Шокиращо масово самоубийство или убийство в Петрохан - какво знаем и какво липсва

  • 1 493 621
  • 45 694
# 36 000
Не мога да знам и защо разследващите не споменаха нищо във връзка с този разговор.
Виж целия пост
# 36 001
Аз пък не намирам нищо притеснително в говора на Алекс или който и да било....А и наистина няма връзка кой как говори, какъв диалект използва и тн, с смъртта им..
   (Набор на Алекс в едно изречение щеше да използва минимум два пъти "браат"....Ученици в ПМГ, Езикова и тям подобни)

Ееее, стига де... Набор на Алекс къде щеше да го използва тва? В мола, в клас или на Вайбър съобщение с връстници. В публикация в Туитър по мускули или с нов анцуг. Алекс няма такава комуникация и естествено, че не го използва. Моят син и двете ми племенници от София и двете ми от чужбина с мен също не говорят на брат, копеле, пич или... квото е модерно в момента. И се изразяват доста по-добре от мен, честно казано.

И аз не намирам нищо притеснително в говора на никой. Аз съм от Бургас и мйекам. Понякога в неофициална комуникация обръщам словореда.

Но цялата идея беше дали говори в женски род. Това не е като брат и копеле. Моят син е роден в чужбина. Бъркаше думите (английски/български) като много малък. Английските са кратки и ги предпочиташе. В градината му говореха на английски и втори чужд език. Имаше местни приятелчета. Но после като се прибрахме няма как да бъркаш родове в изцяло българска среда. А Алекс е отраснал в БГ семейство и чуждият език му е втори. Невъзможно да бърка родове.
Нито родове бърка Алекс, нито говори неправилно....една лъжа, повторена 100 пъти не я прави истина...И не виждам кое е лошото на младеж да не използва подобни думи...Това значи ли , че е лошо възпитан?
Виж целия пост
# 36 002
А когато са участвали политически личности - може ли да ги споменаваме? Или зависи кои са?!

Предизборната кампания свърши, защо да не може?
Аз профили на Ралица и София не следя, но следя Сия Нико. Интересни въпроси задава тази жена. Да видим дали Биволъ ще задълбаят или ще си останат с ДС мрежата от бащи и дядовци.
Виж целия пост
# 36 003
За тези, които нямат фейсбук, пост на Ралица от днес

Цитат
В космическата картина на съществуването ние сме само пътешественици, прекосяващи неизследваната шир на тъмнината, водени единствено от най-слабия проблясък на нашата вътрешна светлина.
Съществува един неизразим момент — сладко предаване — в който избираме да свалим покривалото на невежеството и смело да пристъпим към блестящия праг на просветлението.
Да се обърнем от тъмнината към светлината означава да се събудим от унеса, да разгърнем платната на съществото си и да уловим вятъра на космическото съзнание.
Трябва да помним: в сърцето на тъмнината се раждат най-ярките звезди. Когато те се запалят, осветяват пътя към мъдростта — път, постлан със звезден прах от самовглеждане, смелост и безгранична любов.
Това пътуване пътешественици, не е външно — то е вътрешно поклонничество към свещената катедрала на душата.
Затова спрете за миг, обърнете се навътре и позволете на вътрешната си светлина да ви води към омагьосващата симфония на живота.
И както вътрешната ви вселена отразява макрокосмоса, нека осъзнаете хармоничния танц на съществуването, в който тъмнината е само платно, върху което светлината рисува своя вечен шедьовър…

Иво…..

💛💛💛💛💛💛
🤍🖤

🙏💛🙏
 #Околчица #Петрохан #истина

Не спира на боготвори Калушев тази жена. За детето си няма толкова писано, колкото за тоя.
Виж целия пост
# 36 004
А Макулев пише ли нещо напоследък? Нямам фейсбук.
Виж целия пост
# 36 005
А Макулев пише ли нещо напоследък? Нямам фейсбук.

Не, абсолютно нищо.
Виж целия пост
# 36 006
Аз пък не намирам нищо притеснително в говора на Алекс или който и да било....А и наистина няма връзка кой как говори, какъв диалект използва и тн, с смъртта им..
   (Набор на Алекс в едно изречение щеше да използва минимум два пъти "браат"....Ученици в ПМГ, Езикова и тям подобни)

Ееее, стига де... Набор на Алекс къде щеше да го използва тва? В мола, в клас или на Вайбър съобщение с връстници. В публикация в Туитър по мускули или с нов анцуг. Алекс няма такава комуникация и естествено, че не го използва. Моят син и двете ми племенници от София и двете ми от чужбина с мен също не говорят на брат, копеле, пич или... квото е модерно в момента. И се изразяват доста по-добре от мен, честно казано.

И аз не намирам нищо притеснително в говора на никой. Аз съм от Бургас и мйекам. Понякога в неофициална комуникация обръщам словореда.

Но цялата идея беше дали говори в женски род. Това не е като брат и копеле. Моят син е роден в чужбина. Бъркаше думите (английски/български) като много малък. Английските са кратки и ги предпочиташе. В градината му говореха на английски и втори чужд език. Имаше местни приятелчета. Но после като се прибрахме няма как да бъркаш родове в изцяло българска среда. А Алекс е отраснал в БГ семейство и чуждият език му е втори. Невъзможно да бърка родове.
Нито родове бърка Алекс, нито говори неправилно....една лъжа, повторена 100 пъти не я прави истина...И не виждам кое е лошото на младеж да не използва подобни думи...Това значи ли , че е лошо възпитан?

Имаме проблем с комуникацията.
Голям проблем.
Къде казвам, че е лошо възпитан? Или че е лошо да не използва подобни думи?
Казах, че смяната на родовете може да говори за вътрешна динамика, която не познаваме. Вие скочихте "да, ама не вика брааат". Е, и моите роднини не ми викат брат. Но родово няма причина българче да се обърка. Женският и мъжкият род са от проговарянето.

Какви лъжи повторени 100 пъти?

Накрая ще ме баннат. Но наистина си навивате макарите както ви е удобно.

На Спенса и Waterproof с приятеля на Дечо - "няколко пъти сподели". Как няколко пъти? Що се пишат тия неща? Не е вярно - веднъж сподели в интервюто, то все пак е едно интервю. Дечо купил дрона със спестяванията си. Борили бракониери и върнали дивите животни.

Тия дрон поне 5 човека са го купували...
Виж целия пост
# 36 007
Не бях гледала това интервю на Лора Крумова. Странно как са получавали заплахи и не са сигнализирали в МВР. А уж са били партньори, заедно са работили, провеждали обучения..

Обаче в интервюто се спомена, че Дечо до последно е комуникирал с майка си. Нали секта уж, отчуждени от роднините. Изобщо не е било така. Поддържали са си нормални връзки с близки и приятели.
Виж целия пост
# 36 008
А Макулев пише ли нещо напоследък? Нямам фейсбук.

Не. След отвореното писмо, което беше публикувано тук, нищо друго. Не знам София как е, може тя да е писала нещо, след новината за гилзата вчера, но аз не я виждам, защото ме блокира отдавна.

Поддържали са си нормални връзки с близки и приятели.

Не и децата. Мъжете са се мотаели насам-натам и без "охрана". Децата - никога.
Виж целия пост
# 36 009
Ако Лулчева е адвокат на майката на Калушев, в какво връзка ли я е наела? Дали Макулеви няма да заведат гражданско дело за убийството на сина им от Калушев? И да търсят изплащане на обезщетение от майка му. Редактирам - не е изтрит постът на Изолде в тази връзка.

Това няма как да стане. Отговорността е на Калушев, а той не е жив.
Виж целия пост
# 36 010
Аз от това интервю с приятеля на Дечо помня, че Лора го юркаше заради някакъв брифинг или друго включване, та човекът не можа много да се доизкаже. И тонът й беше някак хладен. Поне такова усещане ми остана.
Виж целия пост
# 36 011
И той е толкова добър приятел, че не е бил един път в хижата.
Вие вашите добри приятели не ги ли каните вкъщи?
Виж целия пост
# 36 012
От Нова не си ли проверяват гостите, които канят? Би трябвало.
Виж целия пост
# 36 013


. Дечо купил дрона със спестяванията си. Борили бракониери и върнали дивите животни.

Тия дрон поне 5 човека са го купували...
..Да, голяма класация за тоя дрон 😆 Сега разбирам, че и Дечо е казал, че го е купил. Всеки подарил пари се оправдава, че били за дрона, пък то какво било...
Виж целия пост
# 36 014
Лъжата е, че Алекс говори на друг мъж в ж.р.
    Всички са поддържали връзка с близките си, Включително Ники и Алекс, не вменявайте неистини.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия