Шокиращо масово самоубийство или убийство в Петрохан - какво знаем и какво липсва

  • 1 486 834
  • 45 538
# 45 465
Аз пък друго збелязвам, което ми боде очите. Виждам модел. А има ли модел има умисъл. И моделът е - имаме две групи от по трима човека, като във всяка група двама са застреляни в главата, един от тройката под брадичката (в устата).  Питам се защо? И ми идва един единствен логичен отговор. Защото изстрел в устата/брадичка се свърза основно със самоубийство. Както тук доста хора спорехте, че на убиец няма да му е хич удобно да убива в брадичката с дълго оръжие. Демек, трябвало е във всяка тройка да има един явен за пред публиката самоубиец.
Виж целия пост
# 45 466
Добре де, ако Калушея е видял каквонстава в хижата, защо не се е обърнал къю: 112, някаква гореща линия на МВР, родител, роднина, приятел, facebook, instagram?
Как си обяснявате той да разбере, че хората, с които дели хляб, вода, ден и нощ биват избивани, а той не се опитва да каже кой го е направил?
Виж целия пост
# 45 467
Добре де, ако Калушея е видял каквонстава в хижата, защо не се е обърнал къю: 112, някаква гореща линия на МВР, родител, роднина, приятел, facebook, instagram?
Как си обяснявате той да разбере, че хората, с които дели хляб, вода, ден и нощ биват избивани, а той не се опитва да каже кой го е направил?
Това е много добър въпрос!
Защо е нямал доверие в институциите да му спасят живота, неговия и на децата.
Виж целия пост
# 45 468
Умисъл?
Няма самоубийство без умисъл
Освен ако не е нещастен случай което не знам води ли се самоубийство.
Повечето самозастрелвания са в слепоочието. В устата пушки защото не става по другия начин.
Аз не знам тия хора ходили ли са в казарма?
Разбирам момчетата да се гърмят толкова нефелно, но чичаци от поколението със задължително военно?

Те според мен са се самоусилвали, имаше такъв модел, заради липсата на нормални топли емоционални отношения.
Виж целия пост
# 45 469
А защо не е пратил на Майсторова и на Ралица информация. Ако се случи нещо с тях да я разгласят! И не е като да не е писал на майка си.
Виж целия пост
# 45 470
Да не забравяме, че Дечо и Пламен нямат законно регистрирани оръжия, и е доста нелогично да са се гръмнали сами с чуждо оръжие.
Виж целия пост
# 45 471
Да не забравяме, че Дечо и Пламен нямат законно регистрирани оръжия, и е доста нелогично да са се гръмнали сами с чуждо оръжие.
Съвсем логично е
Нали са се упражнявали преди това в стрелби.
Виж целия пост
# 45 472
Добре де, ако Калушея е видял какво става в хижата, защо не се е обърнал към: 112, някаква гореща линия на МВР, родител, роднина, приятел, facebook, instagram?
Как си обяснявате той да разбере, че хората, с които дели хляб, вода, ден и нощ биват избивани, а той не се опитва да каже кой го е направил?
Не ви ли хрумва,че отговорът би могъл да е, че не е можел, бил е възпрепятстван да пише колкото му душа иска на всеки n на брой съобщения и тн.
Виж целия пост
# 45 473
Добре де, ако Калушея е видял какво става в хижата, защо не се е обърнал към: 112, някаква гореща линия на МВР, родител, роднина, приятел, facebook, instagram?
Как си обяснявате той да разбере, че хората, с които дели хляб, вода, ден и нощ биват избивани, а той не се опитва да каже кой го е направил?
Не ви ли хрумва,че отговорът би могъл да е, че не е можел, бил е възпрепятстван да пише колкото му душа иска на всеки n на брой съобщения и тн.

Тоест, било му е позволено да пише само на Майсторова съобщение, което почва с "Нищо което чуеш не е истина...."?

Vanne, а защо не е вярвал на роднините си, на близките, на случайни хора по социалните мрежи? Може ли в случая да говорим за параноя или психоза, която е излизала извън границите на нормалното?
Само преди 2-3 седмици беше този случай, в който баща качи клипчето с това как един дядо гази велсипеда на детето му, заради шепа набрани череши. Мисля че всички видяхме обществения отзвук.
Виж целия пост
# 45 474
Аз искам да знам как НПО създадено преди 20 дни има среща с министър и сключва споразумение с министерство. Ето това много искам да разбера. И много се надявам министърът да е привикван на повечко разпити.
Искам да знам другият министър защо и то по бързата процедура дало лиценз на училище Космос.
Искам да знам защо кметът лъга за сумите.
Искам да знам кой разпореди това безобразие на служба КОС с разрешителните.
Много неща искам да знам.. все интересни.
Виж целия пост
# 45 475
Във Великобритания трима затворници са убили мъж, осъден за смъртта на осиновеното си дете! И това затворници! А тук майки с жар и плам оневиняват мъж, отглеждащ малки момчета в гората. Деца, които не са ходили на училище, деца изоирани от връстниците си, заобиколени от опасни оръжия. И довел ги по един или друг начин до гибел!
Виж целия пост
# 45 476
Скрит текст:
Да не забравяме, че Дечо и Пламен нямат законно регистрирани оръжия, и е доста нелогично да са се гръмнали сами с чуждо оръжие.
Съвсем логично е
Нали са се упражнявали преди това в стрелби.
Няма подобна информация Дечо и Пламен да са се упражнявали в стрелба. Чиста проба спекулация си е това твърдение.
Виж целия пост
# 45 477
А на мен ми е интересно в стройната версия на Ваннето как така тежковъоръжени наемници живеят в опасаната с видеонаблюдение хижа, близко до Гинци, в което както видяхме, хората любопитстват доста (и хижарите определено са предизвиквали интерес, заради действията си) и няма следа от тях. Нито някой от селото ги е виждал, нито на камерите ги има.
А, да, сетих се, сега ще стигнем пак до "записите са манипулирани", "десетки разследващи прикриват" и "аз на полицаите не вярвам".
Виж целия пост
# 45 478
Ами Валери е злоупотребявал с наркотици и е лъжел и манипулирал майка си и баща си. Това как се нарича? Това не си го измислям, а го казва майка му.
Сега може вече да се е променил, но към момента, в който е бил при ИК, си е бил точно такъв.
Виж целия пост
# 45 479
Ами Валери е злоупотребявал с наркотици и е лъжел и манипулирал майка си и баща си. Това как се нарича? Това не си го измислям, а го казва майка му.
Сега може вече да се е променил, но към момента, в който е бил при ИК, си е бил точно такъв.

Ааа, значи щом майка му казва, че е наркоман - вярваме й! Но щом каже, че Калушев се е изстрелвал през фонтанелата и разкаже всички останали ненормални неща, които са били ежедневие в сектата - не й вярваме, тя си така си дрънка глупости. Много удобно, ама не става така.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия