Шокиращо масово самоубийство или убийство в Петрохан - какво знаем и какво липсва

  • 1 519 224
  • 46 463
# 46 425
Има и друго, тези екипи ,които ни показаха влизат в сградата на самата хижа,а труповете бяха навън на противоположно място. Реално не ли е показано /спокойно, не държа !/кой по кое време е отишъл първо до телата-спец - части ли,ДАНС ли, криминална  полиция ли, кмет ли и какво точно се е случвало.
Виж целия пост
# 46 426
anonymiss, с теб дискусията е загубена кауза. Първо твърдеше, че ДАНС са първи, после искаше видео. Като се видя видеото - театър играели.
Рокет, ти дори не следиш какво пиша, 'загубена кауза' е дискусията с теб, да.
От 12 до 15 часа искам да знам кой е бил там, не след това. Кое не стана ясно?
Виж целия пост
# 46 427
Така е, тези, които виждаме в 15 ч. дори не се знае дали са с функцията да обезопасят въобще, а кога отива пожарна, кога влиза кмета пък съвсем. Като ще показват записи, поне да е последователно, при огледите поне няма причина да орязват това, онова.
Но друго беше важно да видим, от месец и половина назад.
Виж целия пост
# 46 428
Деян съобщава за 3 трупа, пожар и много гилзи.
Неделя е. Докато се сформират екипи по протокол, докато се качат тези екипи, докато се пусне дрон, докато влезе група за обезопасяване, като преди хижата най-вероятно са обходили периметъра... Ако се окаже, че има въоръжени или луди, как смятате се действа... Най-вероятно веднага са отцепили района от близките районни с патрулки и след това се качват и поетапно се действа.
То много лесно се дрънка от дивана в хола...
Виж целия пост
# 46 429
На мен в хижа, където нормално живеят 6 човека, първата грижа ми се вижда спасяване на евентуални оцелели..."Не бойте се, идваме след 4 часа". Както и да го гледам, не ми се вижда в реда на нещата...
Виж целия пост
# 46 430
На мен в хижа, където нормално живеят 6 човека, първата грижа ми се вижда спасяване на евентуални оцелели..."Не бойте се, идваме след 4 часа". Както и да го гледам, не ми се вижда в реда на нещата...
Разбира се, че не е нормално, нито редно.
Разчитат на 10 -минутната проверка на Деян, през тези 4 часа ли?
Нито знаят има ли ранени, има ли лица, които се укриват, нито нищо уж. И ще се мотат 3,4 часа, ама друг път.
Просто се правят на луди и не казват кой е бил там през това време, и какво точно е правил.
Виж целия пост
# 46 431
Анонимис, те записи са рязали като за световно и то точно от 01.02, ти викаш “да докажат”, никой няма да докаже. Мисля ,че са имали достатъчно вече 4 часа и половина да се ориентират в обстановката мисля аз, както се каза в онова интервю ,направо чувам “жуженето на телефони” през това време.
Допълвам се:
А пожарната май бързо бързо са ги отпратили щом се налага пак да идват в 21 часа същата вечер… Илипсва и протокол от тях …Голямо “обезопасяване” са направили няма що.
Откъде знаете че липсва протокол от пожарната ?
Виж целия пост
# 46 432
Като зациклят аргументите се започва с нападките..Класика стана това в тази тема.
Виж целия пост
# 46 433
Като зациклят аргументите се започва с нападките..Класика стана това в тази тема.

Какви лични нападки?
Аз последните страници се опитвам логически да обясня, че според сведенията на кмета и записите, няма как ДАНС да са се пръкнат първи на сцената.
От другата страна се почна не с аргументи, а с това как си личало, че спецчастите играели театър. Е това ли е непоклатимият аргумент?
Ми то аз по същата логика ще кажа, че на Майсторова изключително много и личи как си смуче неща от пръстите и как се мъчи да оневини Калушев, при условие, че много добре знае какво е направил синът и.
Виж целия пост
# 46 434
Като зациклят аргументите се започва с нападките..Класика стана това в тази тема.

Какви лични нападки?
Аз последните страници се опитвам логически да обясня, че според сведенията на кмета и записите, няма как ДАНС да са се пръкнат първи на сцената.
От другата страна се почна не с аргументи, а с това как си личало, че спецчастите играели театър. Е това ли е непоклатимият аргумент?
Ми то аз по същата логика ще кажа, че на Майсторова изключително много и личи как си смуче неща от пръстите и как се мъчи да оневини Калушев, при условие, че много добре знае какво е направил синът и.
Изтрити са част от коментарите. Това по повод нападките и подмятанията.
Кметът си каза "чакахме ДАНС да излязат". Толкова. После се покри или го покриха.
Записите са избирателни. Кой кога идва, влиза, пипа не става ясно, не и само по тях. В противен случай щяхме да видим и идването на пожарна, поемни лица. Няма го това, има избрани откъси, та по записите не можем да докажем, че кметът лъже или се е объркал. Така че спокойно може първи да се пръкнат /както казвате/ не само ДАНС, ами и кой ли още не.
Виж целия пост
# 46 435
Teredina, аз пак да питам. Щом кметът са чакали ДАНС и са влезнали след тях, кога влизат ГДНП, които се виждат на клипа?
На записите това е към 15:00.
Кога според теб от разказа на кмета се случва това в хронологията на събитията?
Виж целия пост
# 46 436
Няма как да знам каква е хронологията. По записите не се вижда кой кога пристига. Вече го казах. Избрали са да дадат момента в 15 ч. И пожарна не знаем кога е пристигнала, нали?

А може и заедно да са влезли ГДНП и ДАНС, а на записите да ни показват едните, другите да са от страната на изгорялата камера, откъде да знаем? И едва след това да е влязъл кмета. Догадки само, не твърдя нищо.
Виж целия пост
# 46 437
За 100ен път, ако ДАНС не искат да се знае, че са били там, няма да идат с надписи ДАНС. А кметът може да вика, че и НАСА са били там... Дай вика доказателства, че не са били Joy
Пожарната често си спестява протоколите, но при положение, че е ясно, че тук прокуратурата ще участва, не мисля, че са си позволили да спестят писането и описването... Ама пак има твърдения - протокол няма. Интересно отде тази информация?
Виж целия пост
# 46 438
Как да дадат кой отива първи при труповете, кога и как, като няма информация от тази камера? Ако възстановят записите от изгоряла камера, могат да качат кой пръв отива при тях след Деян.
Хубаво, всички са се забавили. Колко време отнема според вас да се сформира такъв екип и да се отиде до хижата?
Виж целия пост
# 46 439
Няма как да знам каква е хронологията. По записите не се вижда кой кога пристига. Вече го казах. Избрали са да дадат момента в 15 ч. И пожарна не знаем кога е пристигнала, нали?

Кметът казва, че началникът от Годеч му е звъннал към 14:00, за да го предупреди за ситуацията. ДАНС са били в хижата при пристигането на кмета и по неговите думи, е трябвало да ги изчакат. Значи ДАНС са били там след 14, нали така?
А ГДНП са били там в 15:00.
Но няма как ГДНП са да влезнали след ДАНС, защото след ДАНС е бил вече кметът.

Освен ако кметът не бърла ДАНС със спецчастите, в който случай времето съвпада. Нали искахте да мислим логично.

И не, не знаем кога е дошла пожарната.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия