Шокиращо масово самоубийство или убийство в Петрохан - какво знаем и какво липсва

  • 1 500 016
  • 45 887
# 45 870
Само че не е ли нужно да се изнесат все някакви факти докъде е стигнало разследването. Скоро ще станат 4 месеца без нова официална информация, което все пак е много дълъг период от време..
Виж целия пост
# 45 871

Най-малкото е имало течна кръв на огледа, което няма как да се случи, ако са умрели толкова дни по-рано.


Пак вътрешна информация или?


Критикувате майките, но тези даващи пресконференции са същите. Ние ще говорим каквото сме си решили, вие нямате право да ни прекъсвате, без въпроси. Чао.....

. те  нямат право да се държат като невменяеми

Наричаш майките невменяеми ли?! 😱
Виж целия пост
# 45 872
Тези брифинги бяха грешка, кога друг път са се правили подобни брифинги? Ако помните къдравата Сю зачезна и нямаше кой да излезе и каже нещо по случая и взеха,че изтъпаниха експерти, които можеха да кажат много малко информация с оглед на течащото разследване. А терминологията им се оказа непосилна за много хора. Плюс състезанието на всяка медия да надгражда и измисля и стана абсолютна боза.
Както и куцо и сакато взе отношение по темата, и внесе шум и смут, чрез собствени интерпретации и/или заради собствени цели.
Та брифингите бяха голяма грешка. Че и още такива да искаме... Аз не искам половинчати данни, чакам крайните заключения.
Виж целия пост
# 45 873
При подобни случаи от голям обществен интерес и с толкова загинали не е ли практика да се дава някаква информация по повод разследването. Без брифингите щеше да е нормално пълно мълчание от февруари досега ли?
Виж целия пост
# 45 874
Газиралите се за репликата за залаганията - да, става въпрос за погубени животи, прави сте, но да не прекаляваме с проповеди, аз не обръщам внимание на конспирациите и измислиците ви, точно за да не скоча. Репликата ми беше към Сивия плъх и то в контекста на крайната СМЕ, за която нямаме информация. Докладвайте като ви е зор.
Флоресита, какъв беше новия профил на Деян и какво означаваше псевдонима, който си беше избрал?

Сивия плъх може да има информация.

Ако е прав/а, и датата на смъртта е по-ранна, отварят се много въпроси.
Isolde_17,   не беше ли писала ти за кръвта преди време.Ако е била наистина течна, няма как да са убити 5 дена преди откриването.( извинявам се, ако ме си го писала ти)
Виж целия пост
# 45 875
Не знам това за течната кръв колко е вярно. Моята интуиция ми казва, че е станало горе долу по едно и също време и с двете групи. Не ме бийте, така го чувствам. Дори може и Калушевата група да са убити първи.
Виж целия пост
# 45 876
Не знам това за течната кръв колко е вярно. Моята интуиция ми казва, че е станало горе долу по едно и също време и с двете групи. Не ме бийте, така го чувствам. Дори може и Калушевата група да са убити първи.
На 3ти  старлинка е бил включен
Виж целия пост
# 45 877
Не знам това за течната кръв колко е вярно. Моята интуиция ми казва, че е станало горе долу по едно и също време и с двете групи. Не ме бийте, така го чувствам. Дори може и Калушевата група да са убити първи.
На 3ти  старлинка е бил включен
Не може ли да е включен от друг?
Ако не са убити веднага то са държани и може би изнудвани. Може и да са убити с дни разлика един от друг в групата.
Виж целия пост
# 45 878
Пак на Бузов беше твърдението за кръвта...а за мен тоз творец на факти вече е абсолютно пробит..той прекали.
Виж целия пост
# 45 879
Старлинка си го е включил Калушев. Видял е, че ония са се избили, и се е гръмнал и той. Ако не бяха, нямаше да се учудя да се върне и да ги довърши. Няма как да установят с абсолютна точност кога точно са убити, при тези температури.
Виж целия пост
# 45 880
С мълчанието си прокуратурата още повече подклажда всякакви хипотези, конспирации и вълнения. Не е възможно да нямат яснота. Трябва да се обявят нови данни и обстоятелства, но явно работата е доста дебела и далеч не се изчерпва с хвърлените Туийн Пийкс твърдения за заблуда.
Журналистите, учудващо и те мълчат и кимат удобно, което също е знак,че става въпрос за нещо много тъмно. Записи някакви чакахме да ни втрещят, запознати всякакви се канеха да ни изумят, особено в темата тук от месеци ни обработват какви потресаващи неща ще чуем ли, видим ли, не помня вече, ама йок, няма и няма.
Виж целия пост
# 45 881
Старлинка си го е включил Калушев. Видял е, че ония са се избили, и се е гръмнал и той. Ако не бяха, нямаше да се учудя да се върне и да ги довърши. Няма как да установят с абсолютна точност кога точно са убити, при тези температури.
Определено щяха да ни покажат записи от това връщане, не мислите ли?
Виж целия пост
# 45 882
Дайте пример за друг криминален случай, в който периодично се е изнасяла информация от разследването до степен да се четат експертизи и показания.
Виж целия пост
# 45 883
Старлинка си го е включил Калушев. Видял е, че ония са се избили, и се е гръмнал и той. Ако не бяха, нямаше да се учудя да се върне и да ги довърши. Няма как да установят с абсолютна точност кога точно са убити, при тези температури.
Определено щяха да ни покажат записи от това връщане, не мислите ли?

Да ни покажат връщане, което не се е случило? Или ако се беше случило? Първото е невъзможно, а второто - на кой щеше да му пука? На Калушев ли? Дето щеше да е убил не двама, а петима. Невъзможно.
Виж целия пост
# 45 884
Тези брифинги бяха грешка, кога друг път са се правили подобни брифинги? Ако помните къдравата Сю зачезна и нямаше кой да излезе и каже нещо по случая и взеха,че изтъпаниха експерти, които можеха да кажат много малко информация с оглед на течащото разследване. А терминологията им се оказа непосилна за много хора. Плюс състезанието на всяка медия да надгражда и измисля и стана абсолютна боза.
Както и куцо и сакато взе отношение по темата, и внесе шум и смут, чрез собствени интерпретации и/или заради собствени цели.
Та брифингите бяха голяма грешка. Че и още такива да искаме... Аз не искам половинчати данни, чакам крайните заключения.


Спомняте ли си откога Даниел Митов изчезна ?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия