Шокиращо масово самоубийство или убийство в Петрохан - какво знаем и какво липсва

  • 1 497 670
  • 45 837
# 35 610
Аз се учудвам на немалкия брой потребители тук, които заявяват, че не биха пратили собствените си деца при Калушев, а в същото време по един или друг начин оправдават родителите на децата.
Тоест, влиза се с положението на Макулеви, Ралица, майката на Леон. Имали са си причини горките, да си оставят децата там.
А кой ще влезне в положение на децата?
Предадени от родителите си на първо място, от държавата на второ и най-накрая довършени от директните или индиректните действия/бездействия на Калушев.
Ама да, разбираме ги родителите, имали са си причини.
Виж целия пост
# 35 611
През няколко дни достигаме до подтемата за спортните постижения на А.М. и никой не може да даде доказателства в подкрепа на такива твърдения. А за 5-6 години с Калушев би трябвало да има такива, ако наистина се е занимавал с това.

То за Николай няма, дето е живял половината си живот с Калушев, та какво остава за Александър, дето е бил само 5 години.

Макулеви са зарязали първо големия си син, който е бил 1 година в Мексико с Калушев. Аргументът за пари не важи, защото Макулев си е вял гз до Мексико, тоест, не са бедни. Аргументът за проблеми също не важи, защото ако за толкова години не са си оправили проблемите, то това "временно" даване на Александър е абсолютно безсмислено. В крайна сметка, каквато и да е причината да го зарежат, абсолютно непростимо и ненормално е да не си видиш детето цяла година! Да не говорим, че е на един хвърлей място от теб, ама ти нямаш време. За разходчици из пещери и други глупости имаш време, за детето не. Безотговорност на ента степен, човещина нула.

По спомен - ИК и някаква група в см пещерняци събират сумата за билетите по предложение на ИК. Свързано е с гмуркане, с което ИК им пишеше в групата, че познава човек, който може да се справи, но няма фин. възможност сам да си плати пътуването.

Аз това не го помня, но ако е така, значи Макулев лъже, заявявайки, че е ходил там, за да види сина си.

Мисля, че тогава отива със сина си.
Виж целия пост
# 35 612


Мисля, че тогава отива със сина си.

Момент, с кой син?
Виж целия пост
# 35 613
Борислав Сарафов   го прегрупираха, сега ще е шеф на Национална следствена служба.
Вече е време да прехвърлят делото там и всичко ще точно.
Виж целия пост
# 35 614
През няколко дни достигаме до подтемата за спортните постижения на А.М. и никой не може да даде доказателства в подкрепа на такива твърдения. А за 5-6 години с Калушев би трябвало да има такива, ако наистина се е занимавал с това.

То за Николай няма, дето е живял половината си живот с Калушев, та какво остава за Александър, дето е бил само 5 години.

Макулеви са зарязали първо големия си син, който е бил 1 година в Мексико с Калушев. Аргументът за пари не важи, защото Макулев си е вял гз до Мексико, тоест, не са бедни. Аргументът за проблеми също не важи, защото ако за толкова години не са си оправили проблемите, то това "временно" даване на Александър е абсолютно безсмислено. В крайна сметка, каквато и да е причината да го зарежат, абсолютно непростимо и ненормално е да не си видиш детето цяла година! Да не говорим, че е на един хвърлей място от теб, ама ти нямаш време. За разходчици из пещери и други глупости имаш време, за детето не. Безотговорност на ента степен, човещина нула.

По спомен - ИК и някаква група в см пещерняци събират сумата за билетите по предложение на ИК. Свързано е с гмуркане, с което ИК им пишеше в групата, че познава човек, който може да се справи, но няма фин. възможност сам да си плати пътуването.

Аз това не го помня, но ако е така, значи Макулев лъже, заявявайки, че е ходил там, за да види сина си.

Мисля, че тогава отива със сина си.

Не, големият син на Макулеви е пътувал преди Яни до Мексико, придружен от възрастен мъж, на когото родителите са подписали пълномощно. Като майката беше се изказала, че не го е познавала и не му помни името.
Виж целия пост
# 35 615


Не, големият син на Макулеви е пътувал преди Яни до Мексико, придружен от възрастен мъж, на когото родителите са подписали пълномощно. Като майката беше се изказала, че не го е познавала и не му помни името.

Аз защо знам за двама непознати мъже? 🤔
Виж целия пост
# 35 616
Ако някой знае за състезания по пещерно гмуркане, аз не...Какви постижения търсите...Под гмуркане само гмуркане в морета и океани ли има?  Баща Макулев каза, че децата му  са пещерняци и гмуркане, многократно са ходили по пещери и обучения, лагери, лекции...
       Да не би да имаме снимки , доказващи сектантски ритуали, медитации на Алекс или друг ...Но пък вярваме , нали...
Виж целия пост
# 35 617
Ако някой знае за състезания по пещерно гмуркане, аз не...Какви постижения търсите...Под гмуркане само гмуркане в морета и океани ли има?  Баща Макулев каза, че децата му  са пещерняци и гмуркане, многократно са ходили по пещери и обучения, лагери, лекции...
       Да не би да имаме снимки , доказващи сектантски ритуали, медитации на Алекс или друг ...Но пък вярваме , нали...

Снимки няма, значи не са сектанти. Но когато няма снимки от пещери, значи са пещерняци. Интересна логика.
Между другото, Николай не е участвал в никакви състезания, но според психически неуравновесената му майка, бил рекордьор в тая дисциплина. 😄
Виж целия пост
# 35 618


Не, големият син на Макулеви е пътувал преди Яни до Мексико, придружен от възрастен мъж, на когото родителите са подписали пълномощно. Като майката беше се изказала, че не го е познавала и не му помни името.

Аз защо знам за двама непознати мъже? 🤔

Единият е бил упълномощен да го придружава извън страната. За вторият не знам.
Виж целия пост
# 35 619
Нали АМ имал големи спортни постижения, което е било основание да живее с Калушев, да не ходи на училище и т.н.? Би трябвало да има обективни доказателства за това, не просто "Калушев написа на сайта си, че Н. е голямата работа".
Виж целия пост
# 35 620
Дано поне Макулев го е познавал.
Всъщност това вече няма никакво значение.
 
Виж целия пост
# 35 621


Не, големият син на Макулеви е пътувал преди Яни до Мексико, придружен от възрастен мъж, на когото родителите са подписали пълномощно. Като майката беше се изказала, че не го е познавала и не му помни името.

Аз защо знам за двама непознати мъже? 🤔

Единият е бил упълномощен да го придружава извън страната. За вторият не знам.

Е, да, то пълномощното е било на един човек, но са го придружавали двама. Така знам аз. Ако греша, някой да ме поправи, моля.

Нали АМ имал големи спортни постижения, което е било основание да живее с Калушев, да не ходи на училище и т.н.? Би трябвало да има обективни доказателства за това, не просто "Калушев написа на сайта си, че Н. е голямата работа".

А, и това, да. Нали това бил официалният мотив да не ходи на училище. Сега пък нямало състезания.

Дано поне Макулев го е познавал.
Всъщност това вече няма никакво значение.
 


Никой никого не е познавал, както става ясно с всеки изминал ден.
Виж целия пост
# 35 622
През няколко дни достигаме до подтемата за спортните постижения на А.М. и никой не може да даде доказателства в подкрепа на такива твърдения. А за 5-6 години с Калушев би трябвало да има такива, ако наистина се е занимавал с това.

То за Николай няма, дето е живял половината си живот с Калушев, та какво остава за Александър, дето е бил само 5 години.

Макулеви са зарязали първо големия си син, който е бил 1 година в Мексико с Калушев. Аргументът за пари не важи, защото Макулев си е вял гз до Мексико, тоест, не са бедни. Аргументът за проблеми също не важи, защото ако за толкова години не са си оправили проблемите, то това "временно" даване на Александър е абсолютно безсмислено. В крайна сметка, каквато и да е причината да го зарежат, абсолютно непростимо и ненормално е да не си видиш детето цяла година! Да не говорим, че е на един хвърлей място от теб, ама ти нямаш време. За разходчици из пещери и други глупости имаш време, за детето не. Безотговорност на ента степен, човещина нула.

По спомен - ИК и някаква група в см пещерняци събират сумата за билетите по предложение на ИК. Свързано е с гмуркане, с което ИК им пишеше в групата, че познава човек, който може да се справи, но няма фин. възможност сам да си плати пътуването.

Аз това не го помня, но ако е така, значи Макулев лъже, заявявайки, че е ходил там, за да види сина си.

Мисля, че тогава отива със сина си.

Не, големият син на Макулеви е пътувал преди Яни до Мексико, придружен от възрастен мъж, на когото родителите са подписали пълномощно. Като майката беше се изказала, че не го е познавала и не му помни името.
Това съм го забравила. Извинете ме, без да искам подвеждам.
Виж целия пост
# 35 623
Е, едно е да кажат "убиха ги, ама толкова професионално, че нищо не намираме" /само какво доверие и сигурност внушаваме на хората!/, друго е "вижте сега как се кланят на кемпера, за какъв култ става въпрос, че и секта, че и други небогоугодности и решили да се гръмнат".

Въпрос на гледна точка. Нямаше да е първото убийство, за което се е казало, толкова е професионално, че не можем да открием нищо. Няма и да е последното.

Цитат
П.П А ако не беше очернящата кампания, която се поде, мисля, че някои сигнали въобще нямаше да видят бял свят. Така, както не са видели до онзи момент.

Може и да е обратното. Този сигнали да са се пуснали за контра аргумент на твърденията “тези хора са добри и бели и някой ги е убил нарочно”. Но съм съгласна, че и вашето разбиране е логично.

Това е проблема на този случай. Почти всичко, което се каза може да се интерпретира по повече от един начин. За това и информация уж има, ама всъщност няма …
Виж целия пост
# 35 624
Ама какво от това, че НЗ се е гмуркал...нещо открил ли е?? Както казах, нито нов биологичен вид, нито ни-що...напълно безпредметно се е гмуркал. Голяма работа...Хоби, което се опитват да изтъкнат като чудо невиждано ...
Друг шие гоблени, е и?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия