Шокиращо масово самоубийство или убийство в Петрохан - какво знаем и какво липсва

  • 1 487 522
  • 45 551
# 36 210
Това с тези три гилзи дето им е било проблем е такъв някакъв проблем, за който само те са знаели … Много ми е съмнително, никой не е говорил за само три гилзи, даже видяхме, че твърдят че са намерили 4 още на 9 февруари сега били намерили три, ама вече имали 4-тата и всичко щяло да е наред …

Това направо сами си създадоха проблем и сами си решиха проблема … Ние нищо не разбрахме.

Важното е да има открити четири проектила на Петрохан, нали така? Ако ги има, значи няма проблем с твърдението за произведени четири изстрела от личните оръжия на И.И. и НЗ, причинили смъртта на тримата.
Виж целия пост
# 36 211
Това с тези три гилзи дето им е било проблем е такъв някакъв проблем, за който само те са знаели … Много ми е съмнително, никой не е говорил за само три гилзи, даже видяхме, че твърдят че са намерили 4 още на 9 февруари сега били намерили три, ама вече имали 4-тата и всичко щяло да е наред …

Това направо сами си създадоха проблем и сами си решиха проблема … Ние нищо не разбрахме.

Важното е да има открити четири проектила на Петрохан, нали така? Ако ги има, значи няма проблем с твърдението за произведени четири изстрела от личните оръжия на И.И. и НЗ, причинили смъртта на тримата.
Проблем е, когато на 9.2.2026 г. излезнеш на брифинг и кажеш, че си намерил 4 гилзи и на 28.4.2026 г. говориш за открита след топенето на снега пак четвърта гилза. Не могат да броят, омотаха се в собствените си лъжи или и двете?
Виж целия пост
# 36 212
Тъкмо мислех, че днес ще минем без темата за п....я, и тук, някой я изкара от ръкава
Виж целия пост
# 36 213
Но това не оборва факта за откритите проектили - 4 на брой на Петрохан. По принцип прокуратурата в случая за новооткритата гилза не е направила иявление, а Дечев.
Виж целия пост
# 36 214
Това с тези три гилзи дето им е било проблем е такъв някакъв проблем, за който само те са знаели … Много ми е съмнително, никой не е говорил за само три гилзи, даже видяхме, че твърдят че са намерили 4 още на 9 февруари сега били намерили три, ама вече имали 4-тата и всичко щяло да е наред …

Това направо сами си създадоха проблем и сами си решиха проблема … Ние нищо не разбрахме.

Важното е да има открити четири проектила на Петрохан, нали така? Ако ги има, значи няма проблем с твърдението за произведени четири изстрела от личните оръжия на И.И. и НЗ, причинили смъртта на тримата.
Проблем е, когато на 9.2.2026 г. излезнеш на брифинг и кажеш, че си намерил 4 гилзи и на 28.4.2026 г. говориш за открита след топенето на снега пак четвърта гилза. Не могат да броят, омотаха се в собствените си лъжи или и двете?

Мисля че досега е казвано за проектили.
Не за гилзи.
Виж целия пост
# 36 215
Банковата ученическа карта на АМ не е издадена от българска банка.
Предполагам може да е Револут, или нещо подобно.

Много е интересно да се разбере, откъде Майсторова има пари да плаща на Лулчева, а РА има пари да плаща на Галя Митева ( от кантората на Лулчева).

Според мен, РА е наясно с доста повече неща, отколкото казва публично.
Както и майката на Калушев.

Дали не е възможно хората, които са плащали наема на групата в Бистрица, сега да плащат адвокатските такси ?


Мнението отгоре е явно на човек, незапознат със софийския " елит".
Майсторова спасява не само имотите на ИК от искове, но и " името" на ИК.

Ако се потвърди, че детето е било при него пет години, в които пет години детето е било изолирано, накарано да се обезкосмява, подлагано на хранителни режими, и накрая убито от ИК, Майсторова остава в историята като майка на чудовище.

ПС Сърцераздирателният текст на  РА от днес е писан с ИИ, оригинално на английски.
Копирайте го, поставете го в ИИ, и помолете за анализ.
Изолде, благодаря! Усещам някаква  трансформация.
Пишете интересни неща.
Виж целия пост
# 36 216
Това с тези три гилзи дето им е било проблем е такъв някакъв проблем, за който само те са знаели … Много ми е съмнително, никой не е говорил за само три гилзи, даже видяхме, че твърдят че са намерили 4 още на 9 февруари сега били намерили три, ама вече имали 4-тата и всичко щяло да е наред …

Това направо сами си създадоха проблем и сами си решиха проблема … Ние нищо не разбрахме.

Важното е да има открити четири проектила на Петрохан, нали така? Ако ги има, значи няма проблем с твърдението за произведени четири изстрела от личните оръжия на И.И. и НЗ, причинили смъртта на тримата.
Проблем е, когато на 9.2.2026 г. излезнеш на брифинг и кажеш, че си намерил 4 гилзи и на 28.4.2026 г. говориш за открита след топенето на снега пак четвърта гилза. Не могат да броят, омотаха се в собствените си лъжи или и двете?

Или лъжат различни хора за различни неща и лъжите им си противоречат (аз още си държа на тезата, че има хора с различни интереси които едновременно мажат и покриват).
Виж целия пост
# 36 217

Мисля че досега е казвано за проектили.
Не за гилзи.

Дадох линк към видеото. Цяла сутрин го обсъждахме. Не става дума за проектили.
Виж целия пост
# 36 218
4 гилзи
https://www.bta.bg/bg/news/bulgaria/1060469-izzeti-sa-chetiri-gi … ite-e-s-dve-rani-
Виж целия пост
# 36 219
Да, темата с промиването на мозъка на деца, изолацията им от семейство и техни връстници и употребата им за личните нужди на някого е тежка. Но е свързана с фаталния край на шестимата. Дори и да е имало и други причини, тази е много важна.
Виж целия пост
# 36 220
Не е задължително Лулчева и колегия да търсят хонорар от Майсторова и Ралица, понякога мастити адвокати поемат случаи безвъзмездно, ако са убедени в някаква правота или имат чисто личен мотив.
Пример за това е Марковски-син, който поема защитата на майката на убития Димитър от Цалапица.
Виж целия пост
# 36 221
Това с тези три гилзи дето им е било проблем е такъв някакъв проблем, за който само те са знаели … Много ми е съмнително, никой не е говорил за само три гилзи, даже видяхме, че твърдят че са намерили 4 още на 9 февруари сега били намерили три, ама вече имали 4-тата и всичко щяло да е наред …

Това направо сами си създадоха проблем и сами си решиха проблема … Ние нищо не разбрахме.

Важното е да има открити четири проектила на Петрохан, нали така? Ако ги има, значи няма проблем с твърдението за произведени четири изстрела от личните оръжия на И.И. и НЗ, причинили смъртта на тримата.
Проблем е, когато на 9.2.2026 г. излезнеш на брифинг и кажеш, че си намерил 4 гилзи и на 28.4.2026 г. говориш за открита след топенето на снега пак четвърта гилза. Не могат да броят, омотаха се в собствените си лъжи или и двете?

Или лъжат различни хора за различни неща и лъжите им си противоречат (аз още си държа на тезата, че има хора с различни интереси които едновременно мажат и покриват).

Определено има различни влияния.
В началото разпитите са били в областната дирекция на полицията, после към ГДНП.
В началото беше прокурор във Враца и в софийска районна прокуратура (мисля), после обединиха и ги дадоха на екип прокурори в Софийска Окръжна Прокуратура.

Пусналите Деян са от областната дирекция.

Разбира се, че е възможно Лулчева и сие да работят безплатно, но какъв би бил мотивът ?
Виж целия пост
# 36 222
Мотивът на адвокатите въобще няма значение, важно е какъв е мотивът на Майсторова да действа по определен начин.
Виж целия пост
# 36 223
Имуществото се споменава, защото искат или не искат, тези хора са оплетени в такива взаимоотношения. Едва ли всичко придобито е на името на Калушев. Споменаха се от РА скъпи лични подаръци - джип, завещание...
Иначе Лулчева защитаваше и Йоан Матев и беше много доволна, че е убедила съда в невинността му. Което после се опроверга.
Виж целия пост
# 36 224
Имуществото се споменава, защото искат или не искат, тези хора са оплетени в такива взаимоотношения. Едва ли всичко придобито е на името на Калушев. Споменаха се от РА скъпи лични подаръци - джип, завещание...

Като изключим имота в Мексико, който е на двамата с Деян и за който така и няма окончателно изявление техен ли все още или е продаден, всичкото останало имущество май си е на Калушев. Аз поне не съм чула някой друг да е съсобственик.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия