Шокиращо масово самоубийство или убийство в Петрохан - какво знаем и какво липсва

  • 1 500 466
  • 45 891
# 45 885
Тези брифинги бяха грешка, кога друг път са се правили подобни брифинги? Ако помните къдравата Сю зачезна и нямаше кой да излезе и каже нещо по случая и взеха,че изтъпаниха експерти, които можеха да кажат много малко информация с оглед на течащото разследване. А терминологията им се оказа непосилна за много хора. Плюс състезанието на всяка медия да надгражда и измисля и стана абсолютна боза.
Както и куцо и сакато взе отношение по темата, и внесе шум и смут, чрез собствени интерпретации и/или заради собствени цели.
Та брифингите бяха голяма грешка. Че и още такива да искаме... Аз не искам половинчати данни, чакам крайните заключения.


Спомняте ли си откога Даниел Митов изчезна ?
Мдаамм...минути след убийствата, до ден днешен
Виж целия пост
# 45 886
https://youtu.be/67UBIThWT0w?is=LdW9343X14rm2KbO
Ей го Митов по темата за Петрохан.

Защо РА иска да става управител на НПО-то? Идеи?
Виж целия пост
# 45 887
Трябва също да стане ясно има ли отпечатъци по анакондата. Не ДНК, а отпечатъци.
Както и на оръжията при Петрохан.
Ако няма такива, то става все по-абсурдна единствената версия.
Да не говорим, че още крият балистичните анализи от Околчица. Защо не ги покажат? Нали са много убедени във версията си?
Виж целия пост
# 45 888
Това за течната кръв го каза Бузов в интервю.
Повечето неща, които е казал досега са верни. Човекът е местен, има много познати и получава вътрешна информация. Малко като бургаския флагман, знаят всички клюки.
Бузов каза, че кръвта от главата на ИК се е събрала в ботушите до вратата и е била още течна, т.е. смъртта е настъпила най-вероятно на 07.02. Мисля, че тази дата написаха и в смъртния акт.
Виж целия пост
# 45 889
Течната кръв не е кръв, а слизеста течност, кръв плюс разни неща, които излизат от тялото след смъртта. Тази течност има по-ниска температура на замръзване.

Ако балистиката още не е готова, това е червен флаг.
В смисъл, няма как да не е готова, но явно има нещо смущаващо.
Някой знае ли дали трафичните данни са излезли ?
Колкото повече мисля по въпроса, толкова повече ми се струва че Деян Илиев  е съпричастен по някакъв начин.
Виж целия пост
# 45 890
Трябва също да стане ясно има ли отпечатъци по анакондата. Не ДНК, а отпечатъци.
Както и на оръжията при Петрохан.
Ако няма такива, то става все по-абсурдна единствената версия.
Да не говорим, че още крият балистичните анализи от Околчица. Защо не ги покажат? Нали са много убедени във версията си?
Освен  трябва  също да стане ясно, защо е спрял токът в в хижата и съседните имоти вечерта и за колко време , а данните на Еврохолд  сякаш са държавна тайна, та  ги крият толкова.
Виж целия пост
# 45 891
Течната кръв не е кръв, а слизеста течност, кръв плюс разни неща, които излизат от тялото след смъртта. Тази течност има по-ниска температура на замръзване.

Ако балистиката още не е готова, това е червен флаг.
В смисъл, няма как да не е готова, но явно има нещо смущаващо.
Някой знае ли дали трафичните данни са излезли ?
Колкото повече мисля по въпроса, толкова повече ми се струва че Деян Илиев  е съпричастен по някакъв начин.
При минусови температури кръвта замръзва до часове, е ако е по-голямо количество. Ако не по малко, хваща първо кора за минути и до 1-2часа замръзва.Капки, или малко кръв, замръзва за минути.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия