Шокиращо масово самоубийство или убийство в Петрохан - какво знаем и какво липсва

  • 1 517 765
  • 46 430
# 37 770
Ами всъщност има такива постове, в които се пише как се вярва в групата и какви бели и добри хора са. Дали не ги четете, не ги отразявате или са изтрити много бързо не зная, но ги има.
Нали това пиша, че с едно убийство от професионални килъри много по-бързо щяха да се уталожат нещата и да спре да се шуми. А не да се подхвърлят интересни неща и да се рови. Тогава хората щяха да си задават по-малко въпроси и да излизат по-малко компромати от сега. Така, че пак не разбирам защо ще е цялата тази постановка.

Не е така. Прекалено много хора са ги познавали. И не се е чувало, че са намесени с мафия, наркотици и т.н., Във всички случаи щеше да има много въпроси.
Виж целия пост
# 37 771
Ами професионалните убийци, нали затова са професионални. Проследяват жертвата си, знаят кога и къде е, щяха да ги гръмнат всички в  хижата.
Както и не им пука особено, когато знаят, че никой няма да ги закача, защото има механизмите за това.
Виж целия пост
# 37 772
Ами като за начало няма да си играят да ги разделят и да ги гонят по баирите. Няма да използват техните оръжия, а собствени. Няма да ги карат да се самопрострелват, единия с пушка под брадата, а директно ще ги гръмнат.
Наистина не виждам да е толкова важен и ценен Калушев, та такива театрални постановки. Хора като Кенеди ги гръмват на улицата, а тук Драм състав.
Значи, ако планираш да светиш маслото на някой и същевременно искаш да изглежда като самоубийство, ще използваш собствено оръжие?! WTF Дай пак. Sunglasses
Виж целия пост
# 37 773
Добре а каква е била причината за това нечувано убийство?
Нали обичате да търсите причина за самоубийството въпрекк ,че те са го написали черно на бяло -изморихме се ,не можем повече ,обърна се каруцата ....дайте сега да видим за какво толкова пък ще ги убиват шестима човека какво са видяли ,че не са казали на никой и са ги избили така театрално?
Виж целия пост
# 37 774
Ами професионалните убийци, нали затова са професионални. Проследяват жертвата си, знаят кога и къде е, щяха да ги гръмнат всички в  хижата.
Както и не им пука особено, когато знаят, че никой няма да ги закача, защото има механизмите за това.
Ами точно, защото никой няма да ги закача, защо са си правили целия този труд да инсценират самоубийства?
Ама нали никой няма да ги гони, какво като са с незаконни оръжия?
И как са накарали Ивей да стои мирно с пушка под брадата и Ивайло Калушев да захапе пистолета и да не мърда, докато стрелят?
Наистина, обяснете го така, че да ме убедите.
Виж целия пост
# 37 775
Ако са рейнджъри с капацитет и влияние, напр. да контролират трафичен маршрут, при заплаха - биха се измъкнали, биха избягали. Поне И.К. и децата. А те не го правят.

Ако са имали силни протекции от ДАНС/ държавата - най-лесно е да се обърнат към тях за закрила - щяха да ги скрият поне за известно време.

Трето - каквито и да били килъри или екзекутори, те няма да могат да разиграят такова театро на 2х3 убийства през 1 седмица. Освен това, килърите търсят демонстрация, показаност - напр. Къро беше разтстрелян в къщата си барабар с портиера и кучето в Южна Африка, няма теартър; Доктора беше разстрелян на бул. България на кръстовище - показно.

Така - остават 2 основни версии: психична промяна, която търси изход от някаква ситуация - напр. близки на момичето са станали нервни. Тази е най достоверна и най-логична предвид всичко, което е известно до момента и предвид поведението на СА и РА.

Друга, хипотетична, но много нелогична версия - мощни тайни служби организират това като театър. Но - коя може да е тази тайна служба и как тя разиграва всичко това на българска територия? Не е възможно без логистична подкрепа отвътре.

Кой може да им е помагал, ДАНС? Вярвате ли, че нашите служби имат капацитет за такъв театър? На база на какво - колко шпиони са изгонени от държавата - ОК, няколко 10-ки по времето на Кирчо. А други?

Да изиграеш едно убийство - инцидент, самоубийство - иди-дойди - но 6 трупа за 1 седмица? Предполагам, че чужди служби са в състояние да го направят, но на българска територия? С каква помощ? И това не е атентат като в Сарафово, това са убийства на 2х3 души на разлини места по различно време. И кой ще бъде мотивиран да прави театрото. Ако са такива изкусни килъри, те щяха да ги разстрелят/ отровят/ запалят и да изкочат от държавата през границата. Кой има интерес и капацитет да разиграва такова театро?

Логиката не говори ли, че става дума за психични въпроси, които се въртят около егото, зачитането на егото, контролът върху децата, контролът върху разказа (наратива), отново по егоцентрични причини, и т.н....?
Виж целия пост
# 37 776
Само една вметка да направя.Оръжията са законни. И ви оставям да питате и отговаряте
Виж целия пост
# 37 777
Кристиян Достинов, експерт по сигурност,споделя интересни неща от кухнята на задкулисието,и засяга случая Петрохан,отделете 10 мин от времето си ,казва интересни неща?
От 20-та мин.

https://www.youtube.com/watch?v=lyOnmXrmIiw

Може и така да е...може и да не е. Ама от къде да сме сигурни и дали да вярваме? Аз отдавна в нищо не вярвам на 100%, особенно, след като не съм го видяла с очите си.

Просто като част от обществото съм едва ли не длъжна, да вярвам в официалната версия. Но и знам, че никога може би, колкото и да ни се иска, няма да разберем истинскатаистина!

Смисъл през известен период от време, излизат някакви хора, от някъде си, представят се като "вътрешни", обявяват своята версия и толкова...

То какви ли не сюжети се извъртяха до сега.. Трафик на хора, оръжия, наркотици, злато и не знам си още какво..

За педофилията пък що нещо се и въртя. Но там е друга бира. Има доста неща, които се връзват, навързват, но има и наистина брутални конспирации. 🫣
Виж целия пост
# 37 778
Само една вметка да направя.Оръжията са законни. И ви оставям да питате и отговаряте

Кажи сега понеже са ловни, защо са ги притежавали, като не са ловджии. Благодаря предварително за отговора!
Виж целия пост
# 37 779
Кой може да им е помагал, ДАНС? Вярвате ли, че нашите служби имат капацитет за такъв театър? На база на какво - колко шпиони са изгонени от държавата - ОК, няколко 10-ки по времето на Кирчо. А други?

О, капацитет имат, когато поискат.

Само една вметка да направя.Оръжията са законни. И ви оставям да питате и отговаряте

Кажи сега понеже са ловни, защо са ги притежавали, като не са ловджии. Благодаря предварително за отговора!

Да, де, това се питаме всички.
Виж целия пост
# 37 780
Само една вметка да направя.Оръжията са законни. И ви оставям да питате и отговаряте
Barsa, ако е към мен съм написала, че оръжията на професионалните килъри са незаконни и непроследими,  а не регистрирани. А не на групата на И.К.
Виж целия пост
# 37 781
Само една вметка да направя.Оръжията са законни. И ви оставям да питате и отговаряте
Barsa, ако е към мен съм написала, че оръжията на професионалните килъри са незаконни и непроследими,  а не регистрирани. А не на групата на И.К.

А тези със заличени номера в тайника в Краево?
Виж целия пост
# 37 782
А какво да прави Ивей? Ако не стои мирен, може и жив да го одерат. Зависи кои са срещу него.
Боряна, ти какво ще направиш ако имаш примерно трима убийци около теб. Ще ги погнеш с карате? Ще крещиш? Ще танцуваш като дервиш, за да не могат да те улучат?
Ще коленичиш и ще си чакаш екзекуцията и още как.

Убедих се, че Ивей е бил единият от ДАНС. Другият най-вероятно е бил Калушев.
Виж целия пост
# 37 783
Ако са ритуални самоубийства, кое налага първо разделянето и второ чакането на 5 дни преди вторите самоубийства/убийства?
Калушев 5 дни убеждавал децата, но не успял и затова ги убил. Надрусал се да му дойде куража. Безумна логика.. Възрастните мъже успял да ги облъчи и убеди да се гръмнат, но децата, които доста са по-податливи на манипулации не могъл.. Гениално просто, няма що..
На Ивей нали някой се беше изпуснал, че са му рязани пръстите и по неговите ръце няма открити барутни частици?
Имало по ръкавите и затова се бил самоубил..
Виж целия пост
# 37 784
Разбира се, че не е реално, особено при толкова оръжия, огради, камери, информация...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия