Шокиращо масово самоубийство или убийство в Петрохан - какво знаем и какво липсва

  • 1 500 797
  • 45 904
# 45 885
Тези брифинги бяха грешка, кога друг път са се правили подобни брифинги? Ако помните къдравата Сю зачезна и нямаше кой да излезе и каже нещо по случая и взеха,че изтъпаниха експерти, които можеха да кажат много малко информация с оглед на течащото разследване. А терминологията им се оказа непосилна за много хора. Плюс състезанието на всяка медия да надгражда и измисля и стана абсолютна боза.
Както и куцо и сакато взе отношение по темата, и внесе шум и смут, чрез собствени интерпретации и/или заради собствени цели.
Та брифингите бяха голяма грешка. Че и още такива да искаме... Аз не искам половинчати данни, чакам крайните заключения.


Спомняте ли си откога Даниел Митов изчезна ?
Мдаамм...минути след убийствата, до ден днешен
Виж целия пост
# 45 886
https://youtu.be/67UBIThWT0w?is=LdW9343X14rm2KbO
Ей го Митов по темата за Петрохан.

Защо РА иска да става управител на НПО-то? Идеи?
Виж целия пост
# 45 887
Трябва също да стане ясно има ли отпечатъци по анакондата. Не ДНК, а отпечатъци.
Както и на оръжията при Петрохан.
Ако няма такива, то става все по-абсурдна единствената версия.
Да не говорим, че още крият балистичните анализи от Околчица. Защо не ги покажат? Нали са много убедени във версията си?
Виж целия пост
# 45 888
Това за течната кръв го каза Бузов в интервю.
Повечето неща, които е казал досега са верни. Човекът е местен, има много познати и получава вътрешна информация. Малко като бургаския флагман, знаят всички клюки.
Бузов каза, че кръвта от главата на ИК се е събрала в ботушите до вратата и е била още течна, т.е. смъртта е настъпила най-вероятно на 07.02. Мисля, че тази дата написаха и в смъртния акт.
Виж целия пост
# 45 889
Течната кръв не е кръв, а слизеста течност, кръв плюс разни неща, които излизат от тялото след смъртта. Тази течност има по-ниска температура на замръзване.

Ако балистиката още не е готова, това е червен флаг.
В смисъл, няма как да не е готова, но явно има нещо смущаващо.
Някой знае ли дали трафичните данни са излезли ?
Колкото повече мисля по въпроса, толкова повече ми се струва че Деян Илиев  е съпричастен по някакъв начин.
Виж целия пост
# 45 890
Трябва също да стане ясно има ли отпечатъци по анакондата. Не ДНК, а отпечатъци.
Както и на оръжията при Петрохан.
Ако няма такива, то става все по-абсурдна единствената версия.
Да не говорим, че още крият балистичните анализи от Околчица. Защо не ги покажат? Нали са много убедени във версията си?
Освен  трябва  също да стане ясно, защо е спрял токът в в хижата и съседните имоти вечерта и за колко време , а данните на Еврохолд  сякаш са държавна тайна, та  ги крият толкова.
Виж целия пост
# 45 891
Течната кръв не е кръв, а слизеста течност, кръв плюс разни неща, които излизат от тялото след смъртта. Тази течност има по-ниска температура на замръзване.

Ако балистиката още не е готова, това е червен флаг.
В смисъл, няма как да не е готова, но явно има нещо смущаващо.
Някой знае ли дали трафичните данни са излезли ?
Колкото повече мисля по въпроса, толкова повече ми се струва че Деян Илиев  е съпричастен по някакъв начин.
При минусови температури кръвта замръзва до часове, е ако е по-голямо количество. Ако не по малко, хваща първо кора за минути и до 1-2часа замръзва.Капки, или малко кръв, замръзва за минути.
Виж целия пост
# 45 892
Не знам за кръвта, но и ученик би събрал данните от всички устройства за часове, ако не и минути. Не говоря само за записите, които ни показаха. Но това го дъвкахме доста. Разбира се, никак не държа да пускат запис как се гръмват. Даже намирам за грешка пускането на каквото и да е от записите. Вероятно имат доста такива данни, съответно представа какво е станало, но дали вече се прикрива нещо или просто има много за описване и бавно стават всички експертизи- не знам. Мъртвите няма да се върнат, за живите е най-добре да няма нищо за прикриване, в смисъл на замесени институции и политици, защото би било много страшно Sad. Най-безобидно е да си е хрумка на ИК. Аз лично на това се надявам.
Виж целия пост
# 45 893
Трябва също да стане ясно има ли отпечатъци по анакондата. Не ДНК, а отпечатъци.
Както и на оръжията при Петрохан.
Ако няма такива, то става все по-абсурдна единствената версия.
Да не говорим, че още крият балистичните анализи от Околчица. Защо не ги покажат? Нали са много убедени във версията си?
Освен  трябва  също да стане ясно, защо е спрял токът в в хижата и съседните имоти вечерта и за колко време , а данните на Еврохолд  сякаш са държавна тайна, та  ги крият толкова.

Че някой искал ли ги е ?
Освен това не се иска само от Еврохолд, а и от ЕСО.
Виж целия пост
# 45 894
За мен Деян е казал каквото е имал да казва и вероятно в момента под някаква форма е “защитен свидетел”.
Виж целия пост
# 45 895
За мен Деян е казал каквото е имал да казва и вероятно в млечната под някаква форма е “защитен свидетел”.

Защитените свидетели първо, не ги привикват, а онзи министър или какъвто е там, каза, че щели да го призовават пак. Освен това, защитен би бил, ако някой го търси и има опасност за живота му, което явно не е така.
Виж целия пост
# 45 896
Затова казах “под някаква форма”. За мен му е осигурен специален статут, бил е подпомогнат да напусне страната в замяна на информация. А иначе знам какво означава”защитен свидетел”.
А иначе относно това дали живота му е застрашен - мисля ,че с голяма вероятност, иначе сега щеше спокойно да пребивава на Гинци.
Виж целия пост
# 45 897
Че той е дошъл заради другите в Гинци, че и жена си взел. Защо му е да пребивава в Гинци?
Виж целия пост
# 45 898
Не мога да открия назад нещо,което ме интересува.Кога точно са пребоядисвани стени в хижата и това в коридорите на мазето ли е било?Не обърнах внимание,когато четох информацията,а сега ме интересува.Кой боядисва през януари? Който иска да скрие нещо.
Виж целия пост
# 45 899
Не мога да открия назад нещо,което ме интересува.Кога точно са пребоядисвани стени в хижата и това в коридорите на мазето ли е било?Не обърнах внимание,когато четох информацията,а сега ме интересува.Кой боядисва през януари? Който иска да скрие нещо.

Мислиш, че е имало някакви издайнически петна или следи по стените ли?
Интересно от какво биха могли да са.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия