Шокиращо масово самоубийство или убийство в Петрохан - какво знаем и какво липсва

  • 1 499 756
  • 45 887
# 35 505
Има пост от лелята на Дечо.
Благодаря ! Сега всичко е ясно...🤣🤣🤣
Виж целия пост
# 35 506
Информацията е, че ми се е спало все още и съм забравила линка. Сега не мога да го намеря.
Накратко, за близките хората са убити. И всичката помия, която се излива по техен адрвс, няма нищо общо с истината.
Виж целия пост
# 35 507
Ам да излязат и да кажат какво е истината. От ден 1, като изключим РА и СА, за тия хора се изказват само хора, които уж са им приятели, ама в хода на разговора се оказва, че не са ги виждали от години. Например жената с инфото за джиповете.
Виж целия пост
# 35 508
Близките, вероятно никога няма да приемат, че са се самоубили и винаги ще търсят външен виновник. Не виждам нищо изненаващо в това.
Виж целия пост
# 35 509
Ако е този пост от февруари, нищо съществено. Жената е убедена, че са дали жертва в борбата с наркотиците, харесва й и теорията за Вълчин Войвода. Няма лични впечатления от групата, каквото са й разказали. Жали си за племенника общо взето, което е нормално.
Виж целия пост
# 35 510
Ако е този пост от февруари, нищо съществено. Жената е убедена, че са дали жертва в борбата с наркотиците, харесва й и теорията за Вълчин Войвода. Няма лични впечатления от групата, каквото са й разказали. Жали си за племенника общо взето, което е нормално.
Значи поредната, която ги "познава"
Виж целия пост
# 35 511
Това със златото на Вълчан войвода е такъв майтап! Мой съученик му е пряк потомък, питала съм го. Каза, че записките и картите за тези съкровища е била предадена от съратникът на войводата още в началото на комунизма. Каквото и да е имало, отдавна вече го няма.
Виж целия пост
# 35 512
Ако е този пост от февруари, нищо съществено. Жената е убедена, че са дали жертва в борбата с наркотиците, харесва й и теорията за Вълчин Войвода. Няма лични впечатления от групата, каквото са й разказали. Жали си за племенника общо взето, което е нормално.
Значи поредната, която ги "познава"

Даже май не му е никаква роднина, ако става дума за един пост от началото на случая. Както имаше постове от уж познати на този и онзи, да пишат за коя е бил женен еди кой си, коя му е любовницата, коя - сестрата, но както в ученическия фолклор - той не знаел.
Виж целия пост
# 35 513
Спират им тока, изненадват ги в тъмното, взимат им оръжията и после ги убиват с тях. Това по въпроса как са ги убили с техните оръжия. Ами ако целта е било да изглежда като самоубийство, така се прави. Камерата, записала килърите, е изгоряла. Въобще, мястото на екзекуцията е изгоряло.

Даже в случая мафия наистина не пасва. По-скоро група килъри, с точни указания как да действат, за да не пречат после на разследването.

Между другото всички самоубити са ликвидирани точно с тяхното оръжие, за да изглежда като самоубийство.

И аз съм на същото мнение, има си професионални килъри,  само трябва да имаш нужната сума.
Как го убиха Ал.Петров и килъра най- спокойно зачезна към Сърбия. И още не е ясно кой е и от кого е поръчката.
Виж целия пост
# 35 514
И аз съм на същото мнение, има си професионални килъри,  само трябва да имаш нужната сума.
Как го убиха Ал.Петров и килъра най- спокойно зачезна към Сърбия. И още не е ясно кой е и от кого е поръчката.
На широката публика като нас, не е ясно. Иначе смятам, че който е трябвало да разбере, знае кой е поръчителя.
Виж целия пост
# 35 515
Страшни хуморески тук. Идва професионален  килър и вместо да ги гръмне и да се омете, им взима оръжията, па ги кара да се застлелят баш така, па гори панталона на единия. Това ако са професионалисти....
Виж целия пост
# 35 516
За Вълчан нищо нямаше в поста.
Обаче пише как се отраява на близките плюенето без филтър.
Виж целия пост
# 35 517
То много от версиите на публиката са пълен майтап (не само за златото), а пък очевидното се отрича, щото не било логично за някои хора, никой така нямало да направи, щял да го направи еди как си. Освен това този бил стабилен пич, имал си пари и влиятелни приятели и нямал никакви проблеми нито в миналото нито преди смъртта си. А и имало неясноти, които не можели да си обяснят хората, все едно че имат достъп до всички материали от разследването. Такъв достъп кой има - предполагам само наблюдаващия прокурор. Експертите си работят всеки по тяхната експертиза.

Но пък не били секта/култ, на децата и на майките не им бил промил мозъка Калушев,  децата не били изолирани от семействата си, сектантите не се саумобивали така, особено пък ако имали пари (не че някой знае какво им е било текущото финансово състояние), и т н., и т н.
Виж целия пост
# 35 518
Ако е този пост от февруари, нищо съществено. Жената е убедена, че са дали жертва в борбата с наркотиците, харесва й и теорията за Вълчин Войвода. Няма лични впечатления от групата, каквото са й разказали. Жали си за племенника общо взето, което е нормално.
Значи поредната, която ги "познава"

Даже май не му е никаква роднина, ако става дума за един пост от началото на случая. Както имаше постове от уж познати на този и онзи, да пишат за коя е бил женен еди кой си, коя му е любовницата, коя - сестрата, но както в ученическия фолклор - той не знаел.
Братовчедка на родителите му.
За Вълчан Войвода е поствала в друг ден.
Виж целия пост
# 35 519
Страшни хуморески тук. Идва професионален  килър и вместо да ги гръмне и да се омете, им взима оръжията, па ги кара да се застлелят баш така, па гори панталона на единия. Това ако са професионалисти....

И защо да ги кара да се застрелят, като по-лесно е  да ги убие със собствените им оръжия. Освен това, не мисля, че е един брой килър, не е реално.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия