Шокиращо масово самоубийство или убийство в Петрохан - какво знаем и какво липсва

  • 1 502 659
  • 45 958
# 45 885
Течната кръв не е кръв, а слизеста течност, кръв плюс разни неща, които излизат от тялото след смъртта. Тази течност има по-ниска температура на замръзване.

Ако балистиката още не е готова, това е червен флаг.
В смисъл, няма как да не е готова, но явно има нещо смущаващо.
Някой знае ли дали трафичните данни са излезли ?
Колкото повече мисля по въпроса, толкова повече ми се струва че Деян Илиев  е съпричастен по някакъв начин.
Виж целия пост
# 45 886
Трябва също да стане ясно има ли отпечатъци по анакондата. Не ДНК, а отпечатъци.
Както и на оръжията при Петрохан.
Ако няма такива, то става все по-абсурдна единствената версия.
Да не говорим, че още крият балистичните анализи от Околчица. Защо не ги покажат? Нали са много убедени във версията си?
Освен това   трябва  също да стане ясно, защо е спрял токът   в хижата и съседните имоти вечерта и за колко време , а данните на Еврохолд  сякаш са държавна тайна, та  ги крият толкова.
Виж целия пост
# 45 887
Течната кръв не е кръв, а слизеста течност, кръв плюс разни неща, които излизат от тялото след смъртта. Тази течност има по-ниска температура на замръзване.

Ако балистиката още не е готова, това е червен флаг.
В смисъл, няма как да не е готова, но явно има нещо смущаващо.
Някой знае ли дали трафичните данни са излезли ?
Колкото повече мисля по въпроса, толкова повече ми се струва че Деян Илиев  е съпричастен по някакъв начин.
При минусови температури кръвта замръзва до часове, е ако е по-голямо количество. Ако не по малко, хваща първо кора за минути и до 1-2часа замръзва.Капки, или малко кръв, замръзва за минути.
Виж целия пост
# 45 888
Не знам за кръвта, но и ученик би събрал данните от всички устройства за часове, ако не и минути. Не говоря само за записите, които ни показаха. Но това го дъвкахме доста. Разбира се, никак не държа да пускат запис как се гръмват. Даже намирам за грешка пускането на каквото и да е от записите. Вероятно имат доста такива данни, съответно представа какво е станало, но дали вече се прикрива нещо или просто има много за описване и бавно стават всички експертизи- не знам. Мъртвите няма да се върнат, за живите е най-добре да няма нищо за прикриване, в смисъл на замесени институции и политици, защото би било много страшно Sad. Най-безобидно е да си е хрумка на ИК. Аз лично на това се надявам.
Виж целия пост
# 45 889
Трябва също да стане ясно има ли отпечатъци по анакондата. Не ДНК, а отпечатъци.
Както и на оръжията при Петрохан.
Ако няма такива, то става все по-абсурдна единствената версия.
Да не говорим, че още крият балистичните анализи от Околчица. Защо не ги покажат? Нали са много убедени във версията си?
Освен  трябва  също да стане ясно, защо е спрял токът в в хижата и съседните имоти вечерта и за колко време , а данните на Еврохолд  сякаш са държавна тайна, та  ги крият толкова.

Че някой искал ли ги е ?
Освен това не се иска само от Еврохолд, а и от ЕСО.
Виж целия пост
# 45 890
За мен Деян е казал каквото е имал да казва и вероятно в момента под някаква форма е “защитен свидетел”.
Виж целия пост
# 45 891
За мен Деян е казал каквото е имал да казва и вероятно в млечната под някаква форма е “защитен свидетел”.

Защитените свидетели първо, не ги привикват, а онзи министър или какъвто е там, каза, че щели да го призовават пак. Освен това, защитен би бил, ако някой го търси и има опасност за живота му, което явно не е така.
Виж целия пост
# 45 892
Затова казах “под някаква форма”. За мен му е осигурен специален статут, бил е подпомогнат да напусне страната в замяна на информация. А иначе знам какво означава”защитен свидетел”.
А иначе относно това дали живота му е застрашен - мисля ,че с голяма вероятност, иначе сега щеше спокойно да пребивава на Гинци.
Виж целия пост
# 45 893
Че той е дошъл заради другите в Гинци, че и жена си взел. Защо му е да пребивава в Гинци?
Виж целия пост
# 45 894
Не мога да открия назад нещо,което ме интересува.Кога точно са пребоядисвани стени в хижата и това в коридорите на мазето ли е било?Не обърнах внимание,когато четох информацията,а сега ме интересува.Кой боядисва през януари? Който иска да скрие нещо.
Виж целия пост
# 45 895
Не мога да открия назад нещо,което ме интересува.Кога точно са пребоядисвани стени в хижата и това в коридорите на мазето ли е било?Не обърнах внимание,когато четох информацията,а сега ме интересува.Кой боядисва през януари? Който иска да скрие нещо.

Мислиш, че е имало някакви издайнически петна или следи по стените ли?
Интересно от какво биха могли да са.
Виж целия пост
# 45 896
Моля, някой запознат да каже какво ще стане с НПО-то с великото име Национална агенция, след като са останали само 2ма членове. И за какво им е РА да е вписана в това НПО... кой ще рейнджърства и още един въпрос - има ли активи това НПО?
Виж целия пост
# 45 897
За мен реакцията на Деян да се махне от тук е естествена - той не е имал причина да остава. Обвинението в предателство, на което предполагам, че е отговорил, според мен идва от някой като РА и е свързано с това, че е заминал, т.е. "предал приятелите си" - вместо да седи тук и да дава интервюта, убеждаващи хората в нейната теза.

Искам да благодаря на Mama xxl за усилието да се направи нова тема. За съжаление - отхвърлено от модераторите. Продължаваме си по познатия вече начин - до 9999-та страница... пък дано до тогава да приключи разследването.
Виж целия пост
# 45 898
Тук някой питаше,как така ще пребоядисват в хижата,ако са решили да се самоубиват.И тогава се замислих има ли логика.Ако са искали да не се разбере нещо,точно така ще направят и това ще е част от подготовката.Та направих връзка с думите на някой от изказващите се,че там са се случвали чудовищни неща.Дано това да не е истина и аз излишно да се притеснявам.Аз нямам никакви доказателства и затова само ви чета и до сега не бях писала.
Виж целия пост
# 45 899
Моля, някой запознат да каже какво ще стане с НПО-то с великото име Национална агенция, след като са останали само 2ма членове. И за какво им е РА да е вписана в това НПО... кой ще рейнджърства и още един въпрос - има ли активи това НПО?

Всяко НПО може да остане с членствен състав под минималния по закон, но той може да се попълва от нови членове по предвидения в устава ред.
А за какво им е на останалите живи членове еди кой си конкретен член, е тяхна работа и могат да отговорят само те.
За активите - отваряш ТРРЮЛНЦ и гледаш ГФО, публични са.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия