Шокиращо масово самоубийство или убийство в Петрохан - какво знаем и какво липсва

  • 1 484 691
  • 45 462
# 36 255
Аз започвам да си мисля, че Деян не се е покрил заради страх от потенциални убийци, а заради страх от последователите на Калушев.
Особено ако е свидетелствал за неща, поставящи групата в неблагоприятна светлина.
Виж целия пост
# 36 256
Аз започвам да си мисля, че Деян не се е покрил заради страх от потенциални убийци, а заради страх от последователите на Калушев.
Особено ако е свидетелствал за неща, поставящи групата в неблагоприятна светлина.
Според мен това е топло, топло.
Виж целия пост
# 36 257
Добре, ламата е истерясал и се е гръмнал. Но пък истерясването му е траело поне 2 месеца и изведнъж на сакралните дати в началото на февруари е достигнало връх. Аз обаче все още чакам смислено обяснение за самоубийствата на трима здрави, прави мъже на Петрохан.
А за писанията в СМ няма какво да се чудим. Преди време пък една девойка писа, че е влюбена във Валери. Дистанционно.
Здравите и прави, нормални мъже, не живеят на хижата. Имат деца, жени и си ги гледат, работят и са част от обществото. Или не. Ние сме богоизбрани, ние сме различни и не сме като простия ганьо, дето бачка там от 9 до 5.
Виж целия пост
# 36 258
Артемис, здравите и прави мъже живеят с Калушев от колко години? Всички живеещи с Калушев чии правила спазват? Чие учение и духовни практики следват? Пак да се върнем на въпроса - от колко години?
Отговори има ли? Някъде до джунглата, някъде до горите тилилейски? На някои хора това им носи духовно израстване и мъдрост, на други не.
Виж целия пост
# 36 259
Не знам защо през няколко страници, се говори за "нездрава обсесия", "перверзни мисли", "изкривено съзнание" и тнт.
Редовно потребителите, които намираме неестествени отношенията между Калушев и децата/младежите в групата, сме категоризирани по този начин.
Съвсем нормално се приема обаче, група възрастни мъже, в отдалечена хижа, да отглеждат чужди деца с неясна цел.
И после следва редовния въпрос "Ама това какво общо има със случая?".
Има ли изнесен мотив? Няма.
Ами като няма, значи не се знае кое и колко има отношение към станалото.
Виж целия пост
# 36 260
Това и за Валери ли се отнася?
Много ли те е яд, че е спасил живота на Леон и брата на Ники?

Напълно излишно заяждане. Неподхождащо на алфа мъжкар.
Виж целия пост
# 36 261
Това и за Валери ли се отнася?
Много ли те е яд, че е спасил живота на Леон и брата на Ники?

Напълно излишно заяждане. Неподхождащо на алфа мъжкар.

Не съм King, но ще си позволя да перефразирам.
Смяташ ли, че действията на Валери са спасили братът на Ники и Леон от съдбата на групата?
Виж целия пост
# 36 262
Не знам защо през няколко страници, се говори за "нездрава обсесия", "перверзни мисли", "изкривено съзнание" и тнт.
Редовно потребителите, които намираме неестествени отношенията между Калушев и децата/младежите в групата, сме категоризирани по този начин.
Съвсем нормално се приема обаче, група възрастни мъже, в отдалечена хижа, да отглеждат чужди деца с неясна цел.
И после следва редовния въпрос "Ама това какво общо има със случая?".
Има ли изнесен мотив? Няма.
Ами като няма, значи не се знае кое и колко има отношение към станалото.

Според мен има много общо. Ако толкова народ го боготворят дори и мъртъв, защо някои хора не могат да повярват, че когато е бил жив, е бил способен да накара тези, които са го заобикаляли, да го гледат послушно в очите и ако им е кажел "Скачай!", са скачали, ако е кажел "Лай!", са лаели?
Виж целия пост
# 36 263
Алфа мъжкарят е прав, независимо как ви звучи тонът му.
Между другото...ако го нямаше чадъра, познанствата и близките връзки с една определена креслива групичка - нямаше да има и толкова "последователи" цялата история. Ако беше никому непознат и средностатистически лама, без донори като кметчето и безуханова, плюс останалите фенове на боровинки - йончев не би вдигал врява и всичко щеше да е в графа статистика.
Черна, естествено.
Виж целия пост
# 36 264
Всички според мен трябва да вярваме на Боби Сарафов! Той е вещ филмар* опс(филмов разбирач, тип спец). Да не задаваме въпроси и да се задоволяваме с инфото което щедро на порции дават от Блиц, Пик, Бивол. Да не питаме за бекграунда и интересните неща свързани с рейнждърите, да не се питаме защо не са търсили кемпер с детенце, а да издирваме със снимки родителите ! : ) Каквото и да сричат русите лелки на брифингите, да им вярваме и да обвиняваме лошия "Калуш" злодей. Тук пък след няколко месеца ако ни намерят гилза, няма да е за резил.. Нали ни дадоха страшни записи с камера "паркинг" на която казват "За мен беше чест".. Снимките ни дадоха на умрелите без сняг, ама където е валяло, пак ще вали!
Виж целия пост
# 36 265
Да не започнем сега и теологичен спор...

Сетих се нещо - помните ли 1вото интервю на Макулев по Нова тв? Журналистите дори не бяха разбрали, че детето на този човек е с Калушев. Тогава в ролята на КОЙ Макулев се беше явил в ефир? Изровете включването му и си спомнете.
Той всъщност беше в ролята на защита за ламата, да каже как лама не е бил в хижата на 1ви! И случайно беше споменал зад ефир, че и сина му е с Калушев, та го върнаха в ефир. Това НЕ е ли МЕГА странно?
Виж целия пост
# 36 266
Да не започнем сега и теологичен спор...

Сетих се нещо - помните ли 1вото интервю на Макулев по Нова тв? Журналистите дори не бяха разбрали, че детето на този човек е с Калушев. Тогава в ролята на КОЙ Макулев се беше явил в ефир? Изровете включването му и си спомнете.
Той всъщност беше в ролята на защита за ламата, да каже как лама не е бил в хижата на 1ви! И случайно беше споменал зад ефир, че и сина му е с Калушев, та го върнаха в ефир. Това НЕ е ли МЕГА странно?

Аз това интервю така и не го гледах. Гледах следващото, където вече казваше, че е спокоен и вярва на ламата и до 2-3 дни ще се появят.
Виж целия пост
# 36 267
Да не започнем сега и теологичен спор...

Сетих се нещо - помните ли 1вото интервю на Макулев по Нова тв? Журналистите дори не бяха разбрали, че детето на този човек е с Калушев. Тогава в ролята на КОЙ Макулев се беше явил в ефир? Изровете включването му и си спомнете.
Той всъщност беше в ролята на защита за ламата, да каже как лама не е бил в хижата на 1ви! И случайно беше споменал зад ефир, че и сина му е с Калушев, та го върнаха в ефир. Това НЕ е ли МЕГА странно?

Ами странно е, така беше. Мисля по "Тази сутрин". Все едно просто са го поканили, ей така, като приятел на Калушев и изведнъж хоп, спряха го и го върнаха, защото "изведнъж" разбраха, че това бил родителя на момчето? Както и почти всичко в началото на този случай... ами първото включване на Ралица, когато и спряха ефирното време, когато каза, че там нямало видима камера и когато започна да казва нейни впечатления от първа ръка с предтекста на това, че няма повече време и пуснаха някакъв си там, нямаш нищо общо със случая да си прави свободни съчинения. Или физиономията на Генка Шикерова, според мен тотално при интервюто на майката на Валери, като би трябвало да внуши доверие като разследваща журналистка, тя такава физиономия потдържаше, не беше ли леко странно?
Виж целия пост
# 36 268
Флоресита, виж го. Мен тогава ме потресе,че баща с изчезнало дете след подобен инцидент звъни в телевизията да каже ама ламата е пич и после между другото да спомене, че и сина му е с пича...
Поканили ли го бяха или беше позвънил той?
Виж целия пост
# 36 269
Да не започнем сега и теологичен спор...

Сетих се нещо - помните ли 1вото интервю на Макулев по Нова тв? Журналистите дори не бяха разбрали, че детето на този човек е с Калушев. Тогава в ролята на КОЙ Макулев се беше явил в ефир? Изровете включването му и си спомнете.
Той всъщност беше в ролята на защита за ламата, да каже как лама не е бил в хижата на 1ви! И случайно беше споменал зад ефир, че и сина му е с Калушев, та го върнаха в ефир. Това НЕ е ли МЕГА странно?
Ако можеш да намериш линк, бих го изгледала.
Помня ясно само, че човекът не беше адекватен (но не знам дали въпросното интервю съм гледала), заяви, че има безрезервно доверие на Ламата и после всички невярващи се втурнаха да ни обясняват, че той го казал, за да спаси сина си, да успокои Калушев (който бягал от някакви лоши) и да му върнат сина. Наивна работа. Какви ли не врели-некипели се изписаха, за да се оневини великия гуру.
Жалко за хубавите момчета, два пъти предадени - веднъж от родните си семейства и втори път от побъркания си покровител.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия