Шокиращо масово самоубийство или убийство в Петрохан - какво знаем и какво липсва

  • 1 490 267
  • 45 632
# 45 615
Пропаднал наркоман никога не съм употребявала, и никога няма да излезе от устата/клавиатурата ми.... по лични съображения. Някои не сме работили с ъс зависими, но сме били покрай такива...
Виж целия пост
# 45 616
Анонимис, отговорете кои са разследващите журналисти, които отричат официалната версия.

Аз още чакам да отговори дали е било нормално отношвнието на Калушев към децата.
Виж целия пост
# 45 617
Анонимис, отговорете кои са разследващите журналисти, които отричат официалната версия.

Аз още чакам да отговори дали е било нормално отношвнието на Калушев към децата.

Аз от месеци чакам линкове към БНТ, които казали, че правителственият хеликоптер Аугуста е летял през нощта в снежната буря до Петрохан. И как 20-годишният НЗ обучавал МВР.
Виж целия пост
# 45 618
Не срещнах данните за синтетичния канабис на Валери, може ли линк?

Искам да вкарам малко фактология конкретно за канабиса, защото в публичното пространство масово се тиражира лъжата, че той е “по-лек“, “по-безопасен“ или предвидим в сравнение със синтетиката.

На пазара на медицински канабис и легална CBD екстракция стандартите на фармацевтичната  гилдия са ясни, но реалността при масовата продукция е следната- сортовете отдавна са селектирани до крайност!
За разлика от хипи времената, когато средните нива са били 12–14% THC, в момента такива няма , никакви.
Всички разпространени сортове са с над 20–23% THC, като пазарът търси и по-силни даже- 25-29-35% ТНС.
Чисто генетично, днешната трева няма нищо общо с миналото-тя е индустриално силна.

Като прибавим и неоспоримия факт (който умишлено или от глупост се спестява на обществеността), че канабисът е абсолютно непредвидим като индивидуална реакция, картината се променя. Съвсем спокойно Валери може да е пушил “нормален“ съвременен канабис и това да е провокирало реакции или психотичен отговор, без изобщо да има намесена синтетика.
Той самият си призна.
"Това, което казва майка ми, в интерес на истината, частично е вярно. Аз пушех трева, марихуана. Вземал съм и... това, което казва също за тестовете, което те ми правеха тестове, също беше вярно. Важно е да се уточни, че никога не съм вземал хероин или не съм бил на някакви тежки наркотици, защото тя казва "синтетика". Синтетични канабиноиди съм пушил, защото исках да продължа да пуша марихуана и това нещо не се случваше лесно, тъй като те ме следяха. Тяхното притеснение на родителите ми основно беше свързано с това, че сестра ми, която доста бегло беше спомената, имаше параноидна шизофрения. И те абсолютно логично хората се притесняваха, че и аз също мога да развия такава, което си е логично притеснение. Та това се случва... аз се запознах точно покрай въпросните ми експерименти с психеделици... се запознах с Калушев", разказва Валери."
Виж целия пост
# 45 619
Анонимис, отговорете кои са разследващите журналисти, които отричат официалната версия.
За пореден път спекулирате и извъртате думите ми, за да търсите провокация и спор с мен. Ще отговарям на каквото преценя, престанете да спамите темата с обръщения към мен.
Многократно вече се коментира в темата, затова не съм отговорила.
Става въпрос за  журналист от бърд, във връзка с това, което аз писах. Вашата свободна и невярна интерпретация, няма общо с думите ми, които сте цитирала в предното си обръщение с цитат, към мен.
Виж целия пост
# 45 620
Пропаднал наркоман никога не съм употребявала, и никога няма да излезе от устата/клавиатурата ми.... по лични съображения. Някои не сме работили с ъс зависими, но сме били покрай такива...
Най-добрият ми приятел от младежките години умря на 17 от хероин. По-добре си трай.
Виж целия пост
# 45 621
Само аз ли не разбирам какво чудно има около Валери? Пробвал е нещо, предвид семейната история родителите са се притеснили и са намерили решението, което е било най-лесно предвид познанството им с ИК.
Не виждам мистерия тук, само родителска грешка.
Виж целия пост
# 45 622
За  тези неща не бива да се трае La farina...За тези проблеми трябва да се говори. Трябва да се намери начин да се помогне , и на близките...Не да бъде срамно споделянето и търсенето на помощ.Точно за да не няма такива случаи...Засега близките са принудени да се справят сами, и това е страшното...
Виж целия пост
# 45 623
Анонимис, отговорете кои са разследващите журналисти, които отричат официалната версия.
За пореден път спекулирате и извъртате думите ми, за да търсите провокация и спор с мен. Ще отговарям на каквото преценя, престанете да спамите темата с обръщения към мен.
Многократно вече се коментира в темата, затова не съм отговорила.
Става въпрос за  журналист от бърд, във връзка с това, което аз писах. Вашата свободна и невярна интерпретация, няма общо с думите ми, които сте цитирала в предното си обръщение с цитат, към мен.
Темата е публична и като публичен участник се обръщам към Вас.
Няма разследващИ журналистИ, които подкрепят версията за убийства от мексинаски картел или от дървената мафия.
Внушавате лъжи.
Не лъжете, ако обичате!
Виж целия пост
# 45 624
Анонимис, отговорете кои са разследващите журналисти, които отричат официалната версия.
За пореден път спекулирате и извъртате думите ми, за да търсите провокация и спор с мен. Ще отговарям на каквото преценя, престанете да спамите темата с обръщения към мен.
Многократно вече се коментира в темата, затова не съм отговорила.
Става въпрос за  журналист от бърд, във връзка с това, което аз писах. Вашата свободна и невярна интерпретация, няма общо с думите ми, които сте цитирала в предното си обръщение с цитат, към мен.
Темата е публична и като публичен участник се обръщам към Вас.
Няма разследващИ журналистИ, които подкрепят версията за убийства от мексинаски картел или от дървената мафия.
Внушавате лъжи.
Не лъжете, ако обичате!
А в кой пост потребителката твърди, че разследващи журналисти подкрепят версия за мексиканска мафия? Или е изтрит?
Виж целия пост
# 45 625
За  тези неща не бива да се трае La farina...За тези проблеми трябва да се говори. Трябва да се намери начин да се помогне , и на близките...Не да бъде срамно споделянето и търсенето на помощ.Точно за да не няма такива случаи...Засега близките са принудени да се справят сами, и това е страшното...
Това пък изобщо не е вярно. Има центрове за лечение и за споделяне, има комуни, има и психиатри. А колкото аз съм давала гласност за този проблем години наред, надали има друг да го е правил.
Виж целия пост
# 45 626
За  тези неща не бива да се трае La farina...За тези проблеми трябва да се говори. Трябва да се намери начин да се помогне , и на близките...Не да бъде срамно споделянето и търсенето на помощ.Точно за да не няма такива случаи...Засега близките са принудени да се справят сами, и това е страшното...
Това пък изобщо не е вярно. Има центрове за лечение и за споделяне, има комуни, има и психиатри. А колкото аз съм давала гласност за този проблем години наред, надали има друг да го е правил.
Знаеш ли колко струва престоя за месец в център?.А посещенията при психолог, психотерапията, психиатър?
    Специално на СофиЯ не й в било проблем да плаща. И вероятно като всеки родител тогава е смятала, че прави всичко възможно ...Вероятно пък срамота от син-"наркоман" е надделял..
Виж целия пост
# 45 627
Само аз ли не разбирам какво чудно има около Валери? Пробвал е нещо, предвид семейната история родителите са се притеснили и са намерили решението, което е било най-лесно предвид познанството им с ИК.
Не виждам мистерия тук, само родителска грешка.
Аз не бих упреквала родители, които правят всичко възможно в отчаянието, си да откъснат детето от наркотиците и средата.
София Андреева прави  няколко опита да го излекува в България, не се получило и затова  накрая праща Валери при Калушев.
. "Лека-полека това дете страшно загази. Започна един страхотен регрес, извикаха ме, казаха ми, че ако го изхвърлят/ от училището/, отива в ръцете на наркотрафикантите", обясни Андреева. Тя първо търсела училища в чужбина, където да прати сина си, но впоследствие се сетила за Ивайло Калушев.
 Бащата също е бил съгласен да отиде за при Калушев .
Не е като да не е знаел.
„Синът ми Валери Андреев в ученическите си години пушеше марихуана.
Лятото между девети и десети клас бяхме на море, на почивка, и там прекали с марихуаната.
 Жена ми София го взе и го заведе при Ивайло Калушев и неговата компания."
Виж целия пост
# 45 628
Не виждам мистерия тук, само родителска грешка.
Някои родителски грешки в този казус , се квалифицират като престъпления. Хубаво, че сме в кочината, иначе някои хора щяха да са осъдени вече.
Виж целия пост
# 45 629
За  тези неща не бива да се трае La farina...За тези проблеми трябва да се говори. Трябва да се намери начин да се помогне , и на близките...Не да бъде срамно споделянето и търсенето на помощ.Точно за да не няма такива случаи...Засега близките са принудени да се справят сами, и това е страшното...
Това пък изобщо не е вярно. Има центрове за лечение и за споделяне, има комуни, има и психиатри. А колкото аз съм давала гласност за този проблем години наред, надали има друг да го е правил.
Знаеш ли колко струва престоя за месец в център?.А посещенията при психолог, психотерапията, психиатър?
    Специално на СофиЯ не й в било проблем да плаща. И вероятно като всеки родител тогава е смятала, че прави всичко възможно ...Вероятно пък срамота от син-"наркоман" е надделял..
Честбо казано в София са доста по-ниски цените за лечение на наркомании от тези на Калушев. И говорим за наркомании, не за някой дето е пушил трева. А с такава майка сигурно щях да съм на хероин.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия