223
  • 46 000
# 35 340
Фактите са, че няма течности и факти които категорично да сочат към хомосексуализъм или педофилия(аз предполагам, че това ако е било в близкото минало е лесно доказуемо и биха ни го навряли здраво в очите с оглед на сайтовете които пускат информацията((те нямат особена цензура)) ).

Бе какви течности като ще се самоубиваш или ще те стрелят и се криеш?

Такива, които бяха тиражирани и се твърдеше, че са намерени от същите медии, които размахаха тетрадките и в народното събрание (мисля от Тошко) . Ми дойдохме си на думата, самоубийците не правят такива неща преди да се самоубият, нали? Обикновенно не боядисват, не си убиват кучетата в адски мъки, обикновенно оставят някъде хинтове или обяснение за близките, не оставят завещания на тези които възнамеряват да убият(ако приемем, че е реално завещанието), обикновенно опитни пещерняци и спелеолози, които си играят със смъртта не се самоубиват, нито самовлюбени злодей, не палят в последния момент хижата като спре тока и най-вече не се самоубиват с малка помпа и после да се доубият с пистолет, а и не се самоубиват на "групички". За мен най-странно беше отначало, като откриха 3мата в Петрохан, как така не пуснаха информация и снимки на евентуалният убиец Калушев, ами след ден-два казаха само, че са пуснали няколко коли за издирване, като първо споменаха, че е имало данни за педофилия и мисля после се разбра, кого търсят и евентуално къде го издирват.
Виж целия пост
# 35 341
Чудя се защо Ралица се ядосва на твърденията за педофилия. Ако е реална - трябва да е силно мотивирана да я установи.

Възможно ли е да смята, че Ники е поел практиките на Калушев? Наследник на учението. Съответно на практиките.
Виж целия пост
# 35 342
Чудя се защо Ралица се ядосва на твърденията за педофилия. Ако е реална - трябва да е силно мотивирана да я установи.

Тя по никакъв начин не го допуска това нещо..и е нормално да го отрича. В противен случай контрата остава в нея. Ще го отрича по всевъзможни начини и не виждам какво би я убедило.
Виж целия пост
# 35 343
Ядосана е точно заради такива подозрения. а не защото тя смятя така. И кой не би бил на нейно място?
Всяка майка на 22 годишно момче си мисли, че го познава добре. Някои грешат. Тя може и да не е една от тях.

Чудя се защо Ралица се ядосва на твърденията за педофилия. Ако е реална - трябва да е силно мотивирана да я установи.

Възможно ли е да смята, че Ники е поел практиките на Калушев? Наследник на учението. Съответно на практиките.
Виж целия пост
# 35 344
Това 22г момче гаджета имало ли е?
Виж целия пост
# 35 345

Всяка майка на 22 годишно момче си мисли, че го познава добре. Някои грешат. Тя може и да не е една от тях
Всяка майка без значение на момче или момиче си познава детето, когато то живее в семейството си ..с нея. Тя го е познавала отгоре-отгоре, колкото и да ни убеждава, че добре го е познавала  ..та той не е живял с нея 11 години! Бил е в затвор с по-лек режим, така да го кажем..
Виж целия пост
# 35 346
Ядосана е точно заради такива подозрения. а не защото тя смятя така. И кой не би бил на нейно място?
Всяка майка на 22 годишно момче си мисли, че го познава добре. Някои грешат. Тя може и да не е една от тях.

Чудя се защо Ралица се ядосва на твърденията за педофилия. Ако е реална - трябва да е силно мотивирана да я установи.

Възможно ли е да смята, че Ники е поел практиките на Калушев? Наследник на учението. Съответно на практиките.

То това си е много чувствителна тема. Най-вероятно в главата и има много мисли и чувства. И тя самата може да не ги осъзнава всичките, а честно казано и да ги знае, не е нужно на нас да ни ги казва. Аз смятам, че тя е вярвала на 100 процента на Калушев, смятам и че е вярвала на 100 процента, че прави най-доброто за сина си като го оставя да живее при него.

Сега всичките тези спекулации поставят под съмнение и двете. Това е голям шок за нея, а да не забравяме, че вече и се случи най-големия шок - едно от децата и да си отиде на 22 преди нея.

Без да я познавам и да съм и в главата, мисля, че мога да си представя през какво минава. Разбирам и идеално въпросите, просто мисля, че трябва да си ги насочи към полицията и прокуратурата, не към свидетелите, но тя си знае и решава. Тя си пита, който иска. Хората после коментират, защото с интернет за всичко е лесно е да си кажем мнението.

Относно родителите и децата и дали родителите си познават децата, аз виждам нещата по средата. Истината е, че всеки родител си мисли, че си познава детето. Обаче те познават детето си до толкова до колкото детето им покаже. То е като с хората като цяло. Познаваш ги спрямо това, което ти кажат и тук е така. За това и е толкова ключово родителите да създадат среда, в която децата са отворени с тях и си говорят и са ОК да споделят и лоши неща и техни грешки. Само тогава потенциално родителя може да познава детето си. Ако детето не се чувства комфортно да си казва на родителя нещата, остава една стана и вече няма как да го познават много добре.

Това го казвам, защото за мен перфектни хора няма. Има семейства, в които връзката между деца и родители не е добра и не винаги проблема е в детето. И родителите си имат своята роля за това. И точно тези са родителите, които не виждат как сами допринасят за развалените отношения с децата си.

Никой от нас не може да оспори дали тя си познава детето или не. Ние не познаваме нито нея, нито него. Просто работата на полицията не е да се води по това, а да търси факти и доказателства.
Виж целия пост
# 35 347

Всяка майка на 22 годишно момче си мисли, че го познава добре. Някои грешат. Тя може и да не е една от тях
Всяка майка без значение на момче или момиче си познава детето, когато то живее в семейството си ..с нея. Тя го е познавала отгоре-отгоре, колкото и да ни убеждава, че добре го е познавала  ..та той не е живял с нея 11 години! Бил е в затвор с по-лек режим, така да го кажем..
Мнооого малък процент родители познават на 100%  децата си....Само си мислят, че ги познават
Виж целия пост
# 35 348
На мен ми е странно, Андрееви - парите им идват точно от мястото, което СА публично плюе във фб. Чак всеки втори пост на тази тема, много е.
Виж целия пост
# 35 349
То първата му работа е била да манипулира децата да скъсат връзките със семействата си и да ги настрои срещу тях.
Виж целия пост
# 35 350

Всяка майка на 22 годишно момче си мисли, че го познава добре. Някои грешат. Тя може и да не е една от тях
Всяка майка без значение на момче или момиче си познава детето, когато то живее в семейството си ..с нея. Тя го е познавала отгоре-отгоре, колкото и да ни убеждава, че добре го е познавала  ..та той не е живял с нея 11 години! Бил е в затвор с по-лек режим, така да го кажем..
Мнооого малък процент родители познават на 100%  децата си....Само си мислят, че ги познават

Това е като цяло за хората. Познаваш някой до толкова до колкото ти позволи. Просто някои родители обичат да си мислят, че познават децата си на 100 %. Понякога е по-добре човек да е по-смирен.

Аз като човек най-много мразя някой да ми каже много добре те познавам еди какво си искаш или правиш. Рядко са познали, да не кажа някога, просто защото има много неща, които са ми дълго време в главата, докато дойде момента да ги кажа на който и да е.
Виж целия пост
# 35 351

Всяка майка на 22 годишно момче си мисли, че го познава добре. Някои грешат. Тя може и да не е една от тях
Всяка майка без значение на момче или момиче си познава детето, когато то живее в семейството си ..с нея. Тя го е познавала отгоре-отгоре, колкото и да ни убеждава, че добре го е познавала  ..та той не е живял с нея 11 години! Бил е в затвор с по-лек режим, така да го кажем..
Мнооого малък процент родители познават на 100%  децата си....Само си мислят, че ги познават
..И това може да е така и то при положение, че децата живеят с тях..А какво да кажем за дете  което половината си живот не е живяло с нея... Познавала го е...по име и по ЕГН..
Виж целия пост
# 35 352
Със сигурност родителите те познават повече, когато живееш с тях, а не когато си виждаш детето от дъжд на вятър, докато хапвате агнешки главички... И то от 11 годишна възраст, нали.
Виж целия пост
# 35 353
А защо толкова се очаква да приключи официалното разследване?  Нима от психоподдръжниците на ламата някой ще му повярва? Такова плюене и храчене ще падне, че чак ми е жал за хората, които си оставят там труда. Съвсем ще ескалира цялата истерия. Самият министър на правосъдието каза съвсем скоро, че няма улики за чужда намеса, но не. Видяли са нещо и точка...
Виж целия пост
# 35 354
С риск да съм оффтопик - разгледах малко архиви на atiearth, сайта на Калушев за извънземни и едно от имената, които често се повтаряха, отскоро не е сред живите след самоубийство.
Дейвид Уилкок
Тя ми стана чудно, доколко е повлиял на тази част от философията на ИК
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия