Шокиращо масово самоубийство или убийство в Петрохан - какво знаем и какво липсва

  • 1 500 123
  • 45 887
# 35 490
Като писа за двете фракции, се сетих, че охраната на хижата може да е там не само за да не се изнесе нещо, а и за да не се внесе и уж да е пропуснато при огледа. Моя измислица.

Охраняват "Легално" канала.
Виж целия пост
# 35 491
La Farina спря да пише в темата Frowning1
Виж целия пост
# 35 492
Ама наистина се въртят едни и същи мантри.
Калушев може да е виновен за хилядза неща, вкл. за педофилия, но не и за убийствата. Неговите странности имат връзка само в контекста дали са се самоубили. Нали това се обсъжда?


Напротив, Калушев и сие са напълно виновни за загубата на Ники и Алекс.
Дори да приемем, че всички са били убити, възрастните в групата са били напълно наясно с какво са се занимавали и къде и с кой са се забъркали.
Трябвало е много отдавна да изведат момчетата от хижата и да си ги пратят при семействата.
Виж целия пост
# 35 493
Ники е мъж...За Алекс- съгласна.Но Ники е мъж, който може сам да взема решенията си...Защо винаги пишете за него като за дете....
Виж целия пост
# 35 494
Ники е мъж...За Алекс- съгласна.Но Ники е мъж, който може сам да взема решенията си...Защо винаги пишете за него като за дете....

Не пиша за него като за дете, казах момчетата.
Ники може да е бил мъж, но на 22 години.
Един 50 годишен, интелигентен мъж би трябвало да предвиди, че ако нещо се случи с това младо момче, целият му живот отива на кино.
Каквито и решения да е можел да вземе Ники, Калушев е можел да спаси и него и Алекс.
Виж целия пост
# 35 495
Ники е мъж...За Алекс- съгласна.Но Ники е мъж, който може сам да взема решенията си...Защо винаги пишете за него като за дете....
Защото те не са се забъркали в евентуалната мафиотска схема от вчера...Забъркали са се преди години, когато Ники е бил дете или ненавършил 18..
Виж целия пост
# 35 496
Ей, големи новини и чудесии.
Ивайло Калушев бил в избирателните списъци.
Дано по-скоро се разясни, какво и как се е стигнало до тази трагедия.
Убедена съм, че ще се се опитат да стигнат до зародиша, колкото да не им се вярва на мнозина. Едва ли ще им хареса и истината.
Виж целия пост
# 35 497
Ники е мъж...За Алекс- съгласна.Но Ники е мъж, който може сам да взема решенията си...Защо винаги пишете за него като за дете....
Ма то за София и това на 15 е зрял мъж,  така каза тя, там момчетата възмъжавали бързо. Нищо, че приличат на момичета. Един даже се плюнчеше в НС, че нямало нищо лошо, щото то било големичко вече момчето, та няма и блудство даже, нали съставът е до 14 г., сичко е точно. На 15 си е съвсем ок да си го правиш там каквото искаш.
Дете е за мен Ники, защото е почти на възрастта на моето дете, за това.
А като стана въпрос за блудство, нека да не забравяме случая с татенцето от Търново. Много ми е интересно, как ще го накажат и ще следя този случай, въпреки, че дори не бе отразен активно, разбира се, пак с цел да не компроментираме преди изборите едни хора.
Виж целия пост
# 35 498
Проблемът е,.че хем обвинявате Калушев във всички грехове, хем го корите, че не демонстрира интелигентност, предвидливост, благородство...
А възможно ли е да си е бил средностатистически в сивата гама, нито твърде черен, нито твърде бял.
Това, че не вярваме на скалъпената версия за самоубийствата не означава, че му слагаме ореол. Но пък демонизирането му е неразривно свързано с "официалната" версия.
Всъщност, колко пък да е официална, като от колко...месец има ли...откакто никой нищо не е мъцнал официално. А обещаваните разкрития и неоспорими доказателства като клипове, (от самоубийствата, подстрекателството към тях  и убийствата) с които постоянно ни плашеха, и в чието съществуване някои бяха така сигурни, все едно са ги гледали, никакви ги няма. Ни официално, ни неофициално. То0но като на Тошко течностите.
Лисата и на едното и на другото само по себе си не доказва нищо. Но отявлените лъжи за наличието им  говори много.
Виж целия пост
# 35 499
Човек, замесен в една работа, завършила с шест трупа, не е твърде много бял. Имало там и един труп на някакъв плаж в Мексико, хич не си мислим,че Калушев има нещо общо, ама все таки, пак труп. Бял ли ще е черен ли, времето ще покаже.
Виж целия пост
# 35 500
Ники е мъж...За Алекс- съгласна.Но Ники е мъж, който може сам да взема решенията си...Защо винаги пишете за него като за дете....

Аха, да. Те понеже вчера са започнали да се занимават с "мафията". В Мексико, откъдето са избягали като ужилени, Ники не е бил дете, не. Той е бил истински мъж, на 11. Възмъжал от рано, ако перифразирам хахавата. За протокола - когато още не е можел да взима решения сам, кой ги е взимал за него? Филанкешията, може би. А Калушко чист и бял като снежинка. За не знам кой път се повтаря, че тези ДЕЦА са осакатени първо от родителите си, и второ от Калушев, а третото, и най-лошото е, че са и убити по вина на Калушев! Независимо дали той е натиснал спусъка, в което по принцип не се съмнявам, те са мъртви по негова вина! Още с откъсването от родителите, което изобщо не е било негова работа, през замесването с "мафията" (според някои хора), та чак до "бягането" (пак според някои хора) от Петрохан и убийствата на децата. Изцяло и само, и единствено негова е вината, ако има мафия и тя ги е убила, защото са се замесили в нещо. Това е неоспорим факт, независимо коя версия е истинската.
Виж целия пост
# 35 501
За някой може да е интересно- има и част от интервюто с Ники, 11 год.
https://www.facebook.com/share/p/1C2BByJNEL/
Виж целия пост
# 35 502
Има пост от лелята на Дечо.
Виж целия пост
# 35 503
Аз не следя никого от близките във фейсбук. Ако искаш сподели тук.
Виж целия пост
# 35 504
Има пост от лелята на Дечо.
Каква информация носи това?
Постоянно идва някой и обявява, че бил чел нещо-си, без да пусне линк или скрийншот. Защо се прави това? Какво се очаква?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия