Шокиращо масово самоубийство или убийство в Петрохан - какво знаем и какво липсва

  • 1 493 550
  • 45 694
# 45 630
Май ще излезе че никой нищо не казва вече, щото не е за разправяне...
Май наистина така ще излезе!
Виж целия пост
# 45 631
мързеливка, да се чудиш къде да си метнеш детето, за да му решиш проблема, не е правене на всичко.
Когато едно дете на 14-16 години има проблем с наркотиците, силно вероятно е причината да е тръгнала от свмейството. Затова се търси помощ от специалисти, които да работят и с детето и с родителите. Ама това означава, че родителите трябва да са активно заети с процеса. Да жертват времето, комфорта, навиците си, за да помогнат.
Валери, Алекс, Ники, Леон, всички те са били в едно и също положение, просто по различен начин.
Имали са проблеми и нужда от подкрепата, помощта и участието на родителите си.
Вместо това са получили билет към Калушев, за жалост при 2ма от тях е бил еднопосочен.
Единият родител май-май нещо го няма в уравнението. Бащата.
Смятате ли , че С.А. не е предприела, не е опитала  нищо, а направо си е   дала синът при  Калушев?
Виж целия пост
# 45 632
Едва ли, съвсем нищо- колкото й е капацитетът, пробвала се е...
Виж целия пост
# 45 633
мързеливка, да се чудиш къде да си метнеш детето, за да му решиш проблема, не е правене на всичко.
Когато едно дете на 14-16 години има проблем с наркотиците, силно вероятно е причината да е тръгнала от свмейството. Затова се търси помощ от специалисти, които да работят и с детето и с родителите. Ама това означава, че родителите трябва да са активно заети с процеса. Да жертват времето, комфорта, навиците си, за да помогнат.
Валери, Алекс, Ники, Леон, всички те са били в едно и също положение, просто по различен начин.
Имали са проблеми и нужда от подкрепата, помощта и участието на родителите си.
Вместо това са получили билет към Калушев, за жалост при 2ма от тях е бил еднопосочен.
Единият родител май-май нещо го няма в уравнението. Бащата.
Смятате ли , че С.А. не е предприела, не е опитала  нищо, а направо си е   дала синът при  Калушев?
Казва, че е ходил на психотерапия без особен успех. Накрая е решила да го даде на Калушев- възможно най- неподходящият човек! Бащата е бил против, но тя си призна, че го е лъгала с години за връзките си с групата!
Виж целия пост
# 45 634
Интересно е също частните камери, които събраха и върнаха с изтрити записи, какво са имали налично като записи.

Наистина ли са им ги върнали с изтрити записи, защо... са какво толкова има да се крие?
Виж целия пост
# 45 635
Интересно е също частните камери, които събраха и върнаха с изтрити записи, какво са имали налично като записи.

Наистина ли са им ги върнали с изтрити записи, защо... са какво толкова има да се крие?

Спомням си, че това го беше казал Бузов, а той там на местна почва може да има безпроблемно тази информация.
Виж целия пост
# 45 636
Ето ви линк за иззетите частни камери и фотокапани. Не си го измисля анонимис, и преди е ставало дума в темата.

https://bnews.bg/parvi-snimki-ot-lobnoto-myasto-pod-okolchicza-s … na-hizha-nablizo/
Виж целия пост
# 45 637
мързеливка, да се чудиш къде да си метнеш детето, за да му решиш проблема, не е правене на всичко.
Когато едно дете на 14-16 години има проблем с наркотиците, силно вероятно е причината да е тръгнала от свмейството. Затова се търси помощ от специалисти, които да работят и с детето и с родителите. Ама това означава, че родителите трябва да са активно заети с процеса. Да жертват времето, комфорта, навиците си, за да помогнат.
Валери, Алекс, Ники, Леон, всички те са били в едно и също положение, просто по различен начин.
Имали са проблеми и нужда от подкрепата, помощта и участието на родителите си.
Вместо това са получили билет към Калушев, за жалост при 2ма от тях е бил еднопосочен.
Единият родител май-май нещо го няма в уравнението. Бащата.
Смятате ли , че С.А. не е предприела, не е опитала  нищо, а направо си е   дала синът при  Калушев?
Казва, че е ходил на психотерапия без особен успех. Накрая е решила да го даде на Калушев- възможно най- неподходящият човек! Бащата е бил против, но тя си призна, че го е лъгала с години за връзките си с групата!
Не зная  бащата  за какво е бил против, но много добре е знаел къде отива Валери.
Бащата също е бил съгласен да отиде  при Калушев .
Не е като да не е знаел.Ето това са негови думи:
„Синът ми Валери Андреев в ученическите си години пушеше марихуана.
Лятото между девети и десети клас бяхме на море, на почивка, и там прекали с марихуаната.
 Жена ми София го взе и го заведе при Ивайло Калушев и неговата компания."
Виж целия пост
# 45 638
В интервюто си пред Бърд Валери казва, че майка му го е бутала към Калушев години по-рано, много преди тревата.
С трева, без трева, явно е била решила синът ѝ да отиде там.
Другите деца са били съвсем малки, там дори тревата не може да бъде оправдание за техните родители.
Виж целия пост
# 45 639
Ами Валери е злоупотребявал с наркотици и е лъжел и манипулирал майка си и баща си. Това как се нарича? Това не си го измислям, а го казва майка му.
Сега може вече да се е променил, но към момента, в който е бил при ИК, си е бил точно такъв.
Да не забравяме, че тогава Валери е бил само на 15 год.
Какъв наркоман и манипулатор?
Вътре в училище не се е продавала тревата, тогава я е намирал на улицата.
При толкова добри финансови възможности да бяха му осигурили среда, за да няма време да се шляе из улиците.
Най-добре за майката е било да го метне на Ламата, дала му милион лева и тя да гравитира около сектата.
Все децата "болни" и имат нужда от лечение.Какво добро оправдание, за да си харизваш децата.
Пропускате, че майката го е "метнала" със съгласието на бащата.
Виж целия пост
# 45 640
Кое точно наричате лъжа?
Писах съвсем ясно и конкретно, че е интересно какво има като съдържание на записите, които са иззети от частни лица. Акцентирам върху записите и какви данни крият те, а не върху това, че са върнати изтрити.
Вероятно е стандартна процедура да ги форматират, щом тече разследване по сериозно престъпление. Кое е толкова трудно да се разбере, че чак сто страници се коментира, нещо, което всеки може да провери за една минута време.
Виж целия пост
# 45 641
Нека не забравяме как Валери е опитвал да изнудва и родният си баща / ако помните “тъка-тъка/, а също така и се е преместил в хижата на 15 годишна възраст. 15 годишен тийн не може да бъде заставен по никой начин и да бъде затворен на някоя хижа категорично. После по собствено желание и без никой да го спира е напуснал групата.
Виж целия пост
# 45 642
Нека не забравяме как Валери е опитвал да изнудва и родният си баща / ако помните “тъка-тъка/, а също така и се е преместил в хижата на 15 годишна възраст. 15 годишен тийн не може да бъде заставен по никой начин и да бъде затворен на някоя хижа категорично. После по собствено желание и без никой да го спира е напуснал групата.

Валери никога не е живял в хижата.
За обработката на момчетата срещу бащите им и внушаването за сексуални злоупотреби от страна на родителите е писано многократно.
Хубаво е да се чете, освен да се пише.
Виж целия пост
# 45 643

Всъщност това, че ИК е спал в едно легло с Л., тогава на 7-8 г., е от изтеклите показания на детето. Валери също говори за сексуалните си контакти с ИК, по времето, когато е бил тотално зависим от него тийн. Има и журналистически разследвания.


Е, да но това не е желаната "истина" на част от потребителите. За съжаление, обаче това се е случвало. Остава да го изкарат официално. И пак съм сигурна, че същите тези ще се тръшкат, че е манипулация и няма как да е така.
Но все пак, очаквам от прокуратурата да изнесат официална информация, за случвалото се.
Виж целия пост
# 45 644
Нека не забравяме как Валери е опитвал да изнудва и родният си баща / ако помните “тъка-тъка/, а също така и се е преместил в хижата на 15 годишна възраст. 15 годишен тийн не може да бъде заставен по никой начин и да бъде затворен на някоя хижа категорично. После по собствено желание и без никой да го спира е напуснал групата.
Ами те всички деца са убеждавани от Калушев, че бащите им са изроди и са ги изнасилвани като са били малки. Светът е едно ужасно място, както пише Леон.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия