Шокиращо масово самоубийство или убийство в Петрохан - какво знаем и какво липсва

  • 1 497 104
  • 45 814
# 36 120
Само да вметна, че вече няма пълномощни, в които да пише, че някой може да те представлява където е необходимо.
Имам пълномощно от сина ми, който е в чужбина и за всяка една институция, банка, поща, спиди, еконт, община, нои, нап, комуналните доставчици.... всички искат да са вписани изрично. Ако съответната банка или институция не е упомената, пълномощното ти не важи.
Моето е две пълни страници.

Аз помня пълномощни от преди 20 години, явно сега са се променили, но това за Александър е от преди 5 години, не знам какво е било тогава. За личната карта може да са му дали ново, както и за училището са имали. И изобщо, не е проблем издаването на пълномощно, след като родителите са съгласни.
Виж целия пост
# 36 121
От повече от 10, ако не и 15 годининяма "генерално" пълномощно.
Виж целия пост
# 36 122
Скрит текст:
Разбира се, че нищо не е случайно. Никъде не се оспорва, че те са имали чадър, а вероятно са вършели някаква работа, за да го получат.
Вероятно сигналите може да са подавани от групата, но по-вероятно е да са подавани от тези, които са държали чадъра над тях.
Сигнал, подаден директно от тях е глупаво, защото по този начин вече не са "под прикритие".
След подаден сигнал срещу някого или изнудване, този  някой разбира, че някъде някой подава информация за него, наблюдаван е, разработван е... как разбира обаче откъде идва информацията, не знам, но вероятно има начин.

Да, би могло да е спекулация, ама защо да не спекулираме малко на тази тема, да сменим малко, че тази тема верно се превърна в тема за РА, СА, Макулеви..
Самият Сандов каза при едно от интервютата, че пътувайки към хижата, видял нещо нередно, не помня вече какво, и подал сигнал. Тогава ми стана много , много смешно.
Но и аз разсъждавам над чадъра. Тези планьорки в хижата по някакви проекти, тези съвети да си регистрират пчелин, замитаните сигнали срещу тях, всичко говори за покровителство , и то с цел да се развива някакъв бизнес в бъдеще , като се спечели някой проект от държавата, за да има хранилка за всички.
Но чадърджиите са заложили на куц кон. Тези медитиращите са искали само лъскавите си играчки и да си медитират на спокойствие. Точно тези сектанти не са оправдали очакванията. Те са си свикнали да ги спонсорират и да не дават нищо насреща и са си мислели, че са богоизбраните това да продължи. И като са разбрали, че няма да се случат нещата, както са прогнозирали, са се задействали техните сектантски механизми за ексикта.
Да си кажа, че вярвам , че са самоубити. Ето, нова / липсваща / гилза се появи от официален източник, никой не я коментира, защото не пасва на конспирациите с килърите -фантоми.

Е какво променя тази гилза? Има десетки въпроси свързани с листчетата, с двойното самоубийство, да не говорим за Околчица.. та липсващата 4та гилза ли променя всичко? Впрочем, гилзата трябва да е била макс на няколко метра от тях, та 2 месеца е останала скрита??? Ако някаква гилза до тях седи с месеци скрита, представете си в хижата и около какви още неща може да има останали и скрити и колко са кадърни разследващите, които са отцепили района от тогава и не са я намерили досега. Тази гилза поражда още повече въпроси и напротив, може да се коментира, че ако 2 месеца търсят гилза, след като казаха че труповете не са местени, какво ли още е останало скрито при тази "официална" версия и това "железно разследване"?
Променя версията, че хижата се охранява напук.
Виж целия пост
# 36 123
От техните оръжия ли е тази гилза?
Виж целия пост
# 36 124
От техните оръжия ли е тази гилза?
Защо не прочете петте думи на Дечев по въпроса. Назначена е експертиза.
Виж целия пост
# 36 125
Точно това си мислех дали е коментирано, че досега са били намерени 3 гилзи. Не си спомням.
Виж целия пост
# 36 126
Цитат
Намерените в компютъра на Ивайло Калушев „черни списъци“ са най-директното доказателство за оказван натиск, върху групата. Тези файлове, открити под кодирани заглавия, хвърлят светлина върху това защо е било необходимо „информационното затъмнение“.
Това аз го разбирам, като че се е знаело за тези списъци от някой, който е натискал групата да бъдат унищожени или предадени. А не, че ги е натискал пряко чрез списъците.

[

Тези списъци са били поръчани от някой...
Виж целия пост
# 36 127
Точно това си мислех дали е коментирано, че досега са били намерени 3 гилзи. Не си спомням.

И аз нямам спомени и честно казано не ми се гледат пак пресконференциите. Ако някой иска да ги гледа, тук има линкове към трите - https://www.petrohancase.com/#pressbriefs. Проверих дали в транскрипциите има нещо, но там са основните неща и това не е споменато.

Ако има нещо за гилзи намерени на хижата, ще е или в първата или във втората. Обаче аз първата не съм я гледала цялата, а втората имаше прекалено много сричане, което буквално ми пречеше да разбера какво искат да кажат … И не съм сигурна, че искам да си го причинявам пак.
Виж целия пост
# 36 128
Скрит текст:
Разбира се, че нищо не е случайно. Никъде не се оспорва, че те са имали чадър, а вероятно са вършели някаква работа, за да го получат.
Вероятно сигналите може да са подавани от групата, но по-вероятно е да са подавани от тези, които са държали чадъра над тях.
Сигнал, подаден директно от тях е глупаво, защото по този начин вече не са "под прикритие".
След подаден сигнал срещу някого или изнудване, този  някой разбира, че някъде някой подава информация за него, наблюдаван е, разработван е... как разбира обаче откъде идва информацията, не знам, но вероятно има начин.

Да, би могло да е спекулация, ама защо да не спекулираме малко на тази тема, да сменим малко, че тази тема верно се превърна в тема за РА, СА, Макулеви..
Самият Сандов каза при едно от интервютата, че пътувайки към хижата, видял нещо нередно, не помня вече какво, и подал сигнал. Тогава ми стана много , много смешно.
Но и аз разсъждавам над чадъра. Тези планьорки в хижата по някакви проекти, тези съвети да си регистрират пчелин, замитаните сигнали срещу тях, всичко говори за покровителство , и то с цел да се развива някакъв бизнес в бъдеще , като се спечели някой проект от държавата, за да има хранилка за всички.
Но чадърджиите са заложили на куц кон. Тези медитиращите са искали само лъскавите си играчки и да си медитират на спокойствие. Точно тези сектанти не са оправдали очакванията. Те са си свикнали да ги спонсорират и да не дават нищо насреща и са си мислели, че са богоизбраните това да продължи. И като са разбрали, че няма да се случат нещата, както са прогнозирали, са се задействали техните сектантски механизми за ексикта.
Да си кажа, че вярвам , че са самоубити. Ето, нова / липсваща / гилза се появи от официален източник, никой не я коментира, защото не пасва на конспирациите с килърите -фантоми.

Е какво променя тази гилза? Има десетки въпроси свързани с листчетата, с двойното самоубийство, да не говорим за Околчица.. та липсващата 4та гилза ли променя всичко? Впрочем, гилзата трябва да е била макс на няколко метра от тях, та 2 месеца е останала скрита??? Ако някаква гилза до тях седи с месеци скрита, представете си в хижата и около какви още неща може да има останали и скрити и колко са кадърни разследващите, които са отцепили района от тогава и не са я намерили досега. Тази гилза поражда още повече въпроси и напротив, може да се коментира, че ако 2 месеца търсят гилза, след като казаха че труповете не са местени, какво ли още е останало скрито при тази "официална" версия и това "железно разследване"?
Първо. Променя версията, че хижата се охранява напук.
Второ. Променя, защото , когато се установи, че с четири изстрела са самоубити трима, и гилзите са от същите оръжия, става ясно Ивей с кое оръжие и от кого е грънат повторно.
Трето. Показва прецизност на разследващите, а не- че са некадърни.
Така ще стане ясно всичко около Петрохан.
Дано така да работят винаги.
Ако не беше открита 4 тата гилза, тук щеше да е рев, че Седмият човек я е отнесъл, след като ги е пренесъл...в по-доброто място.

Кадърност на разследващите ? Все така да работят ? 2 месеца след убийството намират гилза, която е до на няколко метра до труповете, при случай с огромен обществен натиск и при положение, че има голяма хижа за изследване с сигурно стотици такива неща като гилзата ...Вие се изказахте.
Виж целия пост
# 36 129
Проектилите са достатъчни за балистична експертиза по отношение на от кое оръжие са изстреляни.
Виж целия пост
# 36 130

Не ми се гледа целия брифинг, около коя минута е?

Сега остава Дечев да не е наясно. Аман от липса на стиковане между МВР и Прокуратура.
Аз пък взех, че му повярвах.

На 22мин и 13 сек.
Виж целия пост
# 36 131
Всички 4 гилзи са от пистолет или има и от пушка?
Виж целия пост
# 36 132
Всички 4 гилзи са от пистолет или има и от пушка?

Дала съм линк към видеото, и минутата съм посочила. От намерените 2 пистолета и 1 пушка били.
Виж целия пост
# 36 133
Ами той Дечев я уволни тази дама.
По-скоро я сне от поста.
Сега не знам какви нови гилзи откриват назначените от него и какво се върши, всъщност.
Много се ядосах!
Виж целия пост
# 36 134
На брифинга казват, че по категоричен начин е доказано, че четирите гилзи са от двата пистолета и пушката, намерени до телата...Поредният гаф...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия