Шокиращо масово самоубийство или убийство в Петрохан - какво знаем и какво липсва

  • 1 490 016
  • 45 623
# 45 570
Аз пък си мисля, на база слушано и гледано, ИК си е бил манипулатор. Благодарение на баща си е ползвал облаги, а и съм сигурна, че е знаел перфектно как да заобиколи/надхитри системата-има данни за това. Та, защо не, като за последно да заблуди/затрудни държавата-все пак този човек е имал изключително висока самооценка за особата си. Това дава и обяснение на заплетеното около самите самоубийства и убийства. Това за мен е по-логичното обяснение за случилото се, отколкото “мафията ги уби”. Мотивът-изтощително е за всеки един човек, особено отиващ към 60те да започва нови дейности. Да, никой не си слага край на живота, защото остарява, но ако нямаш спирачки твърде е възможно леко да превъртиш и да започнеш с мислите “уморих се от кочината, никой не оценява това, което правя, никой не помага вече” Реално как се е борил с тази кочина, какво точно е правил в тази борба? Аз лично намирам само борба за лично оцеляване.
Виж целия пост
# 45 571
Това ще да е мотива.Да.Остаряването.И убиват близките си да не страдат с остаряването...Отивам да си купя Глок.
Виж целия пост
# 45 572
Още преди 13 години от будисткия форум са усетили, че нещата с нашия лама не поемат в добра посока. Още тогава е имало червени флагове около него, мога да си представя колко се е изродил култа му за повече от десетилетие от тогава.

Обаче много народ неистово страда и защитава една секта, явно им е жизнена необходимост - пожелавам им скоро да си намерят следващия "духовен водач".
Аз след този случай съм нащрек, защото мислех че сектите са останали някъде в 90-те, но не било така. Поне 3-4 предполагаеми такива са ми излизали във фейса наскоро.
Виж целия пост
# 45 573
Това ще да е мотива.Да.Остаряването.И убиват близките си да не страдат с остаряването...Отивам да си купя Глок.
Пак го правите! Изваждате дума от текст и започвате интерпретации. Манипулативно е, но пък и много поучително как действа един манипулатор. Я пак, прочетете какво съм написала, но моля не пропускайте думите около “остаряване”
Виж целия пост
# 45 574
Като привилегировани ( ИК и ИИ със сигурност са) не знам кое точно имат за кочина.
Виж целия пост
# 45 575
В момента, в който вече не са били чак толкова привилегировани и са започнали да ги проверяват. И накрая, когато чадърът се е затворил, държавата е станала "кочина". Докато е имало пари и върволица от деца, без никой да задава въпроси, всичко е било наред.
Виж целия пост
# 45 576
Като привилегировани ( ИК и ИИ със сигурност са) не знам кое точно имат за кочина.


Усеща се едно чувства за превъзходство над останалите с тези думи (за кочината). Майсторова също така звучи арогантно, казвайки, че Калушев изобщо не трябвало да се връща в България.
Виж целия пост
# 45 577
Правоимащите повечето са си баш така.

Щом е вървяло към разкриване, да вземат да кажат с какво точно са се занимавали докато са летели с кемпер насам-натам.
Виж целия пост
# 45 578
Като привилегировани ( ИК и ИИ със сигурност са) не знам кое точно имат за кочина.


Усеща се едно чувства за превъзходство над останалите с тези думи (за кочината). Майсторова също така звучи арогантно, казвайки, че Калушев изобщо не трябвало да се връща в България.
Тя отскоро е станала кочина, преди това им е била рай..
Виж целия пост
# 45 579
Като доста политически активни(били са на протестите мин година, НЗ го има на снимка.. СА изглежда е доста политически активна..) Васил Терзиев нали е спонсор и редица политици, Кирил Петков нали и той е бил там, ама се е карал с ИК(не знам дали това не е само слух), показват кое според тях, а и според много българи е Кочината. Интересно Бойко Борисов нали го има в една снимка с ИК на спасяването с децата в духлата. Интересно Бойко май не е правил почти никакви изказвания за Петрохан, а той има обикновено мнение за всичко, поправете ме ако има конкретни изказвания
Виж целия пост
# 45 580
Като доста политически активни(били са на протестите мин година, НЗ го има на снимка.. СА изглежда е доста политически активна..) Васил Терзиев нали е спонсор и редица политици, Кирил Петков нали и той е бил там, ама се е карал с ИК(не знам дали това не е само слух), показват кое според тях, а и според много българи е Кочината. Интересно Бойко Борисов нали го има в една снимка с ИК на спасяването с децата в духлата. Интересно Бойко май не е правил почти никакви изказвания за Петрохан, а той има обикновено мнение за всичко, поправете ме ако има конкретни изказвания
Борисов е бил 2010г при Духлата в качеството си на премиер. Не е имал познанство с никой от групата, то тези които са ги познавали и са им ходили на крака в хижата мълчат кат пукали,  та той ли да се изказва...
Виж целия пост
# 45 581
Именно заради онези които са му ходили на крака, кочината от смисъла на протестите е една. Кочината която се Тресе.
Виж целия пост
# 45 582
Като доста политически активни(били са на протестите мин година, НЗ го има на снимка.. СА изглежда е доста политически активна..) Васил Терзиев нали е спонсор и редица политици, Кирил Петков нали и той е бил там, ама се е карал с ИК(не знам дали това не е само слух), показват кое според тях, а и според много българи е Кочината. Интересно Бойко Борисов нали го има в една снимка с ИК на спасяването с децата в духлата. Интересно Бойко май не е правил почти никакви изказвания за Петрохан, а той има обикновено мнение за всичко, поправете ме ако има конкретни изказвания
Борисов е бил 2010г при Духлата в качеството си на премиер. Не е имал познанство с никой от групата, то тези които са ги познавали и са им ходили на крака в хижата мълчат кат пукали,  та той ли да се изказва...

Това е, което аз съм виждала / в края на статията/  boulevardbulgaria.bg/articles/borisov-poiska-smyanata-na-tsitselkov-prizna-zapryanov-za-svoy-i-pozhela-uspeh-na-bachvarova?fbclid=IwY2xjawSnHn5leHRuA2FlbQIxMQBicmlkETBGN0J6S1ZrUHM2THNtRVVlc3J0YwZhcHBfaWQQMjIyMDM5MTc4ODIwMDg5MgABHrJWOzuKhvpVj-zft2U2EoO477sk20ZYmSd2hSpVFdYxjngpdISE3jbI98Ob_aem_JWUFXrHdzbhctWUuJanx6A и при Мон Дьо  , но по - скоро коментираше институциите в разследването не и самите петроханци.
Виж целия пост
# 45 583
CA е активна за една партия, но парите на мъжа й идват по противоположна линия. Хич й нямам вяра.
Шеф на службите докато са процъфтявали май е един и същи човек.
Виж целия пост
# 45 584
CA е активна за една партия, но парите на мъжа й идват по противоположна линия. Хич й нямам вяра.
Шеф на службите докато са процъфтявали май е един и същи човек.

Точно. И аз това си го мислех.

Лично аз на София Андреева нямам никакво доверие.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия