Шокиращо масово самоубийство или убийство в Петрохан - какво знаем и какво липсва

  • 1 514 118
  • 46 283
# 46 245
Особено ако някой ти каже чуй и ти, чуваш ли Еди какво си
Виж целия пост
# 46 246
Възможно е да е артефакт, аз не споря ,но се чува ясно.
Виж целия пост
# 46 247
Аз не чувам нищо, освен снимай, снимай. И след като го чух, вече не мога да спра да го чувам при повторно гледане.
Виж целия пост
# 46 248
Някой може ли да поясни какво е "артефакт" по отношение на записа?
Виж целия пост
# 46 249
Отворете си вторият линк където има коментари и се слуша с програма и ще разберете.
Виж целия пост
# 46 250
Ралица защо така безугледно лъже, че са се занимавали с природозащита и са подавали сигнали? Няма нито един сигнал, подаден от тях. Има подавани сигнали срещу тях, че заграждат територия от натура 2000 и гонят хората, вкл. които си изкарват прехраната от гората. Една лъжа, повторена 100 пъти, не става истина.
Виж целия пост
# 46 251
Ралица защо така безугледно лъже, че са се занимавали с природозащита и са подавали сигнали? Няма нито един сигнал, подаден от тях. Има подавани сигнали срещу тях, че заграждат територия от натура 2000 и гонят хората, вкл. които си изкарват прехраната от гората. Една лъжа, повторена 100 пъти, не става истина.
Поддържа огъня...
Виж целия пост
# 46 252
Ралица защо така безугледно лъже, че са се занимавали с природозащита и са подавали сигнали? Няма нито един сигнал, подаден от тях. Има подавани сигнали срещу тях, че заграждат територия от натура 2000 и гонят хората, вкл. които си изкарват прехраната от гората. Една лъжа, повторена 100 пъти, не става истина.
По принцип нито е законно, нито морално да си 'изкарва някой прехраната от гората' обирайки наличните ресурси в защитена природна зона, за да ги търгува после. Това е част от екосистемата и храна за животните в нея, и едно е да си набереш да и хапнеш, друго да си 'изкарваш' прехраната с това. Малко е нелепо точно от това да се драматизира.
Виж целия пост
# 46 253
Като се знае как са третирали труповете от кемпера и са ги мъкнали, като нищо може да са разнасяли и тези от Петрохан като чували с картофи.
Отношението на полицията и на двете места, а и в Българи, май не е било много внимателно и уважително. Едно такова... като към терористи. Като към лоши хора, които са заслужавали да умрат. Все едно полицията е знаела, че рано или късно така ще свършат.
Аз поне имам такова чувство.
И на брифингите... на ви записите, вижте ги тези сектанти, няма какво да ви обясняваме повече. Няма външна намеса, толкоз.
Как да обяснят повече, като трябва да кажат какво е ставало в хижата. Във всеки случай групата е добре позната на полицията, която е ползвала дрона им и оръжията им.

Ето това е една причина, поради която не мога да повярвам в тая конспирация.
Говорим за сума хора в МВР, от ДАНС, Агенция за защита на детето, до патоанатомите в София и Враца и редови полицаи от монтанско, Враца, с. Българи, няма как всички те за знаят нещо и да крият или някой да обикаля и да им заповядва как да протича разследването....
Една тайна се пази от двама, ако единият е мъртъв, тук имаме десетки хора от най-различни отдели и йерархия.
Пак да кажа, много по-просто е да обявят "разбита е клетка тежковъоръжени терористи, полицаите са наградени", щом така и така всички знаят.

Пет пъти връщах, абсолютно никакви думи не чувам в записа.


Подкрепям това мнение. Аз също не вярвам, че повече от 1-2-ма човека биха прикривали нещо подобно.
Виж целия пост
# 46 254
Зачетох се пак в показанията на Майсторова и Деян. В кой момент тя кара Деян да отиде в хижата и защо? След като според нея те са още на морето, какво да търси Деян в хижата? А и той хем мислел, че са на морето, хем отива да ги търси в хижата. Че и звънял на другите. Защо? Ако Калушев има проблем с телефона, да речем, защо някой ще звъни на другите трима, които не са с него, а са си в хижата? Този момент така и не се изясни вече почти 5 месеца.
Виж целия пост
# 46 255
Всички тия петстотин души имат ли поглед над цялата картина? Хората, които разполагат с цялата информация и са компетентни да я анализират не.са ли сравнително малък екип?
Виж целия пост
# 46 256
Зачетох се пак в показанията на Майсторова и Деян. В кой момент тя кара Деян да отиде в хижата и защо? След като според нея те са още на морето, какво да търси Деян в хижата? А и той хем мислел, че са на морето, хем отива да ги търси в хижата. Че и звънял на другите. Защо? Ако Калушев има проблем с телефона, да речем, защо някой ще звъни на другите трима, които не са с него, а са си в хижата? Този момент така и не се изясни вече почти 5 месеца.

Може ли линк ?

Към показанията на Майсторова.

А едно семпло обяснение е че лъже и тя, и Деян...
Виж целия пост
# 46 257
Ралица защо така безугледно лъже, че са се занимавали с природозащита и са подавали сигнали? Няма нито един сигнал, подаден от тях. Има подавани сигнали срещу тях, че заграждат територия от натура 2000 и гонят хората, вкл. които си изкарват прехраната от гората. Една лъжа, повторена 100 пъти, не става истина.
По принцип нито е законно, нито морално да си 'изкарва някой прехраната от гората' обирайки наличните ресурси в защитена природна зона, за да ги търгува после. Това е част от екосистемата и храна за животните в нея, и едно е да си набереш да и хапнеш, друго да си 'изкарваш прехраната' с това. Малко е нелепо точно от това да се драматизира.
Няма забрана за това.
Виж, да искаш лична карта на граничен полицай вече е друго нещо.
Защитената територия не се загражда с електропастир. Това не е кочина.
Виж целия пост
# 46 258
Майсторова не знае къде са .Пита го дали са се прибрали в тоя сняг и той и връща смс-а със сбогуването ,на всички са изключени телефоните само Деян е опция за някаква яснота.
Виж целия пост
# 46 259
Всички тия петстотин души имат ли поглед над цялата картина? Хората, които разполагат с цялата информация и са компетентни да я анализират не.са ли сравнително малък екип?

Само хората, които изземваха камерите от хижата и ги има на записите, ми изглежда да са като 3-4ма.
После предполагам са тези, които следва да прегледат самите устройства, да кажем, че са поне 2ма.
Дотук имаме поне 6ма души, които например са наясно какво всъщност е състоянието на предната камера. Реално според мен са много повече.
Това е само един пример.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия