Шокиращо масово самоубийство или убийство в Петрохан - какво знаем и какво липсва

  • 1 501 376
  • 45 922
# 45 900
Моля, някой запознат да каже какво ще стане с НПО-то с великото име Национална агенция, след като са останали само 2ма членове. И за какво им е РА да е вписана в това НПО... кой ще рейнджърства и още един въпрос - има ли активи това НПО?
Виж целия пост
# 45 901
За мен реакцията на Деян да се махне от тук е естествена - той не е имал причина да остава. Обвинението в предателство, на което предполагам, че е отговорил, според мен идва от някой като РА и е свързано с това, че е заминал, т.е. "предал приятелите си" - вместо да седи тук и да дава интервюта, убеждаващи хората в нейната теза.

Искам да благодаря на Mama xxl за усилието да се направи нова тема. За съжаление - отхвърлено от модераторите. Продължаваме си по познатия вече начин - до 9999-та страница... пък дано до тогава да приключи разследването.
Виж целия пост
# 45 902
Тук някой питаше,как така ще пребоядисват в хижата,ако са решили да се самоубиват.И тогава се замислих има ли логика.Ако са искали да не се разбере нещо,точно така ще направят и това ще е част от подготовката.Та направих връзка с думите на някой от изказващите се,че там са се случвали чудовищни неща.Дано това да не е истина и аз излишно да се притеснявам.Аз нямам никакви доказателства и затова само ви чета и до сега не бях писала.
Виж целия пост
# 45 903
Моля, някой запознат да каже какво ще стане с НПО-то с великото име Национална агенция, след като са останали само 2ма членове. И за какво им е РА да е вписана в това НПО... кой ще рейнджърства и още един въпрос - има ли активи това НПО?

Всяко НПО може да остане с членствен състав под минималния по закон, но той може да се попълва от нови членове по предвидения в устава ред.
А за какво им е на останалите живи членове еди кой си конкретен член, е тяхна работа и могат да отговорят само те.
За активите - отваряш ТРРЮЛНЦ и гледаш ГФО, публични са.
Виж целия пост
# 45 904
Мисля си, че не зная кой е новият главен секретар на МВР. Мъча се да си спомня, а не мога. Очевидно не е от умнокрасивите и не обича да се рекламира. За разлика от Кандев, за който и уличните кучета разбраха.
Мисля си, че истинските предатели са приятелите им от ПП.
Мисля си, че има сделка и тя включва мълчание.
Само да уточня, че мразя политиката и искрено съчувствам на честните хора, които по някакъв начин са принудени да участват в нея.
Мисля си, че ПП предадоха своите приятели и сключиха сделка. Осигуриха честни избори срещу това откритите за тях компромати в хижата да не видят бял свят. Може и бъдещата политическа двойка красиви и силни мъже да са част от сделката.
Мисля си, че пишем тук нахалос. Хабим се излишно, плюем се излишно, късаме си нервите излишно.
Истината я знаят всички замесени, но са я изтъргували. А ние си скубем плитките.
Нито компроматите ще видят бял свят, освен ако не се наложи, нито истината ще излезе наяве някога.
Родителите мисля и те са част от уравнението. Те си знаят.
Остава да разберем къде е позиционирана новата власт.
И според мен всичко е започнало с протестите през декември.

Аз лично много се уморих от тази тема.
Мъчим се да изясним неща, които отдавна са ясни на разследването.
Освен, че се покрихме с плюнки от главата до петите, някаква друга файда има ли?
Виж целия пост
# 45 905
Тук някой питаше,как така ще пребоядисват в хижата,ако са решили да се самоубиват.И тогава се замислих има ли логика.Ако са искали да не се разбере нещо,точно така ще направят и това ще е част от подготовката.Та направих връзка с думите на някой от изказващите се,че там са се случвали чудовищни неща.Дано това да не е истина и аз излишно да се притеснявам.Аз нямам никакви доказателства и затова само ви чета и до сега не бях писала.
Ами нали ще палят после, остана преди паленето да боядисват за да “скрият” нещо ? Остана и да са извикали професионална фирма за почистване предния ден и да измият прозорците и да запалят после.
Виж целия пост
# 45 906
Припомнете ми, за боядисването от къде се разбира ? От разговорите им, или от роднините? Да не се окаже, че е било зазиждане, плюс боядисване.. ?
Виж целия пост
# 45 907
Аз мисля, че Ралица го каза някъде- боядисването.
Виж целия пост
# 45 908
Хм. Деян е написал, че не е предател. И как си беше сменил името на ФС страницата? Това "не е предател" ми говори много. Че принципно е имало нещо тайно, за което той е знаел. И което се е разкрило и довело до  тази трагична развръзка. Той сякаш казва "Предадени са, но не от мен".

Имаше и още  нещо със никнейма му по някое време , беше на испански . С точност не си спомням, но нещо като :  "не бъди злобен, не бъди простак"...нещо  подобно
Към кого ли е било това послание? Към някой който поназнайва испански?

Къде е написал, че не е предател? Беше си сменил името на (тук го преведоха като) "не бъди задник".
Виж целия пост
# 45 909
Тук някой питаше,как така ще пребоядисват в хижата,ако са решили да се самоубиват.И тогава се замислих има ли логика.Ако са искали да не се разбере нещо,точно така ще направят и това ще е част от подготовката.Та направих връзка с думите на някой от изказващите се,че там са се случвали чудовищни неща.Дано това да не е истина и аз излишно да се притеснявам.Аз нямам никакви доказателства и затова само ви чета и до сега не бях писала.
Ами нали ще палят после, остана преди паленето да боядисват за да “скрият” нещо ? Остана и са са извикали професионална фирма за почистване предния ден и д а измият прозорците и да запалят после.
Не и ако не са искали да изгорят цялата хижа, а само определени неща. Това обяснява и защо са оставили кучетата вътре - мислели са, че огънят ще си остане само в мазето и са го ограничили.
Виж целия пост
# 45 910
Припомнете ми, за боядисването от къде се разбира ? От разговорите им, или от роднините? Да не се окаже, че е било зазиждане, плюс боядисване.. ?
На едно от видеата, мисля , че  Ивей коментираше
Виж целия пост
# 45 911
А мен продължава да ме гложди нещо дребно.
"Овчарят", намерил кемпера каза, че е бил до пътя, на метър-два, което си е отбивка.
След това се започна "в пущинака", "в горите", "на недостъпно място", няма как да се качи линейка....
Кемпер се качил, а линейка не може, и затова се наложило неколкократно качване и сваляне на телата в кемпера. Дано поне са били опаковани, че иначе материалът от едното ще се е пренесъл на другото.
И за телата в петрохан си мисля, ако не са намерени така, кой и защо ще ги слага едно върху друго? Нали така и частици, и кръв, и всичко може да се пренесат.
Виж целия пост
# 45 912
Кмета на Гинци казва, че телата са намерени пред входа на хижата. Интересно е, че супер убедително казва, че до телата са намерени 3 пистолета и една малка карабина. Не 2, а 3. Казва също, че вътре в едно от помещенията са открити оръжия с куршуми, освен многото гилзи. Пожарът се възпламенил около 20 часа, преди да си тръгнат от огледа и са викнали втори път пожарната.
Защо пожарната не е стояла дежурна там докато трае огледа?
Какви са тези 3 пистолета и една карабина? Защо не съответства броя на официално обявените оръжия?
Какви са тези открити вътре оръжия с куршуми? Не са били в касите, а отвън в помещение, и заредени.
Изследвали ли са всички открити гилзи вътре?

https://www.facebook.com/reel/1223661263229634
Виж целия пост
# 45 913
Тук някой питаше,как така ще пребоядисват в хижата,ако са решили да се самоубиват.И тогава се замислих има ли логика.Ако са искали да не се разбере нещо,точно така ще направят и това ще е част от подготовката.Та направих връзка с думите на някой от изказващите се,че там са се случвали чудовищни неща.Дано това да не е истина и аз излишно да се притеснявам.Аз нямам никакви доказателства и затова само ви чета и до сега не бях писала.

Според мен има логика в думите Ви!
Виж целия пост
# 45 914
Какви чудовищни неща да са се случвали в коридора?🙄
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия