Шокиращо масово самоубийство или убийство в Петрохан - какво знаем и какво липсва

  • 1 485 679
  • 45 521
# 45 435
Каква е новината за Тома Белев, може ли линк?
Виж целия пост
# 45 436
Каква е новината за Тома Белев, може ли линк?
Тома Белев е отстранен от поста на съпредседател на "Зелено движение"
https://www.dnes.bg/a/1-bulgaria/725823-chistka-toma-belev-e-ots … enie#commentsline
Финалът на статията е интересен, и Калушев е гледал към тези грантове...
Виж целия пост
# 45 437
Скрит текст:
Интересно ми е как жените (понеже там мъже май няма), който наричат Калушев петрохански ангел, оправдават комбинацията от оръжия и деца, особено деца на възрастта на Леон.
Е как, не разбра ли? Лекували са зависимости от плейстейшън с реални игри!
Само не мога да проумея, какъв ви е Калушев на едната група, та чак така злобно обиждате съфорумки? Да наричаш група съфорумки ненормални вече е извън всякакви правила!
Може Калушев да е бил гуру и на въпросните потребители-засега няма информация колко точно последователи е имал. Мисля си, че едва ли са били само 6 човека.

В началото потребителка беше търсила информация - ок. 300 човека с най-външните кръгове. Има още хляб в сектата.
Виж целия пост
# 45 438
Има и още как...нали един от новите активисти на НАЗКТ не ги познавал, но ги обикнал и харесал от разказите за тях, същото чух и на протеста...
Виж целия пост
# 45 439
Не че е по темата, но ДЕА имат дори офис в София. Толкова по въпроса с конспирацията, че била невъзможна намесата им в нещо на наша територия.
Във всяка една дипломатическа мисия по света, а и у нас, има най-различни служители по сигурността. И не говоря за шефа на охраната. Местни резиденти на различни служби - ДЕА, ФБР,  примерно. За разузнавателните служби пък да не говорим. От векове е така.
Та хайде да не придаваме чак такава важност на офис на ДЕА в България.
Виж целия пост
# 45 440
Питането беше за доказани и потвърдени епилации, клизми и с..с  с децата, и откъде е информацията за тях...Знаем, че разследването все още работи...
Виж целия пост
# 45 441
Да си хомосексуален не е никакъв компромат.
Виж целия пост
# 45 442
Vanne, не си представям точно такъв сценарий. Подчертавам, че НЕ   познавам Калушев, нито когото и да е от тях. Съдя само по това, което се е писало и говорило ЗА тях. И от него не си представям Калушев като втрепаран от страх, че ще му извадят кирливи ризи и затова поддал се на изнудване и принуден да върши нещо. По-скоро от идеализъм и желание да спасява е правил каквото е правел, като това не изключва, че е служил на някакви организации занимаващи се с разкриване на трафици..и затова е имал чадър. Може, обаче, отдавна да се е бил разочаровал от тях и да са го държали със заплахи за компрометиране. При което да му е писнало и да е решил да се маха.  Но не на оня свят. За там модерен кемпер не му е нужен.От там чадъра се затваря и следват събитията които знаем.
Виж целия пост
# 45 443
Не искам да ви внушавам нищо, но погледнете на картата.
Там има един ресторант, на 1200 метра от хижата по права линия... вижте как се казва.

https://maps.app.goo.gl/EnviWvGnSbteBxGW9

Teya, като името на момичето?

Точно така. На пешеходно разстояние от хижата.
Представи си, имаш ресторант, трябва да му измислиш име.
Какво по-подходящо от името на любимата ти щерка??

Дали е същата Тея? Не знам... дали е просто съвпадение?
Много елементарно за човек, който ползва интернет.
Интересен е собственикът - не се шуми, хвалебствени материали в полупрофи места, изтрит профил...

Чий профил е изтрит? Това е потенциално интересна нишка.
Виж целия пост
# 45 444
Ако някой с претенции за юридически познания и интерес към житието и битието на Ивей отвори ТР, то ще излязат много интересни данни.
То е много интересно и самата българска кантора, която също е работила за защитниците на Росатом.
Виж целия пост
# 45 445
А пожарът не беше ли точно там?
Всъщност къде са съхранявали пелетите, които после са били разхвърляни и запалени?
Запалени са в склада или в някое друго помещение?
Виж целия пост
# 45 446
Странно ми е хижата и НАКЗТ да подновят дейност преди официалното приключване на случая (стига информацията да е наистина достоверна). С какъв кураж биха го направили на фона на нещата, които бяха съобщени дотук на брифингите?…
Виж целия пост
# 45 447
Не разбрах, свалиха охраната ли?
Виж целия пост
# 45 448
Не разбрах, свалиха охраната ли?
Крайно време е да свалят охраната.
Това си е частна собственост и собствениците да си я охраняват.
Жълтите сърца трябва да събират пари и за охрана.
Вероятно ще трябва да я пазят от любопитни боровинкоберачи.Щото има доста ХХХХ, които не ги познават, ама ги обичат.
Виж целия пост
# 45 449
Нямате представа какви милиони се изсипват в тези розово-зелени бездънни природозащитни ями.
Ама така кажете, че всъщност само това Ви е на сърцето, не се стеснявайте! Ясно, че смъртта на хората изобщо не Ви интересува.
А питахте ли децата си, дали това би ги накарало да емигрират, или по-скоро безмерната престъпност и корупция?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия