Шокиращо масово самоубийство или убийство в Петрохан - какво знаем и какво липсва

  • 1 487 254
  • 45 548
# 45 450
Karmacoma, съгласна съм с теб. Доста пари има покрай финансирането на подобни проекти, някои са и Европейски проекти, и т.н. Интересно би било да се помисли защо хора, които не са учили за военни, ще решат да стават рейнджъри на стари години. Рязка промяна в курса на кораба? Наричат се с гръмкото име “Национална агенция”, без да има нищо национално в тяхното сдружение. Въоръжават се до зъби с всевъзможни оръжия и решават, че ще пазят една определена местност от всички, включително от обикновените туристи? Пазят я с оръжия, досущ като едни истински блюстители на реда. Само, че те не са такива.
Виж целия пост
# 45 451
Може ли някой да припомни..шест месеца ли беше максималният  срок, в който разследването трябва да приключи случая. Както върви, до началото на август няма да има развитие...
Виж целия пост
# 45 452
Vanne, не предизвикваш ярост, но и не отговаряш на въпросите, към твоите версии.
Ти казваш, че е имало престрелка.
Аз питам как точно е станало?
Убийците са влезнали, започнали са яка стрелба, като всяка група е стреляла със своите оръжия.
Накрая 3мата не са ранени, а застреляни от упор или близко разстояние със собствените им оръжия?
Виж целия пост
# 45 453
Е, АКО, не са се самоубили, а са застреляни, ясно, че са ги обезвредили преди това и са ги очистили с тяхното оръжие, само дето аз не разбрах с кое - с два пистолета, пушка имало ли е, нямало ли е. Не е невъзможно да се направи, та само на това, че са застреляни с тяхно оръжие,  да се базира заключението за самоубийство. Плюс и другите страности...

Ще видим накрая какво ще е заключението, нещо се забави обаче.
Виж целия пост
# 45 454
Е, АКО, не са се самоубили, а са застреляни, ясно, че са ги обезвредили преди това и са ги очистили с тяхното оръжие, само дето аз не разбрах с кое - с два пистолета, пушка имало ли е, нямало ли е. Не е невъзможно да се направи, та само на това, че са застреляни с тяхно оръжие,  да се базира заключението за самоубийство. Плюс и другите страности...

Ще видим накрая какво ще е заключението, нещо се забави обаче. А уж нещата изглеждаха ясни.

Едно е да ги обезвредят, като например ги изненадат и им вземат оръжията.
Съвсем друго е да влезнат, да гърмят със своите, чужди оръжия из хижата и после да инсцинират самоубийство вече с оръжята на рейнджърите.
Виж целия пост
# 45 455
А, Белев дето не познаваше ламата, пък се кичили заедно по трифонзарезаните. На всичкото отгоре, снимката била колаж. И той е брал от боровинките май. Нямате представа какви милиони се изсипват в тези розово-зелени бездънни природозащитни ями.
Абсолютно съм съгласна! Милиони се дават за броене или наблюдение на лалугери и кълвачи..
Ето инфо..
https://trud.bg/a/articles/petrohan-proekt-na-zelenia-oktopod
И аз съм съгласна. Долу лалугерите!
Може и такава тема да отворите. Може и аз да се включа за лалугерите.
Виж целия пост
# 45 456
Рокет, нали епизодът започва с пожар? Гърмежите са по-късно. Това ни казаха да видим на филмите.
Виж целия пост
# 45 457
Продължавам с разсъжденията.
Ако хижата се е ползвала и от други хора за някакви цели, тези хора са ползвали и оръжията на групата. Нормално са имали достъп до тези оръжия и е било лесно да обезоръжат и застрелят тримата.
Може би са идвали от време на време. Може би са дошли отново на 01.02. и са останали вечерта. За да ликвидират момчетата.
Склонна съм да приема, че на Околчица може и Калушев да е убил момчетата и да се е самоубил после. Ако е нямал друг изход, виждайки какво става в хижата.
Затова е инструктирал и Деян да бяга в Мексико.

Хижата е била под постоянно видеонаблюдение. Подслушвана и наблюдавана. Защо? А защо полицията държеше да ни покаже записите. Защо трябваше цяла България да изгледа последните мигове на тези хора и да ги заплюе после като гнусни сектанти.
Виж целия пост
# 45 458

Склонна съм да приема, че на Околчица може и Калушев да е убил момчетата и да се е самоубил после. Ако е нямал друг изход, виждайки какво става в хижата.
Затова е инструктирал и Деян да бяга в Мексико.



Тук малко Ви се пропуква версията, защото съобщението до Деян е много преди Калушев да убие децата.
Виж целия пост
# 45 459
Защо да се пропуква. Изпратено е вечерта на убийствата в хижата. Може би затова Деян не отива в хижата и остава жив.
Виж целия пост
# 45 460
Съобщението е изпратено точно преди началото на действията по запалване, само/убиване... Колко да се пропуква...
Виж целия пост
# 45 461
Защо да се пропуква. Изпратено е вечерта на убийствата в хижата. Може би затова Деян не отива в хижата и остава жив.

Вие явно забравяте какво пишете, не знам.

Съобщението е изпратено точно преди началото на действията по запалване, само/убиване... Колко да се пропуква...

И Вие ли не четете?! 🤦‍♀️

Значи Калушев вижда какво става в хижата и разбира, че няма изход, затова убива децата и инструктира Деян да бяга в Мексико. Питам как става това, като съобщението до Деян е изпратено няколко дни преди убийствата на Околчица?
Виж целия пост
# 45 462
Продължавам с разсъжденията.
Ако хижата се е ползвала и от други хора за някакви цели, тези хора са ползвали и оръжията на групата. Нормално са имали достъп до тези оръжия и е било лесно да обезоръжат и застрелят тримата.
Може би са идвали от време на време. Може би са дошли отново на 01.02. и са останали вечерта. За да ликвидират момчетата.
Склонна съм да приема, че на Околчица може и Калушев да е убил момчетата и да се е самоубил после. Ако е нямал друг изход, виждайки какво става в хижата.
Затова е инструктирал и Деян да бяга в Мексико.

Хижата е била под постоянно видеонаблюдение. Подслушвана и наблюдавана. Защо? А защо полицията държеше да ни покаже записите. Защо трябваше цяла България да изгледа последните мигове на тези хора и да ги заплюе после като гнусни сектанти.
Не бях чувала някой да си предоставя личното оръжие, което му се води на отчет, на някой друг да си го ползва. Това вече е малко малоумно.
Виж целия пост
# 45 463
Ами в какво да ги обвиня?
За педофилия нямам доказателства, будизмът не ми пречи, гонили туристите да не хвърлят фасове и правят боклуци.
Обвинявам ги, че са държали Алекс в хижата насред оръжията и тайната дейност. Само затова мога да ги обвиня, ето правя го. Не че и друг път не съм го писала.
Виж целия пост
# 45 464

Не бях чувала някой да си предоставя личното оръжие, което му се води на отчет, на някой друг да си го ползва. Това вече е малко малоумно.

А, малко.

Ще дойдат сульо и пульо и ще "използват" оръжията, които са на името на "рейнджърите". И когато сульо и пульо убият някой, кой отива в затвора? Кой ненормалник би си раздавал оръжието наляво и надясно? Кой?


Обвинявам ги, че са държали Алекс в хижата насред оръжията и тайната дейност.

Само него ли? А другите деца през годините?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия