Шокиращо масово самоубийство или убийство в Петрохан - какво знаем и какво липсва

  • 1 493 296
  • 45 705
# 45 570
Това ще да е мотива.Да.Остаряването.И убиват близките си да не страдат с остаряването...Отивам да си купя Глок.
Виж целия пост
# 45 571
Още преди 13 години от будисткия форум са усетили, че нещата с нашия лама не поемат в добра посока. Още тогава е имало червени флагове около него, мога да си представя колко се е изродил култа му за повече от десетилетие от тогава.

Обаче много народ неистово страда и защитава една секта, явно им е жизнена необходимост - пожелавам им скоро да си намерят следващия "духовен водач".
Аз след този случай съм нащрек, защото мислех че сектите са останали някъде в 90-те, но не било така. Поне 3-4 предполагаеми такива са ми излизали във фейса наскоро.
Виж целия пост
# 45 572
Това ще да е мотива.Да.Остаряването.И убиват близките си да не страдат с остаряването...Отивам да си купя Глок.
Пак го правите! Изваждате дума от текст и започвате интерпретации. Манипулативно е, но пък и много поучително как действа един манипулатор. Я пак, прочетете какво съм написала, но моля не пропускайте думите около “остаряване”
Виж целия пост
# 45 573
Като привилегировани ( ИК и ИИ със сигурност са) не знам кое точно имат за кочина.
Виж целия пост
# 45 574
В момента, в който вече не са били чак толкова привилегировани и са започнали да ги проверяват. И накрая, когато чадърът се е затворил, държавата е станала "кочина". Докато е имало пари и върволица от деца, без никой да задава въпроси, всичко е било наред.
Виж целия пост
# 45 575
Като привилегировани ( ИК и ИИ със сигурност са) не знам кое точно имат за кочина.


Усеща се едно чувства за превъзходство над останалите с тези думи (за кочината). Майсторова също така звучи арогантно, казвайки, че Калушев изобщо не трябвало да се връща в България.
Виж целия пост
# 45 576
Правоимащите повечето са си баш така.

Щом е вървяло към разкриване, да вземат да кажат с какво точно са се занимавали докато са летели с кемпер насам-натам.
Виж целия пост
# 45 577
Като привилегировани ( ИК и ИИ със сигурност са) не знам кое точно имат за кочина.


Усеща се едно чувства за превъзходство над останалите с тези думи (за кочината). Майсторова също така звучи арогантно, казвайки, че Калушев изобщо не трябвало да се връща в България.
Тя отскоро е станала кочина, преди това им е била рай..
Виж целия пост
# 45 578
Като доста политически активни(били са на протестите мин година, НЗ го има на снимка.. СА изглежда е доста политически активна..) Васил Терзиев нали е спонсор и редица политици, Кирил Петков нали и той е бил там, ама се е карал с ИК(не знам дали това не е само слух), показват кое според тях, а и според много българи е Кочината. Интересно Бойко Борисов нали го има в една снимка с ИК на спасяването с децата в духлата. Интересно Бойко май не е правил почти никакви изказвания за Петрохан, а той има обикновено мнение за всичко, поправете ме ако има конкретни изказвания
Виж целия пост
# 45 579
Като доста политически активни(били са на протестите мин година, НЗ го има на снимка.. СА изглежда е доста политически активна..) Васил Терзиев нали е спонсор и редица политици, Кирил Петков нали и той е бил там, ама се е карал с ИК(не знам дали това не е само слух), показват кое според тях, а и според много българи е Кочината. Интересно Бойко Борисов нали го има в една снимка с ИК на спасяването с децата в духлата. Интересно Бойко май не е правил почти никакви изказвания за Петрохан, а той има обикновено мнение за всичко, поправете ме ако има конкретни изказвания
Борисов е бил 2010г при Духлата в качеството си на премиер. Не е имал познанство с никой от групата, то тези които са ги познавали и са им ходили на крака в хижата мълчат кат пукали,  та той ли да се изказва...
Виж целия пост
# 45 580
Именно заради онези които са му ходили на крака, кочината от смисъла на протестите е една. Кочината която се Тресе.
Виж целия пост
# 45 581
Като доста политически активни(били са на протестите мин година, НЗ го има на снимка.. СА изглежда е доста политически активна..) Васил Терзиев нали е спонсор и редица политици, Кирил Петков нали и той е бил там, ама се е карал с ИК(не знам дали това не е само слух), показват кое според тях, а и според много българи е Кочината. Интересно Бойко Борисов нали го има в една снимка с ИК на спасяването с децата в духлата. Интересно Бойко май не е правил почти никакви изказвания за Петрохан, а той има обикновено мнение за всичко, поправете ме ако има конкретни изказвания
Борисов е бил 2010г при Духлата в качеството си на премиер. Не е имал познанство с никой от групата, то тези които са ги познавали и са им ходили на крака в хижата мълчат кат пукали,  та той ли да се изказва...

Това е, което аз съм виждала / в края на статията/  boulevardbulgaria.bg/articles/borisov-poiska-smyanata-na-tsitselkov-prizna-zapryanov-za-svoy-i-pozhela-uspeh-na-bachvarova?fbclid=IwY2xjawSnHn5leHRuA2FlbQIxMQBicmlkETBGN0J6S1ZrUHM2THNtRVVlc3J0YwZhcHBfaWQQMjIyMDM5MTc4ODIwMDg5MgABHrJWOzuKhvpVj-zft2U2EoO477sk20ZYmSd2hSpVFdYxjngpdISE3jbI98Ob_aem_JWUFXrHdzbhctWUuJanx6A и при Мон Дьо  , но по - скоро коментираше институциите в разследването не и самите петроханци.
Виж целия пост
# 45 582
CA е активна за една партия, но парите на мъжа й идват по противоположна линия. Хич й нямам вяра.
Шеф на службите докато са процъфтявали май е един и същи човек.
Виж целия пост
# 45 583
CA е активна за една партия, но парите на мъжа й идват по противоположна линия. Хич й нямам вяра.
Шеф на службите докато са процъфтявали май е един и същи човек.

Точно. И аз това си го мислех.

Лично аз на София Андреева нямам никакво доверие.
Виж целия пост
# 45 584
Тука има едни хора, които уж много държат на презумпцията "невинен до доказване на противното", но само когато им изнася на тях. Същите хора се чудят как да припишат тази случка я на Пеевски, я на Борисов, а ако може и на двамата едновременно, защото на тези двамата очевидно всичко може да им се припише. Момичета, разсъждавате изключително предубедено относно това, кои могат да са добри, и кои не само могат, ами са си задължително лоши. Водите се от омраза, заради която сте готови да загърбите всеки реален, обективен факт, а също и здравия си разум.
Освен това нивото на темата падна много заради постоянните нелепи твърдения на противниците на официалната версия. Напр. за това, че може в нормална ситуация една камина на пелети да изпуска пушек, та чак да излиза от помещението навън. Всички камини на пелети са със затворени горивни камери, така се произвеждат по дизайн. Откритите камини работят с дърва или с брикети, но не и с пелети. Ако пелетно котле или камина изпускат пушек в помещението, това определено би било повод за големи притеснения и спешни действия. Също така всички отоплителни системи с водна риза се проектират със защита срещу спиране на тока - има различни варианти да се осигури такава, но е задължителна при изграждането им.
Аз просто се чудя дали да пиша повече тук, все пак да се демонстрира наивност - как да е, но да се демонстрира явна некомпетентност, вече не е ОК. Да не говорим и за това, че има 2-3 лица от Ягодка, които докладват непрекъснато, когато дадено мнение не им изнася и се трие на поразия. Защо да си хаби нормалният човек времето да пише, след като не е наясно дали написаното ще оцелее? Май няма смисъл.
Хайде защитници в темата на Пеевски и Борисов ли има? Ха ха, те са направили достатъчно и се разтресоха, видя се на изборите.. Няма нужда никой да им приписва нищо. Просто казвам коя е кочината в смисъла на протестите,доста популярно название е.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия