Шокиращо масово самоубийство или убийство в Петрохан - какво знаем и какво липсва

  • 1 490 480
  • 45 625
# 36 945
И аз се надявам да съм права, виж каква бройка експертизи цитираха - 52 ли беше. По принцип баш такъв случай всичко живо твърди, че е прецедент на наша територия и според мен това е естествен стимул за показване на професионализъм - говоря за криминалистите.
Плюс отзвука.
Виж целия пост
# 36 946
Не са ми попадали данни някой досега да се е самоубил, защото е доволен и щастлив от това, което има и прави
Не само това. Водили момиче да го забавляват в Българи, ремонтирали, боядисвали... Все неща, които се правят непосредствено преди да се самоубиеш.. и да убиеш децата, за които си се грижил с години.
Виж целия пост
# 36 947
И аз се надявам да съм права, виж каква бройка експертизи цитираха - 52 ли беше. По принцип баш такъв случай всичко живо твърди, че е прецедент на наша територия и според мен това е естествен стимул за показване на професионализъм - говоря за криминалистите.
Плюс отзвука.
Много добре знаем, че когато има замесени високопоставени лица, случаят се гледа по различен начин.Колкото и добри  експерти да работят...Нима не знаем за безбандеролните цигари, за незаконните фабрики, за месата, за джуджетата...Все неща, за които всички знаят, особено на местно ниво, но заради покровителите нищо не се прави...Опитай ти да внесеш месо от някъде без документи... Че пък и цехче да си направиш без разрешителни и без проверяващи..Че да произведеш и да продадеш....При нас работата е"шефа каза на шефа на шефа да каже на шефа , че Пенчо ще пише 50 млека, не колко е преброи той"
   За изборния процес последните години да не говорим
Виж целия пост
# 36 948
Аз мислех до филми с децата и продавани на елитни педофили.
И аз. На ексклузивна мрежа от купувачи. Ама това трудно би се доказало без да се намерят разпространени записи.
Има доста странни знаци в емблемите и фирмените лога използвани от групата...
Скрит текст:





Знайно или незнайно те включват загадъчни спирали и триъгълници :
Скрит текст:




Следната страница, създадена с цел да информира и предпазва родителите и децата, дава информация за символите използвани в нета от хората търсещи и разпространяващи забранени материали :
https://soloniuni.miraheze.org/wiki/Pedophile_Terminology

Сега ги разгледах по-подробно - какво е това Tenebris и знае ли се на кои сайтове е присъствало това лого? В него има (в крилото на прилепа), инкорпориран знака за "attraction to teenagers, adolescents" , използван от пдф лица в интернет.

Добавям - има и спиралата в логото на Роук, пак за същото като горе.
Виж целия пост
# 36 949
И аз се надявам да съм права, виж каква бройка експертизи цитираха - 52 ли беше. По принцип баш такъв случай всичко живо твърди, че е прецедент на наша територия и според мен това е естествен стимул за показване на професионализъм - говоря за криминалистите.
Плюс отзвука.
Много добре знаем, че когато има замесени високопоставени лица, случаят се гледа по различен начин.Колкото и добри  експерти да работят...Нима не знаем за безбандеролните цигари, за незаконните фабрики, за месата, за джуджетата...Все неща, за които всички знаят, особено на местно ниво, но заради покровителите нищо не се прави...Опитай ти да внесеш месо от някъде без документи... Че пък и цехче да си направиш без разрешителни и без проверяващи..Че да произведеш и да продадеш....При нас работата е"шефа каза на шефа на шефа да каже на шефа , че Пенчо ще пише 50 млека, не колко е преброи той"
   За изборния процес последните години да не говорим
Да, така е, но тук ще се скрият единствено политическите връзки преди криминалния случай, защото има връзка с това, как са живяли, а екзита си е тяхна работа и съответно покриване няма нужда да има.
При положение, че настъпи такава масова истерия по ВСИЧКИ медии, плюс помните как куцо,кьораво и сакато излезе да приказва ... Такъв шум не се вдига,ако ще има нужда от тишина. Или щеше да е само от точно определени лица и медии, а то целокупното войнство се изреди.
Виж целия пост
# 36 950
Ако се страхуват за живота си, най-лесно е да се скрият в затвора/ ареста. Както Брендо се предаде, за да се скрие в затвора.

Между двете убийства - Петрохан и Околчица - има 1 седмица време. Няма такива прецизни килъри, които да гонят михаля 1 седмица. И няма такива бегълци, които да седят и да чакат в кемпера да ги застрелят.

Това е толкова несъстоятелно, че просто не е за обсъждане.

Това е просто една тежка психо-трагедия, в дъното на която стои едно изтормозено от майка си/ родителите си момче. И което е привлякло други момчета да ги "спасява" като им обяснява как в предишния си живот може би са били жени и т.н.

Както някъде някой каза - толкова ни мързи да си гледаме децата, че накрая се случва именно това.
Виж целия пост
# 36 951
И аз се надявам да съм права, виж каква бройка експертизи цитираха - 52 ли беше. По принцип баш такъв случай всичко живо твърди, че е прецедент на наша територия и според мен това е естествен стимул за показване на професионализъм - говоря за криминалистите.
Плюс отзвука.
Много добре знаем, че когато има замесени високопоставени лица, случаят се гледа по различен начин.Колкото и добри  експерти да работят...Нима не знаем за безбандеролните цигари, за незаконните фабрики, за месата, за джуджетата...Все неща, за които всички знаят, особено на местно ниво, но заради покровителите нищо не се прави...Опитай ти да внесеш месо от някъде без документи... Че пък и цехче да си направиш без разрешителни и без проверяващи..Че да произведеш и да продадеш....При нас работата е"шефа каза на шефа на шефа да каже на шефа , че Пенчо ще пише 50 млека, не колко е преброи той"
   За изборния процес последните години да не говорим
Да, така е, но тук ще се скрият единствено политическите връзки преди криминалния случай, защото има връзка с това, как са живяли, а екзита си е тяхна работа и съответно покриване няма нужда да има.
При положение, че настъпи такава масова истерия по ВСИЧКИ медии, плюс помните как куцо,кьораво и сакато излезе да приказва ... Такъв шум не се вдига,ако ще има нужда от тишина. Или щеше да е само от точно определени лица и медии, а то целокупното войнство се изреди.
   Те си наредиха вече пешките...Мисля, че са малко хората, които мислят, че зад убийствата физически стоят външни лица...Затова е важно да се разбере кой е дал указания за момента за натискане на спусъка.Защото дотук представените елементи на секта и предполагаема п...лия не кореспондира с мотивация за самоубийства на 6 човека.Някой отвън е развил червеното флагче за старт
Виж целия пост
# 36 952
Разбрах те много добре, но някой който няма и понятие ще се хване за нещо такова и край, ходи му обяснявай. Така е и за много неща в темата, затова ти отговорих. Особено за неща, за които грам не разбират хората, ама са крайни  капацитети.
Виж целия пост
# 36 953
Това не е вярно, а и изобщо не става ясно за кой знак говориш.


Сега ги разгледах по-подробно - какво е това Tenebris и знае ли се на кои сайтове е присъствало това лого? В него има (в крилото на прилепа), инкорпориран знака за "attraction to teenagers, adolescents" , използван от пдф лица в интернет.

Добавям - има и спиралата в логото на Роук, пак за същото като горе.
[/quote]
Виж целия пост
# 36 954
Това не е вярно, а и изобщо не става ясно за кой знак говориш.


Сега ги разгледах по-подробно - какво е това Tenebris и знае ли се на кои сайтове е присъствало това лого? В него има (в крилото на прилепа), инкорпориран знака за "attraction to teenagers, adolescents" , използван от пдф лица в интернет.

Добавям - има и спиралата в логото на Роук, пак за същото като горе.
[/quote]

Е то е ясно, че няма как да знаеш ти. Знакът може много лесно да бъде видян от всеки. Който иска да ми пише на лични, ще му обясня точно кой е знакът и къде е. Прилепът трябва да се завърти нагоре, така че да стъпи на лоста вместо да виси с главата надолу.
Виж целия пост
# 36 955
И без допълнителни обяснения се вижда.
Виж целия пост
# 36 956
Абе той е там, ама само в това лого вероятно е случайно
Другите триъгълници явно са някакво оборудване и ги няма в този им вид на страницата
Виж целия пост
# 36 957
Ако малко обърнем внимание на ламата и неговите мечти - искал е да прави будистки манастир - това информация още преди Мексико. Даже се е опитвал да набере средства. Е, на Петрохан май го е постигнал?
Оставяме децата настрана. Останалите трима - те нали живеят с него и в Мексико? Или се лъжа? Часовете медитация са били ежедневие. Това с каква цел се прави според вас?
Другата му "мечта" е да прекрати цикъла раждане-прераждане. Дали е убедил и останалите трима? Че знае как.
Търсите логика в действията им. Каква е логиката на часовете медитация (със или без опиати и халюциногени)?  Колко от логиката е останала - знаем ли?
Единственият натиснал копчето е Калушев. Не мисля, че има дори конкретно виновен за това отвън. Има си негово пречупване.
Виж целия пост
# 36 958
Абе той е там, ама само в това лого вероятно е случайно
Другите триъгълници явно са някакво оборудване и ги няма в този им вид на страницата

Спиралата я има в логото на школата Роук. Спирала отляво надясно с определен брой завъртания.
Виж целия пост
# 36 959
Кога се очаква да има някаква информация по този случай. Вече си мисля, че изчакват наистина да замре интересът, за да го приключат криво ляво. Неизяснена техническа част и неизяснен мотив... Докато Дечев казваше, че не може и няма как да има спокойни избори, без да има яснота по Петрохан, ето ни вече след изборите с нищо....един мижав  резултат, и то обявен не от прокуратурата, ами незнайно как дошло в медиите, а прокуратурата нито отрекла, нито потвърдила.. Откритие на нова пета гилза ( официално наричана четвърта)...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия