Шокиращо масово самоубийство или убийство в Петрохан - какво знаем и какво липсва

  • 1 489 743
  • 45 629
# 45 600
Напълно нормално е за Борисов
Той не е политик, а комбинация от мутра и Бай Ганьо, ама това е съвсем извън темата.
Виж целия пост
# 45 601
То няма нищо нормално в тази история. Нито главните участници, нито донорите им, нито държавата, която са използвали да се вихрят.
Виж целия пост
# 45 602
Напълно нормално е за Борисов
Той не е политик, а комбинация от мутра и Бай Ганьо, ама това е съвсем извън темата.
Други обаче излезнаха политици-балъци.
Дават пари уж за организация, а парите преведени по лична сметка.
Брали боровинки, а сега се крият като мишьоци.
Виж целия пост
# 45 603
Че и въпреки случилото се, същият политик рече, че пак би превел пари... Явно е бил на зор нещо да превежда суми...
Виж целия пост
# 45 604
Синтетичната трева била лек наркотик, пристрастените към трева не били наркомани, затворниците са морални когато убиват. Все по-абсурдни бисери четем. То морал, то чудо.
Какво означава синтетична трева? Тревата си е трева, марихуана, канабис, има го в сума позволени хапченца за главоболие и чайчета, в кексчета, няма европейска столица, в която да съм била и да не съм видяла магазин за продукти с марихуана, легализирани. Ама те и на Петрохан са си пили разни освобождаващи чайчета. Защо се правите на луди?

Синтетични канабиноиди съм пушил, каза Валери.И понеже явно не знаете или не желаете да знаете " Какво означава синтетична трева" ето:
Синтетичната марихуана (синтетични канабиноиди) е опасна група дизайнерски наркотици . Представлява изсушена растителна маса или течност за вейпове, напръскана с лабораторно създадени химикали. Тези вещества целят имитиращ ефект на естествения канабис, но са многократно по- токсични и непредвидими.
Ефектите върху тялото са драстични и животозастрашаващи, тъй като съдържанието на химикалите е неизвестно:Силно учестен сърдечен ритъм и повишено кръвно налягане.Остри паник атаки, тежки психози и параноя.Силно гадене и възстановяване.Инфаркти и риск от фатален край.Силно желание за вдигане на дозата, абстиненция и “глад” за дрога, като са посочени и смъртни случаи, които нарастват в пъти през годините
Редовната употреба на продукти, съдържащи синтетични канабиноиди, може да увеличи риска от развитие/отключване на психични заболявания, включително шизофрения.
Ето тук има повече инфо, за да видите, за какво става на въпрос.
https://alcotester.bg/sintetichni-kanabinoidi/
Мързеливка, не се хаби да пишеш и да се правиш на интересна. Само с няколко изпушени цигари марихуана наркоман не се става и няма нужда от лечение. Другите л@йна, които употребяват са ясни. Валери каза освен това, че ламата го е принуждавал по неговия си начин с манипулации и разни мантри да правят секс. Това ще го коментираш ли? На това вярваш ли на Валери или само, че е пушил дизайнерски цигарки?
   Само тантри , мантри....е с..с, но само марихуана, синтетика не е наркомания? Ми купувате ли на децата си, то е безопасно...Питам, така както вие питате някой ще си прати ли децата в гората...
Виж целия пост
# 45 605
Синтетичната трева била лек наркотик, пристрастените към трева не били наркомани, затворниците са морални когато убиват. Все по-абсурдни бисери четем. То морал, то чудо.
Какво означава синтетична трева? Тревата си е трева, марихуана, канабис, има го в сума позволени хапченца за главоболие и чайчета, в кексчета, няма европейска столица, в която да съм била и да не съм видяла магазин за продукти с марихуана, легализирани. Ама те и на Петрохан са си пили разни освобождаващи чайчета. Защо се правите на луди?

Синтетични канабиноиди съм пушил, каза Валери.И понеже явно не знаете или не желаете да знаете " Какво означава синтетична трева" ето:
Синтетичната марихуана (синтетични канабиноиди) е опасна група дизайнерски наркотици . Представлява изсушена растителна маса или течност за вейпове, напръскана с лабораторно създадени химикали. Тези вещества целят имитиращ ефект на естествения канабис, но са многократно по- токсични и непредвидими.
Ефектите върху тялото са драстични и животозастрашаващи, тъй като съдържанието на химикалите е неизвестно:Силно учестен сърдечен ритъм и повишено кръвно налягане.Остри паник атаки, тежки психози и параноя.Силно гадене и възстановяване.Инфаркти и риск от фатален край.Силно желание за вдигане на дозата, абстиненция и “глад” за дрога, като са посочени и смъртни случаи, които нарастват в пъти през годините
Редовната употреба на продукти, съдържащи синтетични канабиноиди, може да увеличи риска от развитие/отключване на психични заболявания, включително шизофрения.
Ето тук има повече инфо, за да видите, за какво става на въпрос.
https://alcotester.bg/sintetichni-kanabinoidi/
Мързеливка, не се хаби да пишеш и да се правиш на интересна. Само с няколко изпушени цигари марихуана наркоман не се става и няма нужда от лечение. Другите л@йна, които употребяват са ясни. Валери каза освен това, че ламата го е принуждавал по неговия си начин с манипулации и разни мантри да правят секс. Това ще го коментираш ли? На това вярваш ли на Валери или само, че е пушил дизайнерски цигарки?
  Само тантри , мантри....е с..с, но само марихуана, синтетика не е наркомания? Ми купувате ли на децата си, то е безопасно...Питам, така както вие питате някой ще си прати ли децата в гората...

Валери бил наркоман, защото експериментирал с марихуана/синтетична марихуана на 15. Влиза в сектата да бъде "излекуван" от зависимостта си и ламата започва да го черпи гъби и ДМТ, но щом Ламата предписва, е полезно. И самият лама, който си има лаборатория и отглежда домашна марихуана, гъби и синтезира ДМТ, не е наркоман, а спасител.
Виж целия пост
# 45 606
Партията от бивши дс-та, осигурявала им чадър, проектчета, схемички и частни дарения е била идеална, докато е била на власт..След това рЕзко всичко става кочина...
Виж целия пост
# 45 607
Че и въпреки случилото се, същият политик рече, че пак би превел пари... Явно е бил на зор нещо да превежда суми...
В кочина живеял Ламата и майка му съжалявала, че се е върнал.
Изяли парите дадени от СА. Продал апартаментите на лелите си и тях "опукали".
В Мексико е мислел, че ще обучава деца на чужденци. Желаещи нямало.
Само в БГ- кочината е намерил "хранилка". Ходили в хижата Боровинковци. Давали пари. Явно са били малко за будистки храм и повече ученици.
Виж целия пост
# 45 608
Синтетичната трева била лек наркотик, пристрастените към трева не били наркомани, затворниците са морални когато убиват. Все по-абсурдни бисери четем. То морал, то чудо.
Какво означава синтетична трева? Тревата си е трева, марихуана, канабис, има го в сума позволени хапченца за главоболие и чайчета, в кексчета, няма европейска столица, в която да съм била и да не съм видяла магазин за продукти с марихуана, легализирани. Ама те и на Петрохан са си пили разни освобождаващи чайчета. Защо се правите на луди?

Синтетични канабиноиди съм пушил, каза Валери.И понеже явно не знаете или не желаете да знаете " Какво означава синтетична трева" ето:
Синтетичната марихуана (синтетични канабиноиди) е опасна група дизайнерски наркотици . Представлява изсушена растителна маса или течност за вейпове, напръскана с лабораторно създадени химикали. Тези вещества целят имитиращ ефект на естествения канабис, но са многократно по- токсични и непредвидими.
Ефектите върху тялото са драстични и животозастрашаващи, тъй като съдържанието на химикалите е неизвестно:Силно учестен сърдечен ритъм и повишено кръвно налягане.Остри паник атаки, тежки психози и параноя.Силно гадене и възстановяване.Инфаркти и риск от фатален край.Силно желание за вдигане на дозата, абстиненция и “глад” за дрога, като са посочени и смъртни случаи, които нарастват в пъти през годините
Редовната употреба на продукти, съдържащи синтетични канабиноиди, може да увеличи риска от развитие/отключване на психични заболявания, включително шизофрения.
Ето тук има повече инфо, за да видите, за какво става на въпрос.
https://alcotester.bg/sintetichni-kanabinoidi/
Мързеливка, не се хаби да пишеш и да се правиш на интересна. Само с няколко изпушени цигари марихуана наркоман не се става и няма нужда от лечение. Другите л@йна, които употребяват са ясни. Валери каза освен това, че ламата го е принуждавал по неговия си начин с манипулации и разни мантри да правят секс. Това ще го коментираш ли? На това вярваш ли на Валери или само, че е пушил дизайнерски цигарки?
   Само тантри , мантри....е с..с, но само марихуана, синтетика не е наркомания? Ми купувате ли на децата си, то е безопасно...Питам, така както вие питате някой ще си прати ли децата в гората...

Валери бил наркоман, защото експериментирал с марихуана/синтетична марихуана на 15. Влиза в сектата да бъде "излекуван" от зависимостта си и ламата започва да го черпи гъби и ДМТ, но щом Ламата предписва, е полезно. И самият лама, който си има лаборатория и отглежда домашна марихуана, гъби и синтезира ДМТ, не е наркоман, а спасител.
Не че нещо.. Ама кошери видяхме, че има...Гъбарници видяхме ли? Марихуана видяхме ли?   Толкова се опитате в стремежа си да сте прави, че чак виждате невидими неща...
Виж целия пост
# 45 609
Като доста политически активни(били са на протестите мин година, НЗ го има на снимка.. СА изглежда е доста политически активна..) Васил Терзиев нали е спонсор и редица политици, Кирил Петков нали и той е бил там, ама се е карал с ИК(не знам дали това не е само слух), показват кое според тях, а и според много българи е Кочината. Интересно Бойко Борисов нали го има в една снимка с ИК на спасяването с децата в духлата. Интересно Бойко май не е правил почти никакви изказвания за Петрохан, а той има обикновено мнение за всичко, поправете ме ако има конкретни изказвания
Борисов е бил 2010г при Духлата в качеството си на премиер. Не е имал познанство с никой от групата, то тези които са ги познавали и са им ходили на крака в хижата мълчат кат пукали,  та той ли да се изказва...
Кръгът е от деца на червения елит, новата вълна на промяната, с щипка от връзки с ДС, ББ не е в този мач.
Виж целия пост
# 45 610
Скрит текст:
Борисов всъщност се изказа цветущо макар и с една дума - като каза  'лама' и направи молитвена поза с ръцете през смях, което беше доста показателно за това, че се подиграва с версията на разследването и не изпитва грам емпатия към жертвите.  
Точно това показа, че не изпитва и грам емпатия и се подиграва. Но не на разследващите, а на сектантите.
И за вас е нормално един политик, който толкова години е управлявал държавата, да демонстрира как не изпитва емпатия към 6 жертви, от които и дете, и да се подиграва с трагедията? Неговото поведение спрямо случая прилича на психопатно.
Не съм написала, че за мен е нормално.
Също така не купувам на детето си трева, както не му купувам водка и цигари. Както и не намирам за нормално да го пратя на пдф в гората да ми го гледа.
Виж целия пост
# 45 611
Синтетичната трева била лек наркотик, пристрастените към трева не били наркомани, затворниците са морални когато убиват. Все по-абсурдни бисери четем. То морал, то чудо.
Какво означава синтетична трева? Тревата си е трева, марихуана, канабис, има го в сума позволени хапченца за главоболие и чайчета, в кексчета, няма европейска столица, в която да съм била и да не съм видяла магазин за продукти с марихуана, легализирани. Ама те и на Петрохан са си пили разни освобождаващи чайчета. Защо се правите на луди?

Синтетични канабиноиди съм пушил, каза Валери.И понеже явно не знаете или не желаете да знаете " Какво означава синтетична трева" ето:
Синтетичната марихуана (синтетични канабиноиди) е опасна група дизайнерски наркотици . Представлява изсушена растителна маса или течност за вейпове, напръскана с лабораторно създадени химикали. Тези вещества целят имитиращ ефект на естествения канабис, но са многократно по- токсични и непредвидими.
Ефектите върху тялото са драстични и животозастрашаващи, тъй като съдържанието на химикалите е неизвестно:Силно учестен сърдечен ритъм и повишено кръвно налягане.Остри паник атаки, тежки психози и параноя.Силно гадене и възстановяване.Инфаркти и риск от фатален край.Силно желание за вдигане на дозата, абстиненция и “глад” за дрога, като са посочени и смъртни случаи, които нарастват в пъти през годините
Редовната употреба на продукти, съдържащи синтетични канабиноиди, може да увеличи риска от развитие/отключване на психични заболявания, включително шизофрения.
Ето тук има повече инфо, за да видите, за какво става на въпрос.
https://alcotester.bg/sintetichni-kanabinoidi/
Мързеливка, не се хаби да пишеш и да се правиш на интересна. Само с няколко изпушени цигари марихуана наркоман не се става и няма нужда от лечение. Другите л@йна, които употребяват са ясни. Валери каза освен това, че ламата го е принуждавал по неговия си начин с манипулации и разни мантри да правят секс. Това ще го коментираш ли? На това вярваш ли на Валери или само, че е пушил дизайнерски цигарки?
   Само тантри , мантри....е с..с, но само марихуана, синтетика не е наркомания? Ми купувате ли на децата си, то е безопасно...Питам, така както вие питате някой ще си прати ли децата в гората...

Валери бил наркоман, защото експериментирал с марихуана/синтетична марихуана на 15. Влиза в сектата да бъде "излекуван" от зависимостта си и ламата започва да го черпи гъби и ДМТ, но щом Ламата предписва, е полезно. И самият лама, който си има лаборатория и отглежда домашна марихуана, гъби и синтезира ДМТ, не е наркоман, а спасител.
Не че нещо.. Ама кошери видяхме, че има...Гъбарници видяхме ли? Марихуана видяхме ли?   Толкова се опитате в стремежа си да сте прави, че чак виждате невидими неща...

Има предостатъчно сведения. Биволъ, Тодоров, ако не се лъжа и в част от показанията на Валери беше упоменато.
А пък вече ако смятате, че всички разследващи журналисти, криминални психолози и преки свидетели, които разобличават сектата, лъжат, няма как да ви помогна на фиксациите.
Виж целия пост
# 45 612
Синтетичната трева била лек наркотик, пристрастените към трева не били наркомани, затворниците са морални когато убиват. Все по-абсурдни бисери четем. То морал, то чудо.
Какво означава синтетична трева? Тревата си е трева, марихуана, канабис, има го в сума позволени хапченца за главоболие и чайчета, в кексчета, няма европейска столица, в която да съм била и да не съм видяла магазин за продукти с марихуана, легализирани. Ама те и на Петрохан са си пили разни освобождаващи чайчета. Защо се правите на луди?

Синтетични канабиноиди съм пушил, каза Валери.И понеже явно не знаете или не желаете да знаете " Какво означава синтетична трева" ето:
Синтетичната марихуана (синтетични канабиноиди) е опасна група дизайнерски наркотици . Представлява изсушена растителна маса или течност за вейпове, напръскана с лабораторно създадени химикали. Тези вещества целят имитиращ ефект на естествения канабис, но са многократно по- токсични и непредвидими.
Ефектите върху тялото са драстични и животозастрашаващи, тъй като съдържанието на химикалите е неизвестно:Силно учестен сърдечен ритъм и повишено кръвно налягане.Остри паник атаки, тежки психози и параноя.Силно гадене и възстановяване.Инфаркти и риск от фатален край.Силно желание за вдигане на дозата, абстиненция и “глад” за дрога, като са посочени и смъртни случаи, които нарастват в пъти през годините
Редовната употреба на продукти, съдържащи синтетични канабиноиди, може да увеличи риска от развитие/отключване на психични заболявания, включително шизофрения.
Ето тук има повече инфо, за да видите, за какво става на въпрос.
https://alcotester.bg/sintetichni-kanabinoidi/
Мързеливка, не се хаби да пишеш и да се правиш на интересна. Само с няколко изпушени цигари марихуана наркоман не се става и няма нужда от лечение. Другите л@йна, които употребяват са ясни. Валери каза освен това, че ламата го е принуждавал по неговия си начин с манипулации и разни мантри да правят секс. Това ще го коментираш ли? На това вярваш ли на Валери или само, че е пушил дизайнерски цигарки?
Ти да видиш какви разбирачи на синтетичните наркотици се появиха тутакси.Thinking
Откъде ви е информацията,  колко точно цигари е изпушил със синтетичен канабис, след като е преминал на него, защото не го хващат тестовете.
Виж целия пост
# 45 613
Дори разследващите журналисти се отметнаха от версията си за ритуално, планувано самоубийство и казаха, че не са имали никакво намерение да се самоубиват със сигурност до деня преди трагедията. И че тези неща с религията нямат пряка връзка с причината за трагедията. Само тук още се дъвче тази версия като достоверна, което дори няма как да се докаже.
Виж целия пост
# 45 614
Синтетичната трева била лек наркотик, пристрастените към трева не били наркомани, затворниците са морални когато убиват. Все по-абсурдни бисери четем. То морал, то чудо.
Какво означава синтетична трева? Тревата си е трева, марихуана, канабис, има го в сума позволени хапченца за главоболие и чайчета, в кексчета, няма европейска столица, в която да съм била и да не съм видяла магазин за продукти с марихуана, легализирани. Ама те и на Петрохан са си пили разни освобождаващи чайчета. Защо се правите на луди?

Синтетични канабиноиди съм пушил, каза Валери.И понеже явно не знаете или не желаете да знаете " Какво означава синтетична трева" ето:
Синтетичната марихуана (синтетични канабиноиди) е опасна група дизайнерски наркотици . Представлява изсушена растителна маса или течност за вейпове, напръскана с лабораторно създадени химикали. Тези вещества целят имитиращ ефект на естествения канабис, но са многократно по- токсични и непредвидими.
Ефектите върху тялото са драстични и животозастрашаващи, тъй като съдържанието на химикалите е неизвестно:Силно учестен сърдечен ритъм и повишено кръвно налягане.Остри паник атаки, тежки психози и параноя.Силно гадене и възстановяване.Инфаркти и риск от фатален край.Силно желание за вдигане на дозата, абстиненция и “глад” за дрога, като са посочени и смъртни случаи, които нарастват в пъти през годините
Редовната употреба на продукти, съдържащи синтетични канабиноиди, може да увеличи риска от развитие/отключване на психични заболявания, включително шизофрения.
Ето тук има повече инфо, за да видите, за какво става на въпрос.
https://alcotester.bg/sintetichni-kanabinoidi/
Мързеливка, не се хаби да пишеш и да се правиш на интересна. Само с няколко изпушени цигари марихуана наркоман не се става и няма нужда от лечение. Другите л@йна, които употребяват са ясни. Валери каза освен това, че ламата го е принуждавал по неговия си начин с манипулации и разни мантри да правят секс. Това ще го коментираш ли? На това вярваш ли на Валери или само, че е пушил дизайнерски цигарки?
Ти да видиш какви разбирачи на синтетичните наркотици се появиха тутакси.Thinking
Откъде ви е информацията,  колко точно цигари е изпушил със синтетичен канабис, след като е преминал на него, защото не го хващат тестовете.
Не знам Валери какво е пушил. Но виж, в един период от живота си, съм работила активно със зависими. Така че не ми пускай чаршафи с обяснения кое какво е и до какво води.
Дори разследващите журналисти се отметнаха от версията си за ритуално, планувано самоубийство и казаха, че не са имали никакво намерение да се самоубиват със сигурност до деня преди трагедията. И че тези неща с религията нямат пряка връзка с причината за трагедията. Само тук още се дъвче тази версия като достоверна, което дори няма как да се докаже.
Това е точно така, не са го мислели предварително. Нещо,което се е случило последните дни на януари ги е принудило.и не е защото са били бели и добри.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия