Шокиращо масово самоубийство или убийство в Петрохан - какво знаем и какво липсва

  • 1 484 633
  • 45 470
# 45 450
По яростта, с която се скача върху моите предположения, разбирам че не са чак толкова абсурдни. Simple Smile

Така, в хронологията.. някъде там около въоръжаването е и сигналът на Валери.
Ще рискува ли ИК да бъде свързано името му с хомо история. Вярно, Валери е голям и това не е педофилия, но все пак...
Будистки лама, известен в средите си пещерняк и гмуркач, и изведнъж.. орезилен.
Защо да не е невъзможно да са го въвлекли пряко волята му в някаква конструкция.
Ние ще си траем за хомо изцепката с Валери, ти и приятелчетата ти ще опазвате природата около тази хижа. Ще посрещате и изпращате важни гости и т.н. каквото е трябвало.
Докато един ден на ИК не му писва от цялата кочина.
Уморихме се да се борим с тази кочина. С коя по-точно кочина? Ще разберем ли изобщо?

интересно е, че всичките ви предположения са за нещо "против волята Му"
много интересно как все против
трябва да са го държали с нещо, а какво ли е то, семейство и деца няма, само едно пещернячество (и секта не е имало според вас)
Виж целия пост
# 45 451
Да бе, карма-фарина-флореситова, знам че гнусно е любимата ти дума. Гнусна на мен ми е позицията ти.

Престрелка е имало, защото във фоайето е било пълно с гилзи. По информация от кмета на Гинци.
Ако е имало престрелка във фоайето, то всичко ще е саде само кръв и мозък. А по информация от кмета на Гинци няма такова нещо. А и всичко вътре трябва да е на решето - стени, мебели, тавани, прозорци.
Виж целия пост
# 45 452
А пожарът не беше ли точно там?
Всъщност къде са съхранявали пелетите, които после са били разхвърляни и запалени?
Запалени са в склада или в някое друго помещение?
Виж целия пост
# 45 453
Няма ярост, забавни са предположенията. Меко казано.
Виж целия пост
# 45 454
Странно ми е хижата и НАКЗТ да подновят дейност преди официалното приключване на случая (стига информацията да е наистина достоверна). С какъв кураж биха го направили на фона на нещата, които бяха съобщени дотук на брифингите?…
Виж целия пост
# 45 455
Не разбрах, свалиха охраната ли?
Виж целия пост
# 45 456
Не разбрах, свалиха охраната ли?
Крайно време е да свалят охраната.
Това си е частна собственост и собствениците да си я охраняват.
Жълтите сърца трябва да събират пари и за охрана.
Вероятно ще трябва да я пазят от любопитни боровинкоберачи.Щото има доста ХХХХ, които не ги познават, ама ги обичат.
Виж целия пост
# 45 457
Не знам с какво моите постове са ударили дъното, при условие че изказвам хипотези, по-скоро засягащи криминалния случай.
За мен постовете, подиграващи се със смъртта на шест души, са дъно. Гаврите на тема самоубийства са дъно. Но, всеки да си пише, затова е темата.
Че коментирам една потребителка... ами обърнете внимание как постовете на профилите се включват по едно и също време, през пет минути. Е как пък трима отделни хора се синхронизират толкова перфектно.

Разсъждавам си върху различни версии, хипотези. С какво толкова предизвиквам ярост, не разбирам. Ама наистина не разбирам. Мен ме интересува криминалния случай. Разглеждам го като загадка и толкова.
Виж целия пост
# 45 458
Нямате представа какви милиони се изсипват в тези розово-зелени бездънни природозащитни ями.
Ама така кажете, че всъщност само това Ви е на сърцето, не се стеснявайте! Ясно, че смъртта на хората изобщо не Ви интересува.
А питахте ли децата си, дали това би ги накарало да емигрират, или по-скоро безмерната престъпност и корупция?
Виж целия пост
# 45 459
Karmacoma, съгласна съм с теб. Доста пари има покрай финансирането на подобни проекти, някои са и Европейски проекти, и т.н. Интересно би било да се помисли защо хора, които не са учили за военни, ще решат да стават рейнджъри на стари години. Рязка промяна в курса на кораба? Наричат се с гръмкото име “Национална агенция”, без да има нищо национално в тяхното сдружение. Въоръжават се до зъби с всевъзможни оръжия и решават, че ще пазят една определена местност от всички, включително от обикновените туристи? Пазят я с оръжия, досущ като едни истински блюстители на реда. Само, че те не са такива.
Виж целия пост
# 45 460
Може ли някой да припомни..шест месеца ли беше максималният  срок, в който разследването трябва да приключи случая. Както върви, до началото на август няма да има развитие...
Виж целия пост
# 45 461
А, Белев дето не познаваше ламата, пък се кичили заедно по трифонзарезаните. На всичкото отгоре, снимката била колаж. И той е брал от боровинките май. Нямате представа какви милиони се изсипват в тези розово-зелени бездънни природозащитни ями.
Абсолютно съм съгласна! Милиони се дават за броене или наблюдение на лалугери и кълвачи..
Ето инфо..
https://trud.bg/a/articles/petrohan-proekt-na-zelenia-oktopod
Виж целия пост
# 45 462
Vanne, не предизвикваш ярост, но и не отговаряш на въпросите, към твоите версии.
Ти казваш, че е имало престрелка.
Аз питам как точно е станало?
Убийците са влезнали, започнали са яка стрелба, като всяка група е стреляла със своите оръжия.
Накрая 3мата не са ранени, а застреляни от упор или близко разстояние със собствените им оръжия?
Виж целия пост
# 45 463

Че коментирам една потребителка... ами обърнете внимание как постовете на профилите се включват по едно и също време, през пет минути. Е как пък трима отделни хора се синхронизират толкова перфектно.


Аз не бях ли Magenta? 🤣 Сега пък съм други две. Иначе е голяма драма, че разкрихме, че Анонимната е Ралица. 😂

Vanne, не предизвикваш ярост, но и не отговаряш на въпросите, към твоите версии.
Ти казваш, че е имало престрелка.
Аз питам как точно е станало?
Убийците са влезнали, започнали са яка стрелба, като всяка група е стреляла със своите оръжия.
Накрая 3мата не са ранени, а застреляни от упор или близко разстояние със собствените им оръжия?

Нищо не сте разбрали. Стреляли са се с пистолетите на "рейнджърите", защото не са си носили своите. А с кого? Ами, със себе си, разбира се! Но много са внимавали да не се уцелят, затова и няма жертви от тяхна страна. Това е "истинската" версия, другото са "внушения от страна на държавата". 😂
Виж целия пост
# 45 464
Е, АКО, не са се самоубили, а са застреляни, ясно, че са ги обезвредили преди това и са ги очистили с тяхното оръжие, само дето аз не разбрах с кое - с два пистолета, пушка имало ли е, нямало ли е. Не е невъзможно да се направи, та само на това, че са застреляни с тяхно оръжие,  да се базира заключението за самоубийство. Плюс и другите страности...

Ще видим накрая какво ще е заключението, нещо се забави обаче.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия