Шокиращо масово самоубийство или убийство в Петрохан - какво знаем и какво липсва

  • 1 482 817
  • 45 433
# 45 375
Не искам да ви внушавам нищо, но погледнете на картата.
Там има един ресторант, на 1200 метра от хижата по права линия... вижте как се казва.

https://maps.app.goo.gl/EnviWvGnSbteBxGW9

Teya, като името на момичето?

Точно така. На пешеходно разстояние от хижата.
Представи си, имаш ресторант, трябва да му измислиш име.
Какво по-подходящо от името на любимата ти щерка??

Дали е същата Тея? Не знам... дали е просто съвпадение?
Виж целия пост
# 45 376
Ивей е работил няколко години в министерството като данъчен експерт, освен, че е бил консултант като юрист. Да си консултант на големи адвокатски кантори е дори по-престижно от това да си просто адвокат в някоя кантора. Колкото и лъжи да сипете, няма как да унищожите факти свързани с жертвите.


Да се върнем за секунда на "престижните":


Цитат
Рулън Джефс е бил високообразован за времето си счетоводител. Завършил е LDS Business College и години наред е работил като счетоводител за Данъчната комисия на щата Юта, а по-късно е имал успешна частна практика.

То и това е било престижно, ама...
Ей го нá с какво ще остане в историята нашият велик адвокат-консултант-гръмнал се два пъти самоубиец. Кой какво е работил няма никакво, ама абсолютно никакво значение в този случай.
Виж целия пост
# 45 377
Абе интересно отбор "Ягодка" как се опитвате да ни убедите, че първо били много тъпи(ИК вечерното завършил, не бил пещерняк, НЗ щял да умре от глад ако напусне сектата, книжката му била еди какво си, как можели да пишат) и заради това, че са били тъпи сектанти са се самоубили, ама всъщност са направили договор с държавата за НАКЗТ, живели са в Мексико вълнуващ живот, ИК не е работил, Русев казва, че били едни от най-добрите пещерни водолази в света, той ИК кмета на София го спонсорира, отделно според вас държал всички в неведение(дори след сигнали към ДАНС) родители, близки и цяла армия от хора, заблудил ги бил, че след сигналите не е педофил... противоречите си, тъп ли е бил, или зъл гений? Аз примерно допускам да са били самоубийства(макар, че не ми е главното предположение), но ако е така, това отваря кутията на Пандора от въпроси.. Интересно е, защо според вас трябва да я затвори тази кутия.. Ако е направил всичко това през годините, той си е бил зъл гений, може би по-изобретателен от тези сравнения за другите секти.
Виж целия пост
# 45 378
Ивей е работил няколко години в министерството като данъчен експерт, освен, че е бил консултант като юрист. Да си консултант на големи адвокатски кантори е дори по-престижно от това да си просто адвокат в някоя кантора. Колкото и лъжи да сипете, няма как да унищожите факти свързани с жертвите.
Бил ли е адвокат? Не! Работил ли е в престижни кантори? Не.
Защо се лъже?
Консултант бил. Знаем ги тези консултанти.
Просто моля наистина да се спре това легендаризиране на мошеници, дето в последните години са живели като паразити и да им се придават качества, или да им се приписват професии. Има ли трудов стаж ,  какъв, плащал ли си е осигуровки и членски внос. Чакам финансовото дело да го видим този велик " юрист" / юрист е обща дума за завършил специалност право/ откъде е имал по сметката толкова пари.
Виж целия пост
# 45 379
Не че е по темата, но ДЕА имат дори офис в София. Толкова по въпроса с конспирацията, че била невъзможна намесата им в нещо на наша територия.
Виж целия пост
# 45 380
Посолствата какво общо имат?
DEA е с присъствие в София от 2012 и е обявено, че е регионално представителство на агенцията за Балканите, като си партнират с нашите служби.
Виж целия пост
# 45 381
Само да отбележа, че няма как да си сериозен адвокат, или какъвто и да е адвокат, нито да ръководиш счетоводна кантора дистанционно.Нито да си консултант от хижата. Това е несериозно.
Виж целия пост
# 45 382
Той е един от големите спонсори, но като такъв, незнайно защо, името му е табу за медиите , за разлика от останалите спонсори.
Защо не споделя тяхната медийна слава?
Защото вероятно ще им рухне единствената версия, ако го предизвикат да говори.
Този човек не могат да го 'оплюят' политически, нито да му диктуват какво да говори, нито ще си позволят да му изкривяват думите и да го очернят заради това, че е подпомогнал групата.
Точно това е още едно доказателство, че цялото им разследване е пълен цирк и няма общо с действителната история на трагедията.

Ми що не говори тогава? Да говори без да го питат, ако му е важно... Някакси никой от приятелите на ламата няма какво да каже в негова полза
Не сме 80те, има много медии, социални мрежи...
Ами питайте го защо не говори. Или по-точно защо името му е табу за медиите. И на мен ми е интересно.
Виж целия пост
# 45 383
Флоресита може и първото мнение да сте написала, отговорете на въпроса за противоречието и обезличаването, как така не може да е бил зъл гений(какъвто такъв въртящ на пръст, дори сред смъртта си толкова хора и манипулатор, няма смисъл да пиша пак за родителите, сигналите, ДАНС..) и да са се самоубили и това не задава ли повече въпроси, или трябва да са непременно тъпи, прости, неспособни за да го направят? Те наистина трябва да са били магьосници от тази Скай Дарма! Той кмета на София сигурно затова се е заблудил със стотиците хиляди левове за екипировка, да ги дава на мними природозащитници, не-адвокат, не-пещерняк и някакъв си там дето ги издържа.
Виж целия пост
# 45 384
Несериозно е да се твърди че нямало как да се води счетоводство дистанционно, или да се извършват юридически услуги дистанционно. Вие в кой свят живеете? И двете услуги са широко разпространени дистанционно, и стотици хиляди хора се възползват от това. 
Също така Дечо е бил съдружник, а не просто наемник, който да подпира бюрото от 9 до 17.
Виж целия пост
# 45 385
Абе интересно отбор "Ягодка" как се опитвате да ни убедите, че първо били много тъпи(ИК вечерното завършил, не бил пещерняк, НЗ щял да умре от глад ако напусне сектата, книжката му била еди какво си, как можели да пишат) и заради това, че са били тъпи сектанти са се самоубили, ама всъщност са направили договор с държавата за НАКЗТ, живели са в Мексико вълнуващ живот, ИК не е работил, Русев казва, че били едни от най-добрите пещерни водолази в света, той ИК кмета на София го спонсорира, отделно според вас държал всички в неведение(дори след сигнали към ДАНС) родители, близки и цяла армия от хора, заблудил ги бил, че след сигналите не е педофил... противоречите си, тъп ли е бил, или зъл гений?

Когато си научите отбора, ще Ви отговоря. Това в момента говори за несериозно следене на темата, което не Ви се случва за пръв път де.



Ивей е работил няколко години в министерството като данъчен експерт, освен, че е бил консултант като юрист. Да си консултант на големи адвокатски кантори е дори по-престижно от това да си просто адвокат в някоя кантора. Колкото и лъжи да сипете, няма как да унищожите факти свързани с жертвите.
Бил ли е адвокат? Не! Лаботил ли е в престижни кантори? Не.
Защо се лъже?
Консултант бил. Знаем ги тези консултанти.
Просто моля наистина да се спре това легендаризиране на мошеници, дето в последните години са живели като паразити и да им се придават качества, или да им се приписват професии.


Калушев цял живот, не само в последните години. Или Анонимис ще каже, че и той е работил нещо престижно? 😄

Не че е по темата, но ДЕА имат дори офис в София. Толкова по въпроса с конспирацията, че била невъзможна намесата им в нещо на наша територия.

Значи всички, които имат посолства на наша територия, могат да колят и бесят, според законите на техните държави? Егати! Знаех, че сме разграден двор, ама чак пък толкова. 🤣

Вие чак сега ли го разбрахте това ?
Виж целия пост
# 45 386
Ивей е работил няколко години в министерството като данъчен експерт, освен, че е бил консултант като юрист. Да си консултант на големи адвокатски кантори е дори по-престижно от това да си просто адвокат в някоя кантора. Колкото и лъжи да сипете, няма как да унищожите факти свързани с жертвите.
Бил ли е адвокат? Не! Работил ли е в престижни кантори? Не.
Защо се лъже?
Консултант бил. Знаем ги тези консултанти.
Просто моля наистина да се спре това легендаризиране на мошеници, дето в последните години са живели като паразити и да им се придават качества, или да им се приписват професии. Има ли трудов стаж ,  какъв, плащал ли си е осигуровки и членски внос. Чакам финансовото дело да го видим този велик " юрист" / юрист е обща дума за завършил специалност право/ откъде е имал по сметката толкова пари.

Не се ядосвайте толкова,  вредно е.
Ето това е,  което има за Ивайло Иванов.

Биография и професионален път
Ивайло Иванов е роден на 10 май 1976 г. Семейството му в Монтана е познато и уважавано. Майка му Антоанета Атанасова е била детска учителка, а баща му Валентин Иванов – дългогодишен служител в авиоремонтния завод в града.
Иванов е юрист по образование и председател на неправителствената организация „Национална агенция за контрол на защитените територии“ (НАКЗТ). Проверка в регистъра на българските адвокати показва, че името му не фигурира сред вписаните практикуващи адвокати.

Живял е в Канада, САЩ и Мексико и е владеел седем езика.

Участие в международен арбитраж
По време на разследването на шесторната смърт стана ясно, че Иванов е представлявал руската държавна корпорация „Росатом“ в арбитражното дело срещу Националната електрическа компания в Женева.
Процесът приключва през юни 2016 г. с решение в полза на руската страна, като НЕК е осъдена да изплати около 600 млн. евро компенсация за произведеното оборудване за нереализирания проект АЕЦ „Белене“.

Профилът му в LinkedIn очертава кариера в публичния и частния сектор – работа като данъчен експерт в Министерството на финансите, като чуждестранен адвокат и търговски анализатор за американска юридическа кантора в периода 2002–2005 г., както и позиция на данъчен консултант в „Делойт“ до 2008 г.
Виж целия пост
# 45 387
Ала бала. Чуждестранен адвокат. Това е като членството в рейнджърските организации за парлама и като картинките им, откраднати отнякъде с униформи на военни с гръмкото Национална агенция....
Всичко е лъжа и измама при тези хора,  Мързеливка. Проформа.
Адвокат в България не е бил, а данъчен експерт пък за юрист направо е оксиморон.
И тези сведения за някаква неясна дейност са за периода 2002--2008 г.Има няма 20 години след 2008, "усилен труд" на незнайно поприще.
Виж целия пост
# 45 388
По тази логика може да има и от прокуратурата, нали? Всякакви може да има.
П.С. Флореситата май няма да ми отговори, някой друг защитник на официалната версия може ли обстойно да ми каже защо не може ИК да е зъл гений, като така изглежда, ако е вярна вашата теза. Мотал е държава(НАКЗТ, договор) ДАНС(сигнали), родители, кмет на София, политици, един куп личности.. не може ли да са били способни, злите гений обикновенно завъртат нещата така, а не "някакви си мошенници" "не-адвокат" "не-пещерняк" не-такъв не-онакъв.
Виж целия пост
# 45 389
Той е един от големите спонсори, но като такъв, незнайно защо, името му е табу за медиите , за разлика от останалите спонсори.
Защо не споделя тяхната медийна слава?
Защото вероятно ще им рухне единствената версия, ако го предизвикат да говори.
Този човек не могат да го 'оплюят' политически, нито да му диктуват какво да говори, нито ще си позволят да му изкривяват думите и да го очернят заради това, че е подпомогнал групата.
Точно това е още едно доказателство, че цялото им разследване е пълен цирк и няма общо с действителната история на трагедията.

Ми що не говори тогава? Да говори без да го питат, ако му е важно... Някакси никой от приятелите на ламата няма какво да каже в негова полза
Не сме 80те, има много медии, социални мрежи...
Ами питайте го защо не говори. Или по-точно защо името му е табу за медиите. И на мен ми е интересно.

Кои са тези, дето да го питат? Другия отбор? Ти пита ли го? И той кво ти каза?

Осъзнайте се! Убити или самоубити е темата. Аз логично смятам, че са убити. Така работи човешката глава. Но след толкова много време нищо... Значи друг ум имаме. Аз не го разбирам. Сигурно и ти. Но Башар не ги е убил. Друг заподозрян засега няма.

Вчера се мотах селски. Там милостиво си убиват животните понякога като са болни. Немилостиво като им застрашават реколта или живата стока. Вадят пушката и... Разбирам ли го? Не. А от добро сърце хващат в чувал котешкото котило и го хвърлят в съседното село. За да не се налага да ги издавят. Дали ми се струва милостиво? Хич. Просто не разбираме мисленето, за да обясним процеса.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия