Шокиращо масово самоубийство или убийство в Петрохан - какво знаем и какво липсва

  • 1 493 816
  • 45 696
# 45 660
Кога се сдобива ламата с къщата в с. Българи?

То деца има по заповед на щуката (ламата)...иначе останалите според мен не са били заинтригувани от децата, ама каквото ламата каже. Интересно ми кой как е попаднал при Калушев, но явно няма да разберем (говоря за тримата от Петрохан)
Виж целия пост
# 45 661
Ето един аспект, който СА посочи в един от постовете си - ламата е искал да извади децата от матрицата, чрез тяло на дъгата, или кваквото е там.
Духовен аспект (Тяло на дъгата / Дзогчен)Във Ваджраяна будизма това е крайното просветление. Практикуващите (чрез медитации като трекчо и тогал) трансформират материалните елементи на тялото в петцветна светлина, а физическото тяло се превръща в безкрайна енергия.
На незаконния паметник има нещо подобно-като цветен лъч.
Не знам дали има връзка.
Виж целия пост
# 45 662
Spensa, единственото което истински ме потриса в СА са думите и клетвите й срещу собственият й син. В същото време той не каза и една лоша дума за нея.
Приятелка познава Валери и каза, че много зле му се отразява всичко това, което се случва.
Приятелите му не са знаели за миналото му с Ламата.
Има си приятелка, която е до него....това ми го каза преди два месеца. Дано все още го подкрепя.
Виж целия пост
# 45 663
Кога се сдобива ламата с къщата в с. Българи?

То деца има по заповед на щуката (ламата)...иначе останалите според мен не са били заинтригувани от децата, ама каквото ламата каже. Интересно ми кой как е попаднал при Калушев, но явно няма да разберем (говоря за тримата от Петрохан)
2022 година
Виж целия пост
# 45 664
Spensa, единственото което истински ме потриса в СА са думите и клетвите й срещу собственият й син. В същото време той не каза и една лоша дума за нея.
Приятелка познава Валери и каза, че много зле му се отразява всичко това, което се случва.
Приятелите му не са знаели за миналото му с Ламата.
Има си приятелка, която е до него....това ми го каза преди два месеца. Дано все още го подкрепя.

А кой го освети, че вече не помня? 24 часа или Дачков?
Виж целия пост
# 45 665
За Валери е важно да знае, че е направил правилното нещо. И предполагам го знае. А отвратителни думи за жертва на манипулация ...е, всеки си носи броя прераждания Simple Smile
Не беше ли СА осветяващата го?
Виж целия пост
# 45 666
Ето един аспект, който СА посочи в един от постовете си - ламата е искал да извади децата от матрицата, чрез тяло на дъгата, или кваквото е там.
Духовен аспект (Тяло на дъгата / Дзогчен)Във Ваджраяна будизма това е крайното просветление. Практикуващите (чрез медитации като трекчо и тогал) трансформират материалните елементи на тялото в петцветна светлина, а физическото тяло се превръща в безкрайна енергия.
На незаконния паметник има нещо подобно-като цветен лъч.
Не знам дали има връзка.
La farina  е запозната с тази материя, медитации, трансформации...
Виж целия пост
# 45 667
Мисля, че първо го оповестиха в медиите. Че има от него сигнал. Затова София даде интервюто.
Виж целия пост
# 45 668
Spensa, единственото което истински ме потриса в СА са думите и клетвите й срещу собственият й син. В същото време той не каза и една лоша дума за нея.
Приятелка познава Валери и каза, че много зле му се отразява всичко това, което се случва.
Приятелите му не са знаели за миналото му с Ламата.
Има си приятелка, която е до него....това ми го каза преди два месеца. Дано все още го подкрепя.
Публично да те прокълне майка ти и да те нарича с най-долни епитети , да внушава , че си виновен за смъртта на 6 човека, как няма  да  му се отразява.
Виж целия пост
# 45 669
Мисля, че първо го оповестиха в медиите. Че има от него сигнал. Затова София даде интервюто.
А реално няма сигнал от него, както се оказа.
Виж целия пост
# 45 670
Spensa, единственото което истински ме потриса в СА са думите и клетвите й срещу собственият й син. В същото време той не каза и една лоша дума за нея.
Приятелка познава Валери и каза, че много зле му се отразява всичко това, което се случва.
Приятелите му не са знаели за миналото му с Ламата.
Има си приятелка, която е до него....това ми го каза преди два месеца. Дано все още го подкрепя.

А кой го освети, че вече не помня? 24 часа или Дачков?
Майка му СА първа го прокле, че е моралният убиец и да живее дълги години, за да си носи вината.
Виж целия пост
# 45 671
Артемис, Дачков по мои спомени се включи на доста късен етап - като че ли на брифинга без въпроси някой писа, че Дачков си тръгнал с прокурорите и той след това прописа по случая?
А кой пръв е споменал Валери... най-вероятно е бил с инициали, но вече след майка му стана ясно кой е...
А хижата е купена преди къщата в Българи, нали?
Чудя се тая къща за какво точно му е била...
И дали тримата от Петрохан изобщо са ходили в тази къща?
Виж целия пост
# 45 672
Аз пък съм на мнение, че групата е убита заради дейността, която се е осъществявала в хижата. Онази, която е изисквала наличието на арсенал от оръжия, мощни дронове, хижа с мазе и пр.
Кемперът предполагам са го купили като част от плана за напускане на хижата и дейността. Отказали са се от тази тайна дейност, но очевидно възложителят не е бил доволен от това едностранно прекратяване на договора.

Както спомена pandorina, имаме модел. Имаме две групи с по един лидер и той е убит брутално, с обезобразено лице. Ивей и Калушев. Явно те са "подписвали" договора.
Виж целия пост
# 45 673
А аз съм на мнение, че Калушев си е направил мечтания будистки манастир и покрай търсенето на спонсори на другият Ивайло (Иванов) му е просветнало,че може някое грантче зелено да докопат и се е завъртяла историята
Виж целия пост
# 45 674
Да anonymiss, дали ако ги нямаше децата и "отношенията" с тях, щеше да има мотив!?! За първи път да с съглася с теб. Явно това е в основата на всичко и ти взе, че го призна!
Не ми изопачавайте думите за пореден път. Просто потребителката сама си противоречи на версията, в която вярва и аз го посочих с въпрос, на който тя явно не може да отговори. Аз не вярвам в тази версия, какво многократно уточних.
Ла фарина, вас лично не съм ви питала нищо.
Отношения с децата е имал само ламата или поне така се надяваме.  Тримата на Петрохан са се самоубили поради една от десетките причини, които се обсъждаха многократно-липса на пари, на нови проекти, изсветляване на дейността на Калушев, която е свързана с децата,  религиозни убеждения и т.н.. Ако нямаше деца пак можеше да се самоубият, а можеше и да са си живи и здрави, защото заради престъпните действия на шефа, всички си заминаха..
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия