Шокиращо масово самоубийство или убийство в Петрохан - какво знаем и какво липсва

  • 1 483 109
  • 45 429
# 36 405
Кога са дали изявления Кандев и Дечев?
Нещо днес ли излезе, че се разбучаха?

Точно предполагам, че Тодоров ще да е експертът. Не че не е кадърен, но вече достатъчно сподели по темата.
Някой приказва безобразно, друг мълчи безобразно.
Е така ще да е!
Виж целия пост
# 36 406
Коментирахме ли третата публикация на Бивол?

https://bivol.bg/politicians.html
Аз я видях преди няколко часа като нова публикация във ФБ, но самата статия е от 22 април. Реших, че халюцинирам и това вече съм го чела.
Виж целия пост
# 36 407
https://www.facebook.com/share/v/1KVaS6Koxj/
Това ми попадна, познати на Калушев говорят за него. Момчето се казва Юлиян Стоичков, живял е в Мексико и е бил и в школа Роук.
Виж целия пост
# 36 408
Това е пускано тук. Интересно е каква е историята около Боби, момчето намерено мъртво в Мексико. Никой не каза нищо повече за него. Никак не мислим, че ламата има нещо общо със смъртта, но все пак.
Виж целия пост
# 36 409
Според мен не е само Тодоров.  Ще участва и Росен Йорданов / последно съм го чувала около 10 февруари и изчезна/. Сигурна съм, че ще има и други. Задължително ще съберат голям екип. Така трябваь поради естеството на този случай.
Виж целия пост
# 36 410
Според мен не е само Тодоров.  Ще участва и Росен Йорданов / последно съм го чувала около 10 февруари и изчезна/. Сигурна съм, че ще има и други. Задължително ще съберат голям екип. Така трябваь поради естеството на този случай.
Росен Йорданов беше казал, че принципно избягва говорене в медиите по този случай. Така че съвсем правилно е изчезнал, ако ще участва като експерт в производството.
За Тодоров важи същото, но той сякаш по-охотно дава интервюта и много дразни конспираторите.
Виж целия пост
# 36 411
Е, как защо, защото да се хулят институциите е държавен спорт.


РА е провалена майка,
Апелативната прокурорка води дело за сложно шесторно убийство.
Що за знак за равенство?!
Виж целия пост
# 36 412
Нищо лошо не виждам някой да се притеснява, ако трябва да говори публично и да поеме върху себе си цялото медийно внимание за толкова тежък случай. Нашето образование по принцип не е насочено към създаване на увереност в себе си и умения за презентиране пред публика. Жената я сложиха на пангара, притеснена беше много.
Виж целия пост
# 36 413
Отворили са пътят към хижата, но самата тя остава под охрана. https://www.segabg.com/hot/category-bulgaria/mvr-i-prokuraturata … zhata-na-petrohan
Виж целия пост
# 36 414
Калушев е бил доста умел в омайването и добър специалист в сферата си, ама вижте какви ги сътвориха той и хората покрай него.

Аз снощи зададох въпрос, но заспах и не видях дали някой е отговорил. Та да се повторя.
Смятате ли, че с действията си Валери е спасил Леон и по-малкият брат на Ники?
Виж целия пост
# 36 415
Калушев е бил доста умел в омайването и добър специалист в сферата си, ама вижте какви ги сътвориха той и хората покрай него.

Аз снощи зададох въпрос, но заспах и не видях дали някой е отговорил. Та да се повторя.
Смятате ли, че с действията си Валери е спасил Леон и по-малкият брат на Ники?

За брата на Николай- естествено! Ако не беше разръчкал л*&ната, сега и Александър щеше да е сред жертвите. За Леон не мога да кажа, по-скоро няма отношение там. Бабата и дядото сами са си дали сметка, че се случва нещо нередно с детето.
Виж целия пост
# 36 416
И аз мисля, че няма нищо общо с Леон.
За брата на Ники може и да има нещо, въпреки че в изявлението си до медиите бащата казва, че не му повярвал.
Виж целия пост
# 36 417
За Леон е така, бабата и дядото са си дали сметка, че става нещо нередно.
Но София в интервюто намекна, че дядото е бил с възможности и е стигнал по свои канали до Валери и след това е дал сигнала.
Виж целия пост
# 36 418
Калушев е бил доста умел в омайването и добър специалист в сферата си, ама вижте какви ги сътвориха той и хората покрай него.

Аз снощи зададох въпрос, но заспах и не видях дали някой е отговорил. Та да се повторя.
Смятате ли, че с действията си Валери е спасил Леон и по-малкият брат на Ники?

Да смятам. С това, че е говорил с бащата на брата на Николай. И че е дал сведения на органите какво е ставало с него. Ако някой го е подтикнал да ги даде, и този някой е спомогнал да се спасят тези деца - от зловредно влияние и злоупотреба с тях най-малкото. И бабата и дядото са помогнали.
В началото на случая някакъв човек от пещерните среди се беше изказал, че отдавна са казвали на Макулев да си махне детето от Калушев, че там не са ОК нещата  - но ето той не е обърнал внимание какво му казват.
Виж целия пост
# 36 419
Еее, по важното е, че Ралица не мънка, а тропа с краче и поставя изисквания и ултиматуми. Как пък хич не я застигна скръбта да поплаче поне повече.
За Алекс, да възможно е да има следи по ръцете, ако са стегнати пликове на китките му. И тези следи не би трябвало да ги има на снимките от мястото. А такива се прилагат към делото. Но следите може да са и от стегнат ластик или ръкав, от гривна, особено като отекат тъканите след смъртта. Тук, както при Ники важи дали са получени приживе или след смъртта. И в протокола от аутопсията трябва да да описани. Не са ни показани за да знаем, че са пропуснати и да плюем наляво и надясно.
Rocket, да поне две деца е спасил Валери.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия