Шокиращо масово самоубийство или убийство в Петрохан - какво знаем и какво липсва

  • 1 494 021
  • 45 700
# 35 970
Възможно е Алекс да казва "Така, както си го хванал, е" и после прави жест как да метнат платнището. А заради вятъра да се чува "хванала".

Иначе детето изглежда слабо, но той все пак е тийнейджър. Ивей си изглежда нормално, не е мършав.

Така и така има линк към клипа, загледох се отново.
Наистина изглежда все едно имат гости на 01.02. следобяд и когато излизат отвън тримата, казват "Да тръгваме, па не."... "Е па няма да останат.
Кои няма да останат? Все едно коментират хора, които са вътре в хижата.
Виж целия пост
# 35 971
Струва ми се, че някои хора в темата имат неотложна нужда от почивка.
Виж целия пост
# 35 972
За съжаление си е точно"хванала". Чува се много ясно.
Задайте си сами въпроса, колко пъти ви се е случило да се обръщате към мъж в ж.р.?
Това го чуваме само от еднин етнос в България. Но при тях е разбираемо и се знае защо е така.

А от почивка личо аз нямам нужда Simple Smile
Те фактите сами  говорят. Не са измислени.
Приятна вечер на всички!
Виж целия пост
# 35 973
Vanne, за това не се сетих и е напълно въжможно да е точно така.
А относно гостите - в хижата или около нея - отдавна вярвам в това.
Ралица Асенова дано  пусне снимки на Алекс от  по скорошен период.

Възможно е Алекс да казва "Така, както си го хванал, е" и после прави жест как да метнат платнището. А заради вятъра да се чува "хванала".

Иначе детето изглежда слабо, но той все пак е тийнейджър. Ивей си изглежда нормално, не е мършав.

Така и така има линк към клипа, загледох се отново.
Наистина изглежда все едно имат гости на 01.02. следобяд и когато излизат отвън тримата, казват "Да тръгваме, па не."... "Е па няма да останат.
Кои няма да останат? Все едно коментират хора, които са вътре в хижата.
Виж целия пост
# 35 974
Просто натъртва на "л" и затова някои потребителки се вкараха в нови филми. В Ергенът имаше една такава, която говореше по същия начин - Ана Шермин, и отнесе много подигравки за това.
Виж целия пост
# 35 975
Ана Шермин е ромка и е последния човек, критерий за правоговор. Странно е, наистина казва хванала.
Виж целия пост
# 35 976
Просто натъртва на "л" и затова някои потребителки се вкараха в нови филми. В Ергенът имаше една такава, която говореше по същия начин - Ана Шермин, и отнесе много подигравки за това.
Удължава леко л-то.
Няма нищо ново и не ви омръзва да въртите едно и също, като постоянно си измисляте нещо.
Виж целия пост
# 35 977
Александър казва: "Както си го хваналА, така е".

По-късно, когато се връщат към хижата, след като са изпратили кемпера, казват;

"Ние да им напишем екзита. (Хахаха)..... Ей, ние излезнахме, пък за вас не знам.  Ще се ви....". (Хахаха).

Това досега не бях го чувала, но ми звучи като да са тръгнали да се екзитват.
Виж целия пост
# 35 978
"ЕЙ така , както си го хванАаал, ъ..." - това се чува......Изобщо няма ж.р...Какви си ги измисляте...И после някой си броят снежинки...
Виж целия пост
# 35 979
Не се ли замисляте, че има доста записи на разговори между тях, най-малкото има и камери в село Българи неизгорели, ако си говореха в женски род, вече отдавна да сме го видяли във видео, изрязано, натъртено и тн
Виж целия пост
# 35 980
Ако Лулчева е адвокат на майката на Калушев, в какво връзка ли я е наела? Дали Макулеви няма да заведат гражданско дело за убийството на сина им от Калушев? И да търсят изплащане на обезщетение от майка му. Редактирам - не е изтрит постът на Изолде в тази връзка.
Виж целия пост
# 35 981
Ако Лулчева е адвокат на майката на Калушев, в какво връзка ли я е наела? Дали Макулеви няма да заведат гражданско дело за убийството на сина им от Калушев? И да търсят изплащане на обезщетение от майка му. Изтриха постовете на Изолде в тази връзка.
Значи РА също може да заведе дело...
Или изчакват да видят какво Калушева ще им завещае...Те са й внуци...
Виж целия пост
# 35 982
Ако Лулчева е адвокат на майката на Калушев, в какво връзка ли я е наела? Дали Макулеви няма да заведат гражданско дело за убийството на сина им от Калушев? И да търсят изплащане на обезщетение от майка му. Изтриха постовете на Изолде в тази връзка.
Значи РА също може да заведе дело...

Аз по-скоро го усетих в насока, че Алекс е единствената жертва. Така пишеше в поста.
Виж целия пост
# 35 983
Ако Лулчева е адвокат на майката на Калушев, в какво връзка ли я е наела? Дали Макулеви няма да заведат гражданско дело за убийството на сина им от Калушев? И да търсят изплащане на обезщетение от майка му. Изтриха постовете на Изолде в тази връзка.
Значи РА също може да заведе дело...

Аз по-скоро го усетих в насока, че Алекс е единствената жертва. Така пишеше в поста.

На Околчица- две убийства и едно самоубийство
Само че близките на петроханци също могат да имат претенции, защото нали под натиск от ИК са самоубити...
Виж целия пост
# 35 984
Лулчева нищо не ми говори като адвокат и не знам с какво се занимава, но искам да кажа, че ако роднините на жертвите не са ОК с разследването, имат нужда от адвокат, който да им помага в исканията им към прокурор и разследващи.

Така че това, че си имат адвокати не е задължително да е свързано с това, че очакват да ги съдят.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия