Шокиращо масово самоубийство или убийство в Петрохан - какво знаем и какво липсва

  • 1 482 817
  • 45 433
# 45 420
Ванне ме вдъхнови за попитам - ще обясни ли и дали е обяснено преди, как така будисти/скайдхармисти, миролюбиви, неубили един комар през живота си, духовни и медитиращи, сливащи се с духа на извънземния разум, имат толкова оръжия. Как така хем будисти, хем рейнджъри, взаимно се изключват. Че и с барутни частици накрая по ръцете...
Между другото, преди няколко месеца едни будисти, 20 на брой, бяха хванати със 110 кила канабис, ама тва е друга тема.
Лесно, будизмът е за прикритие. Тя, София хубаво казваше, че са пазили цялата държава (и света), ама не й взехме думите на сериозно.
Виж целия пост
# 45 421
Той е един от големите спонсори, но като такъв, незнайно защо, името му е табу за медиите , за разлика от останалите спонсори.
Защо не споделя тяхната медийна слава?
Защото вероятно ще им рухне единствената версия, ако го предизвикат да говори.
Този човек не могат да го 'оплюят' политически, нито да му диктуват какво да говори, нито ще си позволят да му изкривяват думите и да го очернят заради това, че е подпомогнал групата.
Точно това е още едно доказателство, че цялото им разследване е пълен цирк и няма общо с действителната история на трагедията.
 Или защото той не желае публично да бъде забъркван и си е казал къде каквото трябва. Възможно е да не ги е познавал лично, а да е " инвестирал" заради други хора, които са го убедили.
Няма такъв филм.
Виж целия пост
# 45 422
Сещам се за нещо, което логично обяснява оръжията. Ами ако не са били за тях изобщо. А за други хора, пребиваващи в хижата. Ами ако групата е била параван, всички до един. Калушев изнудван и стиснат за топките заради децата. Групата - жив щит. И накрая свидетели не трябва да има, дори и деца.
Зловещо.
Виж целия пост
# 45 423
ГОСПОДИ ......Става все по-абсурдно...
Виж целия пост
# 45 424
Сещам се за нещо, което логично обяснява оръжията. Ами ако не са били за тях изобщо. А за други хора, пребиваващи в хижата. Ами ако групата е била параван, всички до един. Калушев изнудван и стиснат за топките заради децата. Групата - жив щит. И накрая свидетели не трябва да има, дори и деца.
Зловещо.
Стискали са го Калушев за топките, ама децата. Ване, стигаш голямо дъно в защитата на този човек. Мисля, че никой друг в тази тема, с едно изключение, не оправдава до подобна налудност ламата.
Виж целия пост
# 45 425
Сещам се за нещо, което логично обяснява оръжията. Ами ако не са били за тях изобщо. А за други хора, пребиваващи в хижата. Ами ако групата е била параван, всички до един. Калушев изнудван и стиснат за топките заради децата. Групата - жив щит. И накрая свидетели не трябва да има, дори и деца.
Зловещо.
Стискали са го Калушев за топките, ама децата. Ване, стигаш голямо дъно в защитата на този човек. Мисля, че никой друг в тази тема, с едно изключение, не оправдава до подобна налудност ламата.
Значи специално те цитирам, та тази върховна простотия, вулгаризъм и арогантност да остане видим/а дорде модератор те изтрие….
За другото няма да кажа нищо, явно не трябва да се допуска нищо друго освен мантрата “секта” и Ване няма право да си прави каквито допускания иска?
Виж целия пост
# 45 426
Не се опитвам да защитавам никого!
Опитвам се да разбера какво се е вършело в тази хижа, което е изисквало пазенето й с толкова оръжия.
Донякъде и изкуственото поведение на групата пред камерите натам сочи. Те са наблюдавани и подслушвани.
Виж целия пост
# 45 427
Подкрепям казаното от Ivka_smile.
Виж целия пост
# 45 428
Сещам се за нещо, което логично обяснява оръжията. Ами ако не са били за тях изобщо. А за други хора, пребиваващи в хижата. Ами ако групата е била параван, всички до един. Калушев изнудван и стиснат за топките заради децата. Групата - жив щит. И накрая свидетели не трябва да има, дори и деца.
Зловещо.
Стискали са го Калушев за топките, ама децата. Ване, стигаш голямо дъно в защитата на този човек. Мисля, че никой друг в тази тема, с едно изключение, не оправдава до подобна налудност ламата.
Отвратително и гнусно изказване.
Виж целия пост
# 45 429
По принцип и на мен ми е особено гнусно това, което се е случвало на Петрохан с децата.
Виж целия пост
# 45 430
Хайде не се правете на чак такива моралистки. Малко твърдо е за публичен форум, но смисълът е ясен. Няма нужда да се правим, че ги обучавал на четмо и писмо по взаимоспомагателна метода. И ако са болни децата (както той пише до майка си) още по-престъпно отклоняване от терапия или използване на нерегистрирани терапевтични методи от неправоспособен.
Или освен накзт е имал и Рзи регистрация за неконвенционални методи на лечение?
Виж целия пост
# 45 431
Ама, разбира се, че будизмът е бил само за заблуда на противника, написах си го по-напред! За цялата група направо и аз не се сетих, обаче.
Но сега ми хрумна защо са децата - за контрол на групата. Защото шестима свидетели е трудно да се следят едновременно и постоянно, ще вземе някой съвест да го загризе или да се изпусне нещо, затова децата са били постоянно на мушка от скритите престъпници в хижата.
Виж целия пост
# 45 432
Децата събуждат съчувствието в спонсорите, обучават се млади рейнджъри...
Виж целия пост
# 45 433
Да видим хронологията на събитията.
2019-та се връщат в България
2020-та купуват хижата
2021-ва се въоръжават
2022-ра подписват споразумение с МОСВ
2025-та МОСВ прекратява споразумението едностранно
Започват протести, правителството подава оставка, задава се нова власт.
На 01.02.26 тримата в хижата са ликвидирани след престрелка.
Калушев се опитва да избяга с двете момчета, но са ликвидирани и те.
Дейността в хижата потъва в секретност.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия