Шокиращо масово самоубийство или убийство в Петрохан - какво знаем и какво липсва

  • 1 496 125
  • 45 773
# 45 750
Нямам какво да се линчуват публично, не сме Пакистан. Има си закони и те следва да се спазват, нали това искаме всички?? Нали сме ЕС, нали сме правова държава?? Или за едни може, за други не. Вижте какво става във Варна-един престъпник се разкарва спокойно и се надсмива над институциите. Това ли искате, ванче?
Аз искам да разбера кой и защо ги уби, многолика съфорумке. Не съм ли го показала досега?
Виж целия пост
# 45 751
Аз писах за родителите.
И да, смятам, че трябва да бъдат наказани.
Никаква държава не е това, ако си останат “ни лук яли, ни мирисали“.
Ако направя друго престъпление, без значение характера му, пак ли оставам ненаказана?!
Това тяхното престъпление ли е?
Има ли служба, която да следи за здравето и благополучието на деца и малолетни?
От къде на къде ще ги жалим?
Виж целия пост
# 45 752

Аз искам да разбера кой и защо ги уби, многолика съфорумке. Не съм ли го показала досега?

Самоубили са се, детето и младежът са убити, казано е от кого, трима министри на вътрешните работи това съобщават.

Няма никакъв смисъл да се създава нова тема. Докладващите тук, ще се преселят да докладват там и ще е същото.
Виж целия пост
# 45 753
Това за тулковците не е само интерпретация на София, самият ИК си го пише в будисткия форум. РА цитира Никойлай като Ники Важра, което се поставя обикновено след име на тулку.
Макулев каза, че синът му имал духовни търсения и бил обучаван в принципите на будизма.

Обаче ИК след едно определено време започва да отрича принципите на официалния тибетски будизъм и си създава свой вид учение. Имаше тук постнато проучване на чатбота му и опити за извличане на документите, които е ъплоуднал в чат джи пи ти. Та единят беше за отричане на централния избор на туклкувци като форма на политическо влияние. Затова той си ги е титулувал, те не са официално признати, както би трябвало да бъде. Както и той се е самообявил за лама.
Няма смисъл да се отричат фактите, че това е било секта, има предостатъчно следи от писанията на ИК онлайн.
Виж целия пост
# 45 754
Нямам какво да се линчуват публично, не сме Пакистан. Има си закони и те следва да се спазват, нали това искаме всички?? Нали сме ЕС, нали сме правова държава?? Или за едни може, за други не. Вижте какво става във Варна-един престъпник се разкарва спокойно и се надсмива над институциите. Това ли искате, ванче?
Аз искам да разбера кой и защо ги уби, многолика съфорумке. Не съм ли го показала досега?
Ванке, гони те параноята. Във форума съм от 2005 г. Добре ли си, или и за теб да викаме екзорсист.Знаеш кой ги е убил, стига си питала като папагал едно и също.
Виж целия пост
# 45 755
Деян в показанията си казва, че не е виждал групата и не е ходил до хижата от близо 2 седмици преди трагедията - от средата на януари. Обаче РА твърди, че при разговора с него, той е казал, че е бил там на 01.02 и е видял трите жертви - Дечо, Пламен и Ивей. Някой от двамата лъже. Кой и защо?
Деян, ако е наистина е бил там, значи следствието крие тази информация, но има логика да е бил наистина, и точно заради това да е бил заподозрян. Обаче как така после му позволяват да пише лъжа в показанията си? Освен ако не са сключили някакъв вид сделка с разследващите? И все пак е много странно това противоречие.
Деян има камери на къщата си, би трябвало да го има и на записи от камерите на хижата, ако е ходил.
В същото време е бил в селото да ги предупреди за АТВ-тата. Кога е ходил, ако е ходил? След обяд или сутринта?
Много въпросителни има около Деян. И на жена му показанията са много скалъпени.
Виж целия пост
# 45 756
Това за тулковците не е само интерпретация на София, самият ИК си го пише в будисткия форум. РА цитира Никойлай като Ники Важра, което се поставя обикновено след име на тулку.
Макулев каза, че синът му имал духовни търсения и бил обучаван в принципите на будизма.

Обаче ИК след едно определено време започва да отрича принципите на официалния тибетски будизъм и си създава свой вид учение. Имаше тук постнато проучване на чатбота му и опити за извличане на документите, които е ъплоуднал в чат джи пи ти. Та единят беше за отричане на централния избор на туклкувци като форма на политическо влияние. Затова той си ги е титулувал, те не са официално признати, както би трябвало да бъде. Както и той се е самообявил за лама.
Няма смисъл да се отричат фактите, че това е било секта, има предостатъчно следи от писанията на ИК онлайн.


Това е твърде любопитно! Ето какво казва Гугъл за добавянето на тази дума след името.


Написването на „Ваджра“ след име е титла, използвана в индуистките и будистките традиции, произлизаща от санскритската дума за „гръм“ или „диамант“. Тя символизира неразрушимост, духовна сила и способността да се пробият илюзиите на невежеството.
1. Будизъм (Ваджраяна традиция) В тибетския и тантрическия будизъм „Ваджра“ (или Дордже ) се използва в имената на просветлени божества, лами или практикуващи (напр. Ваджрасатва ). Това означава, че умът и ученията на човека са неразрушими, непоколебими и чисти като диамант.
2. Индуизъм (ведическа митология) В индуизма ваджра е легендарното, неразрушимо оръжие на Индра, богът на гръмотевиците и дъжда. То е изработено от свещените кости на мъдреца Дадхичи. Прикачването на „Ваджра“ към име извиква върховната сила, космическата мощ и безстрашието, свързани с това оръжие.
Често срещани контексти:
Религиозни фигури: Използва се за обозначаване на високо осъзнат духовен учител, защитник или божество.
Виж целия пост
# 45 757
И на жена му показанията са много скалъпени.

Ти, от къде знаеш какви са показанията на жената на Деян? И неговите също? Има ли ги публично достъпни, но изцяло, не само изтеклото по медиите?
Виж целия пост
# 45 758
И на жена му показанията са много скалъпени.

Ти, от къде знаеш, какви са показанията на жената на Деян? И неговите също? Има ли ги публично достъпни, но изцяло, не само изтеклото по медиите?
Изтеклото по медиите е достатъчно скалъпено. Коментирам единствено изнесени и общодостъпни данни или статии.
Виж целия пост
# 45 759

Аз искам да разбера кой и защо ги уби, многолика съфорумке. Не съм ли го показала досега?

Самоубили са се, детето и младежът са убити, казано е от кого, трима министри на вътрешните работи това съобщават.

Няма никакъв смисъл да се създава нова тема. ДФокладващите тук, ще се преселят да докладват там и ще е същото.
Всъщност там няма да има какво да докладват. Идеята е по-скоро да има тема, където фактите са изложени по-концентрирано, подкрепени със съответните източници. Тя може да служи като основа за бързо намиране на дадена информация. Не е въпросът да се разделят потребителите, това е невъзможно. Тука спорът ще си върви по същия начин, предполагам - защото всеки който иска, може да пише и на двете места и няма смисъл това да бъде ограничавано. Но в другата тема може да се събере публикуваната до момента информация - с линкове към източниците. Темата не предполага там да се обсъжда чия е вината, а да се проследят и да се допълват събитията, свързани със случая.
Виж целия пост
# 45 760
Най-готиното в тази история с тулкувците и ваджрите е, че дърти мъже са правили път на две деца, с презумпцията, че са тулку. Представете си, международния адвокат спечелил милиони от дела и управителя на счетоводна кантора, да приклякат пред две момчета.
Виж целия пост
# 45 761
Нямам какво да се линчуват публично, не сме Пакистан. Има си закони и те следва да се спазват, нали това искаме всички?? Нали сме ЕС, нали сме правова държава?? Или за едни може, за други не. Вижте какво става във Варна-един престъпник се разкарва спокойно и се надсмива над институциите. Това ли искате, ванче?
Аз искам да разбера кой и защо ги уби, многолика съфорумке. Не съм ли го показала досега?
Убил ги е Калушев.
Виж целия пост
# 45 762
Най-готиното в тази история с тулкувците и ваджрите е, че дърти мъже са правили път на две деца, с презумпцията, че са тулку. Представете си, международния адвокат спечелил милиони от дела и управителя на счетоводна кантора, да приклякат пред две момчета.

Това показва, че са следвали сляпо каквото им каже Калушев.
Виж целия пост
# 45 763
Деян в показанията си казва също, че не се е чувал с Калушев от половин месец. Комуникирали само със съобщения и то изчезващи. Така ги е предупредил за АТВ-тата.
В същото време някъде имаше статия, където се описваше, че от къщата на Деян има пряка пътека до историческия път и до хижата, без да се минава през камерите и често ходил пеша до там през нея.
Много интересно е да се види каква комуникация реално са имали и кога е ходил там последният месец.
Нали има стари записи от камерите(както се видя от нагласената видео изрезка с 'поклона')?
Дори да не са разкодирали телефоните, се знае.
Виж целия пост
# 45 764

Изтеклото по медиите е достатъчно скалъпено. Коментирам единствено изнесени и общодостъпни данни или статии.


От непълни показания, няма как да се правят заключения. Може само да се фантазира.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия